Bilecik Otobüs Bileti

Bilecik Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 35 TL
Nüfus 219.427
Telefon Kodu 228
açık
Bilecik Hava Durumu (28 Ekim)
açık (12°C)
kapalı"
29 Ekim
kapalı (8°C)

Bilecik Otobüs Bileti Fiyatları

Bilecik Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bilecik şehir merkezine ulaşım için kullanılabilecek taksi, otobüs, minibüs ve servis gibi ulaşım yollar vardır. Ayrıca Bilecik otogarı için hizmet veren araç kiralama şirketleri aracılığıyla da şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otogardan Bilecik merkezine ulaşmak isteyenler ücret ödemek istemediklerinde servisleri tercih ederlerken otobüs, minibüs ve taksi tercihlerinde de uygun fiyatlarla yolculuk yapabilirler.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Bilecik otogarı Adapazarı-Bilecik çevre yolu üzerindedir ve otogarın bulunduğu konum şehir merkezine 6 km uzaklıktadır. Bu sebeple Bilecik Otobüs Terminali’nde otobüsten iniş yapan kişilerin yürüyerek şehir merkezine ulaşmaları mümkün olmaz.

Şehir merkezi ulaşımı için hizmet veren taksi, otobüs, servis, minibüs ve kiralık araçların kullanılması gerekir. Bu ulaşım araçlarından birisinin tercih edilmesiyle yaklaşık olarak 15 dk. içerisinde merkeze ulaşmak mümkün olmaktadır. Ancak otogarın çok uzak bir mesafede olmaması sebebiyle ulaşım araçları tercihlerinde yüksek ücret ödemesi yapılmaz.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi konforlu ulaşım tercihinde bulunan kişilerin Bilecik Otogarı’ndan merkeze gitmek için tercih ettiği bir ulaşım aracıdır. Taksiler 24 saat çalışmaları sebebiyle insanların sorunsuz ve kısa bir sürede şehir merkezine gitmelerine yardımcı olmaktadır. Özellikle geç saatlerde otobüslerden inenler, yürüme vs gibi rahatsızlığı olanlar ve toplu taşımayı tercih etmeyen kişiler taksileri tercih ederler.

Otogara gelen kişiler taksi ile şehre ulaşmak istediklerinde otogar içinden sırayla hizmet veren taksilere binebilirler. Bu taksiler sadece şehir merkezi için değil aynı zamanda kişilerin istedikleri farklı ilçe veya mahallelere ulaşmasına da yardımcı olurlar.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Toplu taşıma araçlarıyla Bilecik şehir merkezine ulaşmak isteyen kişiler dolmuşlardan yararlanabilirler çünkü Bilecik’te yolcu taşıma için otobüsler yerine dolmuşlar kullanılmaktadır. Bu dolmuşlar otogardan şehre ulaşmak isteyen yolcular için 15 dakikalık aralıklarla ücretli olan taşıma hizmeti vermektedir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Çevre yolu üzerinde yer alan Bilecik Otogarı’ndan şehrin merkezine ulaşmak isteyen kişiler ücretsiz hizmet veren servislerden yararlanabilirler. Bu servisler otobüs firmaları tarafından yolcuların ulaşım sorunu yaşamamaları için belirlenmiş olan hizmetlerdir ve ücretsiz servislerden sadece o firmanın yolcuları yararlanabilirler.

Otogardan ücretsiz servis hizmeti veren otobüs firmasını tercih eden kişiler otogara geldiklerinde biletlerini göstererek servisten ücretsiz olarak yararlanabilirler..

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bilecik’te şehir içi ulaşımın minibüs ve dolmuşlarla sağlanmasından dolayı şehir merkezine ulaşım için minibüs tercih edilebilmektedir. Minibüsler otogarda bulunan yolcuları taşımak için 07.00-24.00 saatleri arasında hizmet verir ancak H8 hattının 24.00-06.00 saatleri arasında 1 saat aralıklarla hizmet verir. Haftanın her günü otogardan şehir merkezine yolcu taşıyan minibüs hatları ise H7, H6, H5, H4, H3, H2 ve H1 hatlarıdır. Bu hatlar 15 dakika aralıklarla sırasıyla hizmet verir ve otogardaki insanların şehrin merkezindeki yerlere ulaşmasını sağlar.

Şehir içi minibüs hatları yanı sıra otogardan ilçelere yolcu taşımacılığı yapan minibüs ve dolmuş hatları da vardır.

Bilecik Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Bilecik Otogarları

Merkez Otogar 0228 212 10 88
Ertuğrulgazi mahallesi Atatürk bulvarı

Bilecik İlçeleri

Bozüyük Gölpazarı Inhisar
Osmaneli Pazaryeri Söğüt

Bilecik Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 219.427

Bilecik Plaka Kodu Kaçtır ?

Bilecik Telefon Kodu ?

Bilecik Seyahat Rehberi

Bilecik Bozüyük Gezilecek Yerler
Bilecik Bozüyük Gezilecek Yerler
Bilecik Söğüt Gezilecek Yerler
Bilecik Söğüt Gezilecek Yerler
Bilecik Gezilecek Yerler
Bilecik Gezilecek Yerler