Tokat Siirt Otobüs Bileti

Otobüs Bileti Tokat Siirt

Tokat Siirt Otobüs Seferi

Seyahat Mesafesi 761 km
Sefer Süresi 9 sa 53 dk
En Ucuz Sefer 25 TL
Nüfus 330.280
Plaka 56
Telefon Kodu 484
Tokat Hava Durumu (12 Ağustos)
açık (21°C)
Siirt Hava Durumu (12 Ağustos)
açık (33°C)

Tokat Siirt Otobüs Bileti Fiyatları

2+2
01:00
2 sa
02:00
80 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

1+1
08:00
4 sa
09:00
60 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

2+2
02:00
1 sa
03:00
30 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

1+2
12:00
1 sa
13:00
40 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

2+1
09:00
12 sa
12:00
30 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

2+2
02:00
3 sa
04:00
40 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

2+1
06:00
10 sa
07:00
30 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

2+1
11:00
13 sa
13:00
30 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

1+1
03:00
13 sa
06:00
80 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

2+1
04:00
10 sa
06:00
70 TL

Tokat Otogarı Siirt Otogarı

Şehir Merkezinden Tokat Terminaline Ulaşım

Tarihi ve kültürel yapısıyla dikkat çeken bir şehir olmasının yanı sıra, şehirler arası yolculukların önemli güzergahlarından ve bağlantı merkezlerinden birisi olması nedeniyle Tokat otogarı, önemli bir rol üstlenmektedir. Türkiye'nin en temiz otogarları arasında gösterilen Tokat otobüs terminali, her gün binlerce yolcunun şehre giriş çıkışında hizmet vermektedir.

Otogarda bulunan açık ve kapalı alanlarda bulunan farklı hizmet noktaları, yolcuların daha rahat bir şekilde otobüs saatlerini beklemeleri ve yolculuk etmeleri için tasarlanmıştır. Özellikle İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi arasında köprü niteliği taşıyan şehir otogarı içerisinde, bekleyen yolcuların yemeklerini yiyebilecekleri restoranlar, sıcak ve soğuk içeceklerin satıldığı kafeler, şehre has yöresel ürünlerin satıldığı dükkanlar ve şehri simgeleyen hediyelik eşyaların satışının yapıldığı hediyelik eşya dükkanları yer almaktadır.

Otogar aynı zamanda, konforlu bekleme salonlarıyla da dikkat çekmektedir. Ortak kullanım alanlarının yanı sıra otogar içi ve çevresi, oldukça bakımlı ve temizdir. Terminalde bulunan yazıhanelerde çalışan insanların sıcak ve güler yüzlü olması da, yolcuların güzel bir şekilde karşılanmasını ve ağırlanmasını sağlamaktadır. Tokat şehirler arası otobüs terminalinde, yerel ve ulusal birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Bu firmalar neredeyse Türkiye'nin her yerine otobüs servisi düzenlemekte ve otogara da yine tüm illerden otobüs seferleri bulunmaktadır.

Otogar içerisinde bulunan restoranlarda, şehre has yöresel yemeklerin tadına varmanızda mümkündür. Otogarın şehir merkezine olan yakınlığı nedeniyle, merkeze ulaşım konusunda fazla bir sorun yaşanmamaktadır. Ancak gece inecek yolcuların, ticari taksi ücretleri ve otobüs servisleri gibi konularda temkinli olmalarında yarar bulunmaktadır.

Siirt Terminalinden Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunması, şehre gelen yolcuların şehir merkezine ulaşımları konusunda büyük kolaylık sağlarken otogarın hemen çıkışında bulunan ticari taksi durakları, hızlı ve konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşım konusunda hizmet alabileceğiniz kanallardan birisidir. Belediye otobüsleri ve minibüsler yine şehir merkezine ulaşım için farklı seçeneklerden bazıları iken otobüs firmalarının sunmuş olduğu servis imkânlarıyla da şehir merkezine daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi İle Şehir Merkezine Ulaşım

Ticari taksi ücretlerinin oldukça uygun olduğu Siirt otogarı, şehir merkezine yakınlığı nedeniyle daha az ücretler ödeyerek hızlı bir şekilde şehrin merkezine ulaşım sağlayabilir aynı zamanda ticari taksiler ile şehrin farklı bölgelerine de rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Siirt Otogarı içinde taksi durağı yer almıyor olsa da yakındaki taksi duraklarından taksi talep edilebilmektedir.

Otobüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın şehir merkezine yakın olması nedeniyle mahallelerden gelen belediye otobüslerinin güzergâhlarına Siirt otobüs terminali de dâhil edilmiştir bu sayede otogar çevresinden çok sık aralıklarla şehir merkezine giden otobüsler bulunmaktadır. Otobüsler ile ilçelere de ulaşım mümkündür ve otogar dışında yer alan otobüs duraklarından merkeze ve ilçelere giden otobüsler geçmektedir. Duraklar üzerinden hat bilgilerine bakılarak otobüslere binilebilir.

Servis İle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları yolcularını şehir merkezine götürmek için servis imkânı sunmaktadır ancak tüm otobüs firmaları bu imkânı olmadığı için Siirt biletinizi alırken bileti alacağınız firma yetkilisine şehir merkezine servis imkânları olup olmadığını sorabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan yolcu servisi hizmeti, merkeze ve ilçelere ulaşım sağlarken her firmaya göre saat ve güzergâhlar değişiyor olsa da firmaların seferlerine göre ayarlandığı için zaman kaybı çok olmamaktadır.

Minibüs İle Şehir Merkezine Ulaşım

Yine belediye otobüsleri gibi şehir merkezine gitmek için otogar çevresinden çok sık aralıklarla geçen minibüsleri kullanabilir merkeze ulaşıma ek olarak ilçe ve mahallere ulaşım için tercih edilen minibüsler, yükün çok ağır olmaması durumunda rahat bir alternatiftir. Akşam geç saatlerden sonra minibüs imkânı bulunmadığı için saatin geç olduğu vakitlerde diğer alternatif kanalları değerlendirebilirsiniz.

Tokat - Siirt Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Tokat Otogarları

Merkez Otogarı 0356 214 22 21
Yeni mahalle / 60200

Siirt Otogarları

Merkez Otogarı 0484 223 14 01
Afetevler Mahallesi

Tokat İlçeleri

Almus Artova Başçiftlik
Erbaa Niksar Pazar

Siirt İlçeleri

Baykan Eruh Kurtalan
Pervari Şirvan Tillo

Tokat Siirt Otobüsle Kaç Saat ?

Ortalama 9 sa 53 dk sürmektedir.

Tokat Siirt Otobüsle Otobüs Bileti Ne Kadar ?

Tokat Siirt Arası Kaç Km ?

Tokat Seyahat Rehberi

Siirt Seyahat Rehberi