Niğde Otobüs Bileti

Niğde Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 362.861
Telefon Kodu 388
açık
Niğde Hava Durumu (19 Haziran)
açık (19°C)
açık"
20 Haziran
açık (22°C)

Niğde Otobüs Bileti Fiyatları

Niğde Hakkında

Niğde Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Niğde otogarı, il merkezine çok yakın konumda bulunur ve merkezi konumda bulunması sebebiyle ulaşım imkanı oldukça rahat ve kolaydır. Toplu taşıma aracıyla merkeze gitmek isteyenler, minibüs ve otobüs tercih edebilirken arzu edilirse araç kiralama firmalarından beğendikleri aracı kiralama seçenekleri de mevcuttur. Aynı zamanda Niğde şehir merkezine ulaşım otobüs firmalarının sunduğu hizmet kapsamında hiçbir ücret talebi olmadan merkeze yolcu servisleri ile de ulaşım sağlanabilir. Ulaşımı taksi seçeneği ile de yapabilirsiniz.

Şehir Merkezine Taksi İle Ulaşım

Otogarın merkeze konumu yakın olması sebebi ile genellikle merkeze gidecek kişiler taksi seçeneğini daha fazla tercih etmektedir. Ortalama olarak maliyeti düşük bir tutara geleceğinden dolayı yükü çok olan kişiler, acil işi çıkanlar, sağlık sorunu yaşayanlar genellikle tercih edebilir. Otogar içinde bulunan taksi duraklarında devamlı olarak taksi vardır ve vakit kaybı yaşamadan merkeze ulaşım sağlanır.

Şehir Merkezine Otobüs İle Ulaşım

Niğde şehir merkezine ulaşım dolmuşlarla veya halk otobüsleri ile sağlanmaktadır ve Niğde otobüslerinde 2014 senesinde kentkart sistemine geçilmiştir. Kolay, hızlı ve güvenilir ulaşım sağlayabilmek için kentkartlarınıza bir çok noktada yer alan dolum merkezlerinden yükleme yapma imkanına sahipsiniz. Toplu taşıma seçeneğini tercih edenler, otobüsleri kullanarak bu ilin merkezine ulaşım sağlayabilirler ayrıca otogarın konumu merkeze yakın olması sebebiyle başka yere giden pek çok hat, merkeze uğramaktadır. Otobüs sefer sayıları gün içerisinde çok fazla olsa bile akşam belirli bir saatten itibaren azaldığından dolayı otogara geç vakitte inecek olan bireyler için önemli husustur. Bu durumu göz önünde bulundurarak kendilerine farklı alternatifler belirleyebilirler.

Şehir Merkezine Servis İle Ulaşım

Bilet alıp seyahat eden tüm yolcular için otobüs firmalarının yaptığı hiçbir şekilde ücret talebi olmadan gerçekleşen yolcu servisleri, bulunduğu şehrin ilçesine ve merkezine taşıma gerçekleştirmektedir. Yolcularının rahat ve konforlu bir şekilde varmak istediği konuma ulaşımını sağlayan bu seçenek, pek çok yolcunun tercihidir. Yolcu servislerinin güzergahları ve saatleri, yoğunluğa ve firmaya bağlı olarak değişeceği için firmalardan bilgi edinmek daha güvenilir olmaktadır. Servis imkanını tercih ederek hem ücretsiz hem de konforlu ve rahat bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehir Merkezine Minibüs İle Ulaşım

Şehir içi yolcuların taşımacılığı gerçekleştiren minibüsler her gün hemen hemen binlerce vatandaşı ilin her yerine taşınmasını sağlamaya devam ediyor. Kimi zaman her şehre dışarıdan gelen öğrenci hem de vatandaşı hangi saatlerde, hangi bölgede ve hangi seferlerin yapıldığını öğrenmesi çok zor olabiliyor. Genellikle zaman kaybına neden olan bekleme sürecinin fazla olması ve minibüsün içinin dolu olması, diğer seçeneklerin tercih edilmesine neden olmaktadır. Herhangi bir hareket saati olmayan minibüsler ile ulaşımınızı sağlayacaksanız yolculuk ücretini kartsız yani nakit olarak ödemek mümkündür. Otogardan hareket eden minibüslerin yolculuk süreci Niğde şehrinin içinde gidilen konumlara bağlı olarak değişim göstermektedir.

Niğde Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Ankara Otogarları

Aşti Otogarı 0312 207 10 00
Beştepe mah mevlana bulvarı numara: 82 / 06510 Yenimahalle

Niğde Otogarları

Merkez Otogarı 0388 232 35 37
İlhanlı Mahallesi / 51310

Niğde İlçeleri

Altunhisar Bor Çamardı
Çiftlik Ulukışla

Niğde Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 362.861

Niğde Plaka Kodu Kaçtır ?

Niğde Telefon Kodu ?