Elazığ Otobüs Bileti

Elazığ Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 591.098
Telefon Kodu 424
kar yağışlı
Elazığ Hava Durumu (27 Ocak)
kar yağışlı (-2°C)
kapalı"
28 Ocak
kapalı (-9°C)

Elazığ Otobüs Bileti Fiyatları

Elazığ Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Elazığ otogarı konum itibariyle şehir merkezine oldukça yakındır, otogarın yanı sıra havalimanı da şehir merkezine sadece 12 km mesafededir. Bu sayede toplu taşıma ve taksi seçenekleriyle şehir merkezine ulaşılabilir ve aynı zamanda otogar servisleri ve havalimanı servisleriyle de şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Tüm bu bilgiler ışığında Elazığ şehir merkezine ulaşım konusunda oldukça çeşitli imkânlarıyla, yolculara birden fazla seçenek sunmaktadır, dolayısıyla Elazığ şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Taksi İle Elazığ Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ şehir merkezine ulaşmak isteyen kişiler, otogarın ve havalimanının şehir merkezine yakın olması sebebiyle taksi seçeneğini yoğunlukla tercih etmektedir. Otogarın ve havalimanın çevresinde bulunan taksi durakları, şehir merkezine oldukça düşük ücretlerle götürmektedir. Büyük bir kolaylık olan taksi seçeneği özellikle sağlık sorunları olan, ilk defa şehri ziyaret eden ve ağır yükü olanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Otogar ve havalimanı çevresinde 7/24 taksi bulunması sebebiyle, yolcular taksi bulma konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaktır.

Otobüs ile Elazığ Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar ve havaalanının içinden ve etrafından çeşitli otobüs seferleri, Elazığ şehir merkezinin içinden geçmektedir. Dolayısıyla yükü hafif olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen otobüs seferleriyle Elazığ şehir merkezine ulaşmak oldukça kolaydır. Ancak otobüs seferleri akşam 10’ dan sonra azaldığı için, geç saatlerde şehre ulaşan kişilerin otobüs sefer saatlerine dikkat etmesi gerekmektedir. Elazığ belediyesinin resmi sitesinde otobüs seferlerinin saatleri, durakları ve yol güzergâhları gibi bilgilere ulaşmak mümkün olduğundan, yolcuların zorluk yaşamaması için, Elazığ belediyesinin otobüs sefer saatlerini ve duraklarını öğrenmesi oldukça önemlidir.

Servis İle Elazığ Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs ve uçak firmalarının, Elazığ şehir merkezine götüren servisleri mevcuttur, bu sebeple Elazığ şehir merkezine ulaşmak isteyen kişiler, servisleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilir. Servisleri sadece biletli yolcular kullanabildiği için, yolcuların firmalarla görüşüp servis saatleri ve durakları hakkında bilgi alması oldukça önemlidir. Servis saatleri firmalara ve yoğunluğa göre değişebilir, dolayısıyla Elazığ şehir merkezine servislerle ulaşmak isteyen yolcular, sıkıntı yaşamamak için servis saatlerini ve güzergâhları gibi tüm bilgilere firmalar vasıtasıyla ulaşabilir.

Minibüs İle Elazığ Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ şehir merkezine ulaşmak isteyenlerin tercih ettiği bir diğer seçenek ise minibüs ile şehir merkezine ulaşmaktır. Ancak minibüs seferleri oldukça kalabalıktır, dolayısıyla minibüs seferlerinde yer bulmak genelde zordur. Özellikle ağır yükü ve sağlık sorunları olan kişiler tarafından minibüs kullanılarak şehir merkezine ulaşmak genelde tercih edilmemektedir. Minibüs seferlerini kullanan yolcular genellikle yükü hafif ve herhangi bir sağlık sorunu olmayan genç yolculardır. Tüm bu bilgilere ek olarak minibüs seferleri, otogar ve havalimanı çevresinde bulunan minibüs duraklarından gerçekleşmektedir. Minibüs durakları otogarın hemen karşısından kalkmaktadır, havalimanında ise havalimanının yaklaşık olarak 300 metre yukarısında bulunmaktadır.

Elazığ Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Elazığ Otogarları

Merkez Otogarı 0424 236 64 15
Sanayi mahallesi / 23300

Elazığ İlçeleri

Ağın Alacakaya Arıcak
Baskil Karakoçan Keban

Elazığ Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 591.098

Elazığ Plaka Kodu Kaçtır ?

Elazığ Telefon Kodu ?