Bartın Otobüs Bileti

Bartın Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 198.249
Telefon Kodu 378
parçalı az bulutlu
Bartın Hava Durumu (21 Eylül)
parçalı az bulutlu (21°C)
kapalı"
22 Eylül
kapalı (23°C)

Bartın Otobüs Bileti Fiyatları

Bartın Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Batı Karadeniz'in illerinden birisi olan Bartın'a gelen ziyaretçiler şehir hakkında bilgileri olmadığı için Bartın Şehir Merkezine Ulaşım konusunda araştırma yapmaktadır. Küçük bir Karadeniz kenti olan Bartın'da Küre Dağları Milli Parkı, İnkumu Plajı, Amasra pazarı, Amasra Cenova Şatosu, kilise ve camiler, Amasra Kaymakamlık evi, yat limanları sayesinde yaz aylarının tadını çıkarılabilecek turistik bir havası bulunmaktadır.

Özellikle yat limanları ve temiz kumsalları ile ziyaretçilerinin ilgisini çeken Bartın şehri zararlı sanayi tesisleri içermediği için havasının temizliği ile de sevilmektedir. Ulukaya ve Göldere şelalelerinin güzelliği ve Güzelcehisar lav sütunları ise görülmesi gereken yerler arasında olarak bilinmektedir.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Bartın'ın özellikle yaz aylarında yoğun bir trafiği olmasının en büyük sebebi dünyanın her yerinden turist gelmesi olarak bilinmektedir. Ulaşım genellikle karayoluyla sağlandığı için otogara da büyük bir önem verilip ziyaretçilerinin tüm isteklerini karşılayabileceği bir otogar konumlandırılmıştır.

Otogar Ankara Bartın karayolu üzerinde bulunduğu için sık sık Karadeniz illerine sefer düzenleyen firmalar için uğrak noktalardan birisi olmaktadır. Yaz aylarında pek otobüs bileti bulmak kolay olmaması ile birlikte kışın uygun fiyatlı otobüs biletleri ile kışın da ziyaretçilerine birçok gezme imkanı sunan Bartın'ın her mevsim başka bir tadı olduğu söylenmektedir.

Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen ziyaretçilerin servis minibüs seçenekleri bulunmakta hatta taksi de tercih edilen ulaşım aracı olsa da ücretlendirmeler pahalıdır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bartın şehir merkezinden otogara, otogardan ise Bartın şehir merkezine taksi ile ulaşım sağlamak mümkün olmakla beraber ortalama olarak şehir merkezi ile otogar arasında 35 TL kadar bir ücretlendirme söz konusudur.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bartın'da bulunan belediye otobüsleri sayesinde şehrin her yerine ulaşımı ise ekonomik ve pratik olarak istenilen her yere kolay bir şekilde sunmaktadır. Otobüslerde paranın geçerli olması ile birlikte öğrencilere özel indirim de bulunan şehirdeki her yere ulaşım imkanı veren belediye otobüsleri en sık tercih edilen toplu ulaşım aracı olarak bilinmektedir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bartın'da otobüs firmaları tarafından servis imkanı verilmemesi sebebiyle ulaşım için taksilere ihtiyaç duyulmaktadır. Servis hizmetinin kaldırılması sonrasında ise belediye tarafından halk otobüslerinin hizmet vermesi düşünülmüş ancak durum hala çözülmediği için servisler hizmet vermeye devam etmemektedir.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler ile otogardan şehir merkezine ulaşım imkanı bulunması sayesinde istenilen her yere kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün olmaktadır. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan minibüsler sayesinde ekonomik bir şekilde ulaşım seçeneği sunulmuş olmakla birlikte bu ekonomik fiyatlarla minibüs hizmetlerinden yararlanmak için otobüs firması tarafından bilgi almak mümkündür. Aynı zamanda şehrin birçok bölgesinde bulunan minibüs durakları otogara oldukça yakın olması sebebiyle yolculara kolaylık sağlamaktadır.

Bartın Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İzmir Otogarları

Bornova Otogarı 0232 472 1010
Kemalpaşa caddesi no: 285/2 / Işıkkent

Bartın Otogarları

Merkez Otogarı 0507 448 86 94
Tuzcular köyü / 74000

Bartın İlçeleri

Amasra Kurucaşile Ulus

Bartın Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 198.249

Bartın Plaka Kodu Kaçtır ?

Bartın Telefon Kodu ?

Bartın Seyahat Rehberi

Bartın Amasra Gezilecek Yerler
Bartın Amasra Gezilecek Yerler
Bartın Gezilecek Yerler
Bartın Gezilecek Yerler
Bartın Ulus Gezilecek Yerler
Bartın Ulus Gezilecek Yerler