Yozgat Otobüs Bileti

Yozgat Otobüs Seferleri

En Ucuz Sefer 35 TL
Nüfus 421.200
Telefon Kodu 354
açık
Yozgat Hava Durumu (21 Eylül)
açık (25°C)
kapalı"
22 Eylül
kapalı (26°C)

Yozgat Otobüs Bileti Fiyatları

Yozgat Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Pek yüksek olmayan bir nüfusa sahip olan Yozgat, buna nazaran her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Şehre gelen birçok kişi de otobüsler aracılığıyla şehre gelmekte ve gar aracılığıyla şehir merkezine geçmektedir. Fakat yakın zamanda şehre yapılması planlanan hava limanı, şehre gelen kişi sayısında artışa yol açmakla birlikte, ulaşım alternatiflerini de artıracaktır. Şehre geldikten sonra Yozgat şehir merkezine ulaşım ise oldukça kolay olmakla beraber, ziyaretçilerin birçok seçeneği bulunmaktadır. Sizde şehir merkezine gitmenizi sağlayan bu seçeneklere göz atabilir ve kendiniz için en uygun olanını seçerek merkeze rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile ulaşım, şehre gelen ziyaretçiler tarafından pek tercih edilmeseler de oldukça avantajlı ve hızlı bir ulaşım seçeneğidir. Bu ulaşım seçeneğinde hem ekstra yük taşımanıza imkan tanınmakta, hem de şehir merkezinde gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya gitme imkanı bulunmaktadır. Üstelik taksiler ile bekleme derdi ve rahatsızlık yaratacak diğer durumlar da ortadan kalkmakta ve şehir merkezine rahat ulaşım sağlanmaktadır.

Taksilerin yanı sıra şehirde faaliyet gösteren transfer şirketleri de bulunmakta ve şehre gelen yolculara istenilen saat aralığında hizmet sağlamaktadırlar. Bu firmalar genellikler randevu sistemiyle çalışmakta, şehre geldiğiniz anda sizi karşılayarak merkeze, istediğiniz herhangi bir noktaya iletmektedirler. Fakat özel transfer şirketleri ile ulaşım seçeneği, otobüs, taksi ve diğer ulaşım seçeneklerine nazaran çok daha külfetlidir.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Belediye tarafından ayarlanan ve düzenli aralıklar ile merkeze yolcu taşıyan otobüsler, gün boyu hizmet vermekte ve sizi uygun fiyatlar ile merkeze götürebilmektedir. Eğer sizde bütçenizden tasarruf etmek istiyor ve yanınızda çok fazla yük bulundurmuyorsanız, sizler için en iyi seçenek olan otobüsleri tercih edebilirsiniz.

Servis ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs mantığıyla sizlere hizmet veren fakat çok daha avantajlı olan servisler, otobüs şirketleri tarafından yolculara özel olarak tahsis edilen araçlar ile sağlanmaktadır. Bu ulaşım seçeneğinde yolculara ekstra yük taşıma imkanıyla beraber, hızlı bir ulaşım ve konforlu bir yolculuk sağlanmaktadır. Fakat bu hizmetten yararlanabilmek için, yolculuk öncesinde tur şirketiniz ile iletişime geçmeli, servis saatlerini ve güzergahını öğrenmelisiniz. Böylelikle servisten nasıl ve ne zaman faydalanabileceğinizi öğrenebilir ve servisten hangi noktalarda iniş yapabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Minibüsler ile Şehir Merkezine Ulaşım

Diğer ulaşım seçeneklerine nazaran daha az tercih olunan minibüsler, genellikle yanında az eşya olan ve vakit açısından problemi olmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu ulaşım seçeneğinin az tercih edilmesinin sebebi ise, uzun süren bekleme süreleri ve otobüslere nazaran yüksek olan fiyatlarıdır. Eğer sizde otobüs, taksi veya servis gibi diğer ulaşım seçeneklerinden faydalanamıyor ve alternatif bir ulaşım seçeneği arıyorsanız, gar ve şehir merkezi arasında hizmet veren minibüslere yönelebilirsiniz.

Yozgat Seferi Bulunan Otobüs Firmaları

Eskişehir Otogarları

Tepebaşı Otogarı 0222 227 88 00
Şeker mahallesi sivrihisar 2 caddesi / 26120

Yozgat Otogarları

Merkez Otogarı 354 212 5808
Karatepe Mahallesi, Fuar Caddesi No:78 / 66100

Yozgat İlçeleri

Akdağmadeni Boğazlıyan Çandır
Çayıralan Çekerek Kadışehri

Yozgat Nüfusu Ne Kadar ?

Nüfusu 421.200

Yozgat Plaka Kodu Kaçtır ?

Yozgat Telefon Kodu ?