Artvin Otobüs Bileti

Artvin Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 170.875
Telefon Kodu 466
açık
Artvin Hava Durumu (27 Ocak)
açık (6°C)
rain
28 Ocak
rain and snow (7°C)

Artvin Otobüs Bileti Fiyatları

Artvin Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Son zamanlarda kullanımının epey popüler olmasıyla tanınan ulaşım araçları otobüslerdir ve Artvin şehir merkezine ulaşım konusunda adından söz ettirmeyi başarmıştır. Artvin otogarı kişilere büyük bir fayda sağlıyor olup şehir merkezine uzakta bulunmamaktadır. Üstelik otogara da ulaşılması oldukça kolaydır. Kimi zaman yoğun hava koşulları görülebilir olsa da ulaşım konusunda şu ana kadar bir problem görülmemiştir. Şehir merkezine 10 dakikalık mesafe olmasa bile 20 dakikaya kadar olan yerlere de otobüs, minibüs gibi ulaşım araçları girebilir. Bu sebeplerden dolayı ulaşım araçları epey tercih edilir ve kullanılır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Halihazırda şehir merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde kaldığından taksinin kullanılmadığı zamanlar ağırlıktadır. Bazı zamanlarda ise farklı semtlerden gelip şehir merkezine gidecek olanlar taksi ile ulaşımı tercih ederler fakat fiyat konusunda pek de uygun ücretlerle karşılaşılmaz. Hem güvenli olması hem de kolay seyahat edilebilir olması taksilerin en büyük avantajı haline gelse de son zamanlarda kullanım oranı azalmıştır.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Artvin'in bir köyünden şehir merkezine otobüs ile gelmek istendiğinde fiyat konusunda herhangi bir sorun çıkmayacağı gibi güzel manzara da bununla birlikte görülür ve oldukça rahattır. Belli ücretler vardır, gitmek istediğiniz yere göre bu ücret değişiklik gösterebilir. Artvin kart kullanarak öğrenciler yalnızca 1,10 TL vererek bu yolculuğu tamamlayabilirken karta sahip olmayanlar az bir farkla ek ücret ödüyor. Diğerlerinden daha iyi bir konumda olan otobüsler sayesinde farklı gezi imkanlarının elde bulunması da mevcuttur.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Artvin'de şehir merkezine gidecek olanlar tarafından servisler belli bir ücret talep ettiği için tercih edilir. Taksi gibi herhangi bir ek ücret sunmadığından bu oldukça iyi bir işlev görür. Aynı zamanda yük alıp bindirme ve otogara ulaştırma gibi konularda da oldukça avantaj sahibidir. Ek ücret vermeden, hangi mesafe olursa olsun kişiler bu ulaşım aracını oldukça fazla kullanırlar. Ayrıca sefer sayıları ve süreleri otogar firmaları tarafından bildirilir. Kimi zaman ücretsiz bir servis bulmak mümkün iken bazen de denk gelmesi beklenmeyen ve o kadar da ucuz olmayan servisler bulunabilir. Bu servisler pahalı olduğundan fazla tercih edilmez ve ulaşım için kolay bir araç olarak görülmez.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Artvin'de her ne kadar minibüsler oldukça hesaplı araçlar olsa da, yollar ve coğrafi konum sebebiyle kullanılmaya fazla müsait değillerdir. Bu sebeplerden dolayı sefer sayıları fazla olmamakla beraber doluluk oranı da neredeyse yok denecek kadar azdır. Şehir merkezine ulaşım konusunda ise durak sayısı azdır ve bu sebepten de yolda oyalanmaz, sık sık yolcu indirip bindirme yapmaz ve şehir merkezine 20 dakika süre ile yolcu ulaştırır.

Artvin Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Artvin Otogarları

Merkez Otogar 0466 511 49 49
Erzurum caddesi no:9

Artvin İlçeleri

Ardanuç Arhavi Borçka
Hopa Kemalpaşa Murgul

Artvin Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 170.875

Artvin Plaka Kodu Kaçtır ?

Artvin Telefon Kodu ?

Artvin Seyahat Rehberi

Yusufeli Gezilecek Yerler
Yusufeli Gezilecek Yerler
Artvin Gezilecek Yerler
Artvin Gezilecek Yerler
Arhavi Gezilecek Yerler
Arhavi Gezilecek Yerler