Karaman Otobüs Bileti

Karaman Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 253.279
Telefon Kodu 338
hafif yağmur
Karaman Hava Durumu (16 Eylül)
hafif yağmur (14°C)
hafif
17 Eylül
hafif yağmur (17°C)

Karaman Otobüs Bileti Fiyatları

Karaman Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Her yıl birçok kişi tarafından ziyaret edilen ve özellikle de öğrenciler tarafından sıklıkla gelinen Karaman şehir merkezine ulaşım konusunda misafirlerine birçok alternatif ulaşım imkanı tanımaktadır. Şehre gelen kişiler, genellikle temel ulaşım yollarını tercih etseler de, çeşitli yollar aracılığıyla da şehir merkezine gidilebilmektedir. Şehirde toplu taşıma araçlarının kullanımı daha yoğun olmakla beraber, özel olarak hizmet veren taksiler ve transfer şirketleri de bulunmaktadır. Eğer sizde Karaman'a yeni gelmiş ve şehir merkezine gitmek istiyorsanız, tur şirketinizin sizlere sağladığı ulaşım alternatiflerine yönelebilir veya özel olarak hizmet veren transfer firmalarını tercih edebilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehre gelen ziyaretçilerin en sık tercih ettiği ulaşım yöntemlerinin başında taksi ve transfer şirketleri gelmektedir. Daha çok taksiler tercih olunmakla beraber bu ulaşım yöntemi, maliyet olarak diğer yöntemlere nazaran biraz daha fazladır. Fakat rahatsızlığı bulunan, toplu şekilde araçlara binmek istemeyen ve ekstra yükü bulunan kişiler, taksileri daha sık şekilde tercih etmektedir.

Bununla beraber, transfer şirketleri de şehre gelen ziyaretçiler tarafından sıklıkla ziyaret edilmekte ve gelinen kişi sayısına orantılı olarak kiralanmaktadır. Özel şirketler aracılığıyla kiralanan bu araçlar, şehre geldiğiniz andan itibaren sizi karşılayarak, en kısa yoldan sizi merkeze götürmekte, isteğinize bağlı olarak farklı noktalara da iletebilmektedir. Fakat özel transfer şirketleri, diğer ulaşım yöntemlerine nazaran daha pahalı ve az tercih edilen bir ulaşım çeşididir.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şehre gelen kişilerin en sık tercih ettiği yöntem ise, belediyeler tarafından organize edilen toplu taşıma araçları, yani otobüslerdir. Bu ulaşım şekli genellikle yükü az olan ve tek şekilde şehre gelen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Otobüslerin tercih edilmesindeki temel sebep ise, diğer yöntemlere nazaran daha uygun fiyatlı olması ve belirli noktalara sizi götürebiliyor olmasıdır.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tur şirketlerinin yolcularına özel olarak organize ettiği ve sunduğu hizmetlerden olan servisler, otobüsten indiğiniz an sizi karşılayan ve şehir merkezine ileten araçlardır. Bu araçlar, size ekstra yük taşıma imkanı sunmakla birlikte, istediğiniz herhangi bir noktaya da bırakabilmektedir. Fakat bu hizmetten yararlanmayı düşünüyorsanız, ilk olarak tur şirketiniz ile iletişime geçmeli ve güzergah ile beraber servis saatlerini öğrenmelisiniz. Böylelikle servis aracından hangi saat aralığında faydalanabileceğinizi, hangi noktada araca bineceğinizi ve hangi noktalarda araçtan inebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Minibüsler ile Şehir Merkezine Ulaşım

Diğer şehir merkezine ulaşım yöntemlerine nazaran çok daha az tercih edilen minibüsler, uzun süren bekleme süreleri ve otobüslere nazaran daha pahalı oluşları ile birçok dezavantaja sahiptir. Bu yüzden çoğu ziyaretçi minibüsleri tercih etmemekte ve diğer ulaşım yöntemlerine yönelerek şehir merkezine gitmektedir. Fakat diğer ulaşım yöntemlerine erişim sınırlı olduğunda veya erişim olmadığında, minibüsleri tercih ederek şehir merkezine gidebilirsiniz.

Karaman Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Karaman Otogarları

Merkez Otogarı 0338 213 24 65
Alacasuluk mahallesi, 100. yıl Bulvarı no: 85 / 70100

Karaman İlçeleri

Ayrancı Başyayla Ermenek
Kazımkarabekir Sarıveliler

Karaman Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 253.279

Karaman Plaka Kodu Kaçtır ?

Karaman Telefon Kodu ?

Karaman Seyahat Rehberi

Ermenek Gezilecek Yerler
Ermenek Gezilecek Yerler
Ayrancı Gezilecek Yerler
Ayrancı Gezilecek Yerler
Karaman Gezilecek Yerler
Karaman Gezilecek Yerler