Bolu Otobüs Bileti

Bolu Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 316.126
Telefon Kodu 374
hafif yağmur
Bolu Hava Durumu (16 Eylül)
hafif yağmur (13°C)
açık"
17 Eylül
açık (19°C)

Bolu Otobüs Bileti Fiyatları

Bolu Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Araçların gün içinde oldukça fazla olmasından kaynaklı olarak Bolu şehir merkezine ulaşım konusunda internet sitesinden durakları takip etme imkanına sahip olursunuz. Bu da herhangi bir sorun yaşamadan şehir merkezine kolay bir ulaşım demektir. Ulaşım fiyatlarının son zamanlarda epey uygun hale getirilmesi bu güzel yere en önemli konuda fayda sağlamaya yetmiştir. Aynı zamanda nüfus olarak kalabalık olmaması, araçların dayanılmaz kalabalıklık sorununu aşma imkanı tanır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Günün her saatinde Bolu'da şehir merkezine ulaşmak için taksi bulabilmeniz yanı sıra, fiyat açısından gereksiz pahalı olmaması ve doluluk oranının az olması gibi unsurlardan dolayı rahat bir ulaşım yoludur. Ayrıca gittiğiniz çoğu yerden şehir merkezine ulaşabilirsiniz ve taksilerin telefon numaralarını bulabilirsiniz. Bu sayede size en yakın olan taksiyi uygun bir sürede bulma imkanına sahip olursunuz.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Kullanım sıklığının oldukça fazla olduğu bu ulaşım aracı ile Bolukart'ınızı kullanarak birden fazla kez otobüse binip 15 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Tam bilet fiyatı 2.25 TL olup bu kartlara dilediğiniz kadar yükleme yapabilir ve şehri dolaşabilirsiniz. Ayrıca sitelerden otobüs sürelerini, kart dolum noktalarını, durakların nerede olduğunu görebilirsiniz. Taksinin ciddi bir tutar olacağı problemini değerlendirmek isteyenler otobüsün bu ulaşım kolaylığından yararlanabilir ve yaklaşık 15-20 dakikada şehir merkezine ulaşabilir. Aynı zamanda şehirde yaşayanların yoğunluk ihtimaline karşı günün belli saatlerini hesaba katmaları gerekir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının yolcu ve yüklerini taşıma konusunda yaptıkları bu hizmet günün farklı saatlerinde imkan dahilindedir. Her firmanın servisini hizmete çıkarması sıklığı her ne kadar tartışılabilir olsa da, arayarak bunu öğrenmeniz mümkündür. Böylece kişiye sunduğu faydaları sebebiyle otobüs duraklarında beklenme ihtimali olmaz ve şehir merkezine yakınlığın faydası görülür. Bu sebeplerden kaynaklı olarak kişilerin rahat bulduğu ve diğer birçok ulaşım yolları gibi beklemek zorunda kalmadığı bir ulaşım yoludur servisler.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu'da en sık tercih edilen ulaşım araçlarından biri de minibüslerdir. Kalabalık olmaması ve fiyatının oldukça uygun olması sebebiyle gün içerisinde sık sık minibüsleri görebilirsiniz. Şehir merkezine giden en hızlı ve alternatif yoldur ve ulaşım konusunda herhangi bir sorun çıkartmaz.

Kimi zaman bekleme süresinin uzun olması kişileri başka alternatifleri seçmeye götürse de genel olarak pratiktir ve bu yüzden de sıklıkla şehir merkezine ulaşmak isteyenler tarafından tercih edilir.

Ancak bütün bunlara rağmen durakların fazla olmasından kaynaklı olarak ulaşım imkanının bol olması fark edilebilir ve günün belli saatlerinde her şehirde olduğu gibi küçük bir yoğunluk yaşanabilir. Özellikle günün erken saatlerinde veya iş çıkışına denk gelecek olursanız minibüsleri tercih etmek pek yerinde bir tercih olmayacaktır.

Bolu Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Bolu Otogarları

Merkez Otogar 0374 274 10 10
Paşaköy mahallesi

Bolu İlçeleri

Dörtdivan Gerede Göynük
Kıbrıscık Mengen Mudurnu

Bolu Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 316.126

Bolu Plaka Kodu Kaçtır ?

Bolu Telefon Kodu ?

Bolu Seyahat Rehberi

Mudurnu Gezilecek Yerler
Mudurnu Gezilecek Yerler
Bolu Gerede Gezilecek Yerler
Bolu Gerede Gezilecek Yerler
Bolu Gezilecek Yerler
Bolu Gezilecek Yerler