Can Diyarbakır Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
20 Eylül Çar
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
2011
Çağrı Merkezi
0 (412) 234 33 21
Genel Merkez
Diyarbakır
Kurucular
Ahmet Çapa
Ortalama Fiyat
60 TL
Otobüs Sayısı
15

Can Diyarbakır Turizm

Can Diyarbakır turizm, 17 Haziran 2011 tarihinden itibaren bu sektörün içinde olan bir firmadır. Bu turizm firması, Diyarbakır'da yurtiçi ve yurtdışı şehirlere sefer düzenleyen ilk firma olma özelliğini taşımakta ve Diyarbakır'ın gerek duyduğu ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Bu turizm firmasının internet sitesinde gerekli otobüs kalkış saat, fiyat bilgisine, araç içinde koltuk numaraların dolu olup olmadığını görme imkânınız mevcut. Sadece internet sitesi değil, bu firmanın uygulaması da mevcut. Akıllı telefon kullanan ve sürekli yolculuk yapan birisiyseniz, bu uygulamanın kolaylığından da faydalanabilirsiniz.

Can Diyarbakır Turizmde Bagaj Prosedürü

Her turizm firmasında olduğu gibi, Can Diyarbakır turizm otobüs firmasında yolcu başına 30 kiloyu geçmeyen bagaj kapasitesi mevcut. Yolcuların bagaj güvenliği için, otobüs şoföründen veya şoför muavininden bagaj fişi talep etmek gerekiyor. Bagaj fişi almadığınız takdirde, bagajınız kaybolduğunda firma yetkilileriyle iletişime geçseniz dahi işlem yapılmıyor. Bagaja teslim edilmeyen eşyalar içinde aynı şeyler geçerli. Araç içinde, koltuk üstünde bulunan raflarda, eşyanın koltuk filesinde unutulması gibi kayıp durumlarında firma mesuliyet kabul etmemektedir.

Can Diyarbakır Turizm, otobüs terminalinde emanet olarak bırakılan, Şehir içine servise çıkan firma araçlarında unutulan, başka bagajlarla karışan ve çalınan eşyaların bütün mesuliyeti yolcuya aittir.

Bagaj içerisine koymuş olduğunuz kırılabilecek eşya ve bozulabilecek bir madde, Akıcı - kokucu maddenin konulması durumunda, Elektronik aletler, Değerli (para, mücevher, altın, takı, pasaport vb.) eşyaların kaybolması durumunda Can Diyarbakır Turizm; maddi ve manevi olarak doğacak zararlardan sorumluluk almamaktadırlar.

Her firmada olduğu gibi, Can Diyarbakır Turizm firmasında da evcil hayvanların otobüs içerisinde taşınması yasaktır. Karayolları taşıma yönetmeliğinin aldığı bir karar olduğundan dolayı, uzun yolculuklarda gerekli düzen sağlanamayacağından bu karar alınmış. Evcil hayvanları bagajda taşımak da tamamen firmanın kararına kalmış bir durum.

Bagajınız kaybolduğunda ise, almış olduğunuz bagaj fişinizle aynı gün içerisinde bu turizm firmasının en yakın terminal bürosuna başvurarak Kayıp Bagaj Formu doldurması gerekiyor. Doldurulan bu form, Terminal tarafından Halkla İlişkiler Müdürlüğüne gönderilmekte ve bunun sonrasında yolcuyu 15 gün sonra arayıp sonuç için görüşme yapılır. Kayıp bagajınız bulunduğu takdirde, depodaki görevli ya firmaya tutulan tutanakla imza karşılığı teslim eder ya da teslim edilecek yolcuya tutanakla imza karşılığında teslim edilmektedir kayıp bagaj.

Can Diyarbakır Turizm İletişim

Bu firmanın ana merkezinin adresi Diyarbakır’ın Kaya pınar ilçesinde bulunan otobüs terminali içerisindedir. Tam adres ise, Diyarbakır Şehirler Arası Otobüs Terminali No:32-33

Can Diyarbakır Turizm Müşteri Hizmetleri

Bu firma ile bir sorun, şikayet bildirmek veya otobüs bileti hakkında bilgi almak için müşteri temsilcisi numarasıyla iletişime geçip gerekli işlemi yapabiliyorsunuz.

  • 0412 234 33 21
  • 0530 238 95 10
  • 0530 238 95 11
Can Diyarbakır Turizm hakkında yapılan yorumlar
Can Diyarbakır Turizm İçin Görüş Bildirin