Ağrı Nevşehir Otobüs Bileti

Otobüs Bileti Ağrı Nevşehir

Ağrı Nevşehir Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 45 TL
Seyahat Mesafesi 892 km
Sefer Süresi 10 sa 51 dk
Nüfus 303.010
Plaka 50
Telefon Kodu 384
Ağrı Hava Durumu (19 Eylül)
açık (21°C)
Nevşehir Hava Durumu (19 Eylül)
az bulutlu (23°C)

Ağrı Nevşehir Otobüs Bileti Fiyatları

2+1
13:00
15 sa
04:00
80 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

1+2
13:00
15 sa
04:00
80 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

2+1
12:00
14 sa
02:00
70 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

2+1
12:00
13 sa
01:00
65 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

2+2
07:00
10 sa
17:00
50 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

2+2
02:00
05 sa
07:00
60 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

1+2
12:00
15 sa
03:00
85 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

1+1
04:00
07 sa
11:00
80 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

1+2
10:00
13 sa
23:00
65 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

1+1
12:00
14 sa
02:00
45 TL

Ağrı Otogarı Nevşehir Otogarı

Şehir Merkezinden Ağrı Terminaline Ulaşım

Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan ve çevre bazı iller için geçiş güzergahı olan Ağrı otogarı, otogar yenileme çalışmaları neticesinde 2013 yılında hizmete girmiştir. Şehrin bölgede tarihi ve kültürel yapısının yüksek şehirlerden birisi olması nedeniyle, ticari amaçlarla ziyaret edilmesinin yanında turistlik amaçlarla da ziyaret edilmektedir. İnsanların seyahat imkanlarının artması ve diğer nedenlerle yükü artan eski Ağrı otobüs terminali yerine yenisi yapılmıştır.

27 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen yen Ağrı otogarı içerisinde, insanların temel ve anlık ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeme içme alanları, alışverişler için mağaza ve büfeler, bekleme salonu ve lavabo gibi farklı ortak kullanım alanları mevcuttur. Şehre geleceklerin ya da çıkış yapacakların hızlı ve konforlu bir şekilde yolculuk öncesi ihtiyaçlarını görebilmeleri için, tüm detaylar düşünülmüştür.

Merkezi bir noktada inşa edilen Ağrı şehirlerarası otobüs terminalinden bilet almak isteyen kişiler otogara gitmeden online otobüs bileti nasıl alınır yazımızı okuyarak cep telefonuyla bileti alabilir konumuza dönecek olursak aynı zamanda şehrin önemli merkezi ilçelerine otobüs ve minibüs seferleri de bulunmaktadır. Erzurum Bulvarı üzerine yapılan otogar, şehir merkezine ulaşım bakımından da kolay bir konumda yer almaktadır.

Nevşehir Terminalinden Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir Anadolu'nun en gözde şehirlerinden biridir. Bu ilde Nevşehir şehir merkezine ulaşım için çeşitli yollar bulunur. İlçelerin birbirine yakınlığı sayesinde herhangi bir ilçeden Nevşehir şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Otogar şehrin biraz dışında da olsa ulaşım yolları mevcuttur.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir otogarında indiğiniz zaman sizi şehir merkezine götürecek minibüsleri, servisleri ve taksi hizmetini bulabilirsiniz. Bu yolları kullanarak şehir merkezine hızla seyahat edebilirsiniz. Bunun yanında bu hizmetlerle ilçelere de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Otogar çok büyük değildir ve otogarda aradığın her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Şehir merkezine ulaşım yollarına ulaşmakta bir o kadar kolaydır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile nerede olursanız olun Nevşehir şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanmak istemezseniz bu bir seçenektir ancak ilde taksi fiyatları görece pahalıdır. Hangi ilçede olursanız olun taksi hizmetini kullanma imkanınız bulunmaktadır. Taksi hizmeti turistik bir bölge olduğu için oldukça gelişmiştir. Samimi ve size yardımcı olmaya çalışan taksi sürücüleri ile keyifle seyahat edebilirsiniz.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir dışı otobüslerin durağı otogardır ve şehir merkezine uğramadan geçer. Bu yüzden otobüsle geldiğiniz taktirde otogardan ulaşım yollarını kullanmalısınız. Bunun dışında otobüslerin şehir merkezinde yolcu indirmesi yasaktır. İstisna olarak ilçe otobüsleri ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu otobüsler şehir merkezinde belirli otobüs duraklarında sizi bırakırlar.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir şehir merkezine ulaşabilmeniz için bir diğer alternatif servistir. Otogardan rahatlıkla binebileceğiniz servisler sizi şehir merkezine ve aynı zamanda ilçelere ulaştıracaktır. Bunun yanında alışveriş merkezlerinin servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir şehir merkezine giden birçok minibüs bulunur. Yol kenarında bulunan duraklarda beklediğiniz zaman kısa zamanda bir minibüse binerek şehir merkezine gidebilirsiniz. Oldukça hızlı ve ucuz bir seyahat yönetimidir ancak toplu taşıma kullanmak istememeniz halinde daha özel seyahat araçları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Minibüs sürücüleri size her zaman yardımcı olup şehir merkezi hakkında bilgilendirebilirler. Bunun yanında gitmek istediğiniz yere sizi doğrudan bırakabilirler. Genelde yoğun olan şehir merkezi trafiği yüzünden minibüs yolcuğu uzayabilir.

Bunların dışında her zaman için Nevşehir şehir merkezine yürüme seçeneği bulunmaktadır. Peri bacalarının eşsiz manzaralarını seyrederken yürümek gerçekten güzeldir. Yollar engebeli olduğu için sizi yoracaktır fakat zamanınız varsa ilçeler arasında yürümek, ardından şehir merkezine geçmek eşsiz bir tecrübe sunacaktır. Eğer bir ulaşım aracı bulamazsanız ve yürümek istemezseniz her zaman otostop çekmeyi düşünebilirsiniz. Turistik olması açısından otostopun oldukça yaygın olduğu bir yerdir. Hızlıca Nevşehir şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanında tanıştığınız kişiler sayesinde Nevşehir hakkında yeni bilgiler öğrenebilir, şehir merkezinde neler olduğunu öğrenip istediğiniz doğrultuda rahatça gidebilirsiniz.

Ağrı - Nevşehir Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ağrı Otogarları

Merkez Otogar 0472 215 18 25
Erzurum bulvarı abide mahallesi / 04100

Nevşehir Otogarları

Merkez Otogarı 0384 213 4025
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Necip Fazıl Bulvarı No:1 / 50040

Ağrı İlçeleri

Diyadin Doğubayazıt Eleşkirt
Hamur Patnos Taşlıçay

Nevşehir İlçeleri

Acıgöl Avanos Derinkuyu
Gülşehir Hacıbektaş Kozaklı

Ağrı Nevşehir Otobüsle Kaç Saat ?

Ortalama 10 saat 51 dakika sürmektedir.

Ağrı Nevşehir Otobüs Bileti Ne Kadar ?

Ağrı Nevşehir Arası Kaç Km ?

Ağrı Seyahat Rehberi

Nevşehir Seyahat Rehberi