Burdur Otobüs Bileti

Burdur Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 270.796
Telefon Kodu 248
hafif yağmur
Burdur Hava Durumu (8 Ağustos)
hafif yağmur (28°C)
orta
9 Ağustos
orta şiddetli yağmur (28°C)

Burdur Otobüs Bileti Fiyatları

Burdur Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa üzerinde yer alan otogar, şehir merkezine son derece yakın bir yerde konumlandırılmış bir durumdadır. Bursa ili otogarının şehir merkezine yakınlığından kaynaklı olarak, ulaşım alternatifleri de bir hayli fazla olmaktadır. Bursa ili otogarından şehir merkezine taksi, halk otobüsü, minibüs ve firmalara ait olan ücretsiz servisler ile kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlanabilir.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa iline ait olan otogara iniş yapan yolcular, şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için birbirinden farklı olan alternatiflerden yararlanabilirler. Bursa ili otogarından şehir merkezine ulaşım taksi, otobüs, firmalara ait olan ücretsiz servisler ve minibüsler ile kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bursa otogarına gece saatlerinde veya akşam saatlerinde iniş gerçekleştiren yolcular içinde, otogarın bünyesinde taksi durağı bulunuyor. Taksi durağında yer alan taksiler sayesinde şehir merkezine ya da şehir içerisinde herhangi bir yere 24 saat ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca sağlık açısından problemleri bulunan Bursa yolcuları içinde, taksiler vazgeçilmez ve en güzel alternatifler olarak yer almaktadır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile şehir merkezine ulaşım gece vakitlerinde Bursa'ya iniş yapan ve sağlık sorunu yaşayan yolcular tarafından tercih edilmektedir. Taksi ile şehir merkezine ulaşım oldukça kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir ayrıca, şehir merkezinin otogara yakınlığından kaynaklı olarak, maliyet de pek fazla tutmamaktadır. Ucuz ve hızlı bir şekilde, ayrıca güvenli bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen kişiler taksi alternatifini gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Toplu taşımayı tercih etmek isteyen Bursa yolcuları için, Bursa otogarının önünde, şehir merkezine giden otobüs durağı yer almaktadır. Otobüs durağından şehir merkezine ve şehrin bazı yerlerine gitmekte olan tüm otobüsler geçmektedir ve yolcuları alıp diğer hatlara ulaştırmaktadır. Şehrin diğer hatlarına ulaşım sağlamak isteyen tüm Bursa yolcuları, otobüs ile şehir merkezine giderek, şehir merkezinden diğer istikametlere giden otobüslere binebilirler. Otobüsler gün içerisinde sık sık otogarın önünden geçişler yapmaktadır ancak, akşam geç vakitlerde otobüs sayıları azaltılmaktadır. Geç vakitlerde Bursa otogarına iniş yapacak olan kişilerin, şehir merkezine ulaşım sağlaması için başka alternatiflere yönelmesi gerekmektedir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bileti olan tüm yolcular için Bursa otogarında bulunan otobüs firmaları, ücretsiz şehrin her bir yanına yolcu götürme hizmeti vermektedir. Bu hizmet ile şehir merkezine ücretsiz bir şekilde gidecek olan kişilerin, otobüs firması ile servislerin saati hakkında görüşmeler yapması gerekmektedir.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa halkı gün içerisinde çok sık bir şekilde minibüsleri kullanarak şehrin her bir yanına ulaşım sağlayabilmektedir. Otogar önüne gelen minibüsler şehir merkezine doğru hareket etmektedir ancak, bu alternatif Bursa yolcuları tarafından pek sık tercih edilmez. Çünkü minibüsler, aşırı derecede yoğunluğa sahiptir ve içerisi son derece kalabalık olmasının yanı sıra sefer sayıları da çok düşüktür.

Burdur Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

İzmir Otogarları

Bornova Otogarı 0232 472 1010
Kemalpaşa caddesi no: 285/2 / Işıkkent

Burdur Otogarları

Merkez Otogar 0248 233 14 98
Aydınlıkevler mahallesi armağan ilci bulvarı no:103 / 15040

Burdur İlçeleri

Ağlasun Altınyayla Bucak
Çavdır Çeltikçi Gölhisar

Burdur Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 270.796

Burdur Plaka Kodu Kaçtır ?

Burdur Telefon Kodu ?

Burdur Seyahat Rehberi

Burdur Gezilecek Yerler
Burdur Gezilecek Yerler
Bucak Gezilecek Yerler
Bucak Gezilecek Yerler
Gölhisar Gezilecek Yerler
Gölhisar Gezilecek Yerler