Kırıkkale Otobüs Bileti

Kırıkkale Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 283.017
Telefon Kodu 318
kapalı
Kırıkkale Hava Durumu (27 Ocak)
kapalı (2°C)
rain
28 Ocak
rain and snow (4°C)

Kırıkkale Otobüs Bileti Fiyatları

Kırıkkale Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Kırıkkale şehir merkezine ulaşım basit olup, otogar mevki olarak şehir merkezine 3,5 km uzaklıktadır ve buraya ulaşmak hiç de zor değildir. Dakikalar içerisinde değişik ulaşım metotları ile ulaşabilir ve şehirlerarası yolculuğunuzu rahatlıkla yapabilir ve gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Buradan şehir merkezine ister araç kiralama seçeneğini kullanabilir isterseniz de diğer ulaşım alternatiflerini deneyebilirsiniz seçim size aittir. Otogara ister otobüs ve dolmuşla, ister taksi seçeneği ile isterseniz de otobüs firmasının minibüsleriyle ulaşmanız mümkündür.

Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Tam olarak, Kırıkkale otogarı şehir merkezine 3,5 km uzaklıktadır ve buraya ulaşım birçok araçla mümkün gözüküyor. Otogardan şehir merkezine yolculukta eğer bir aksilik olmazsa dakikalar içerisinde yolculuk rahatlıkla tamamlanıyor ve birçok yöntemle merkeze ulaşılıyor. Buna göre en basit olarak taksi seçeneğini kullanabilir böylece eğer yükünüz varsa daha rahat edebilirsiniz.

Zaten de mesafe fazla uzak olmadığı için fazla da taksi parası ödemezsiniz böylece kolayca merkeze ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, otobüs firmalarının minibüslerin kullanarak da merkeze kolayca ulaşmanız mümkündür onlar size ücretsiz ulaşım sağlayacaklardır.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile normalde şehir merkezinden otogara, 3,5 km kat ederek ulaşabilirsiniz ki bunu merkez içerisindeki taksitlerle rahatlıkla yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde otogarda bulunan taksi duraklarındaki taksilerden birine binerek de şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bu yolculukta yine bir sorun ve problem olmazsa kısa sürede tamamlanacak ve rahatlıkla evlerinize ulaşacaksınız zaten şehir merkezi de oldukça yakındır. Gideceğiniz mesafe, yine aynı şekilde 3,5 km olacağı için maddi anlamda taksiye bindiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Yöntem anlamında toplu taşıma araçlarını tercih edenler halk otobüslerini ve diğer otobüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirler. Bunun yanında, otogardan şehir merkezine istikamete bakmaksızın şehir içi otobüslere binerek şehir merkezine direk olarak ulaşılabilir. Özellikle halk otobüslerini tercih edecek kişiler gün içinde yoğun olan seferlerin gece 10-11'e doğru azalıp duracağını bilmeleri gerekiyor.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Birçok otobüs firmasının biletli yolculara özel olarak sunduğu, otogardan servis ile şehir merkezine ve ilçelere yolculukları bulunuyor. Bu yolu da çoğunlukla şehirlerarası yolculuktan dönmüş yolcuların büyük bir kısmı tercih etmektedir ve oldukça da büyük kolaylık sağlaması tercihini kolaylaştırıyor. Fakat dikkat edilmesi gereken nokta otobüs firmalarının minibüslerin hareket saatlerine azami ölçüde dikkat edilmesi gerekiyor yoksa ilgili servis kaçırılabilir.

Minibüsler İle Şehir Merkezine Ulaşım

Minibüsler ya da dolmuşlar, genel itibariyle otogardan şehir merkezine en çok tercih edilen ulaşım metotlarından birisidir ve servisleri beklemek istemeyenlere alternatiftir. Bazen minibüslerin geç gelmesi ve gelirken de fazlasıyla dolu olması otogardan merkeze gitmek isteyenleri diğer alternatiflere itiyor. Buna rağmen otogardan merkeze ulaşımlarda dolmuşlar ya da minibüsler yıllardır vatandaşların gözünde iyi bir alternatif olarak kalacaktır.

Kırıkkale Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Kırıkkale Otogarları

Merkez Otogarı 0318 224 4060
Çalıöz Mahallesi / 71100

Kırıkkale İlçeleri

Bahşili Balışeyh Çelebi
Delice Karakeçili Keskin

Kırıkkale Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 283.017

Kırıkkale Plaka Kodu Kaçtır ?

Kırıkkale Telefon Kodu ?