Cesur Bingol Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
08 Aralık Cum
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
2011
Çağrı Merkezi
0 (426) 214 24 44
Genel Merkez
Bingöl
Kurucular
Vahdettin Gültekin
Ortalama Fiyat
48 TL
Otobüs Sayısı
8

Cesur Bingol Seyahat

Cesur Bingöl Seyahat, 2011 yılında Bingöl şehrinde kurulmuştur, bu bağlamda firmanın kurucusu Vahdettin Gültekin’dir. Firmanın kuruş yılının eski olmamasına rağmen günümüzde 30 aracı bulunmaktadır, aynı zamanda firmanın araçları yeni modellerden oluşmaktadır. Bu bağlamda firmanın araçlarının ortalama yaşı 5’dir, araçlar içerisinde okuma lambası, televizyon, USB bağlantısı, şarj istasyonu bulunmaktadır, tüm bunlara ek olarak seyahat esnasında yiyecek-içecek ikramı da bulunmaktadır ve yolcular telefonları açık halde seyahat edebilmektedir.

Firmanın birincil politikası her zaman yolcularının güvenliği olmuştur, bu hususta firma yolculuk esnasında koltuklarda bulunan emniyet kemerlerinin takılmasını zorunlu hale getirmiştir, aynı zamanda bu uygulama Karayolları Kanununca da zorunludur. Tüm bu bilgilere ek olarak firmanın araçları 2+2 ve 2+1 olmak üzere çeşitlendirilmiştir, bu sayede tekli koltuk imkânı da yolculara sunulan başka bir fırsattır. Otobüs bileti satın alarak firma ile seyahat etmek isteyen yolcular, firmanın web sitesinden veya çeşitli bilet sağlayıcı sitelerden biletlerini satın alabilir.

Cesur Bingöl Seyahat İletişim

Cesur Bingöl Seyahat firmasından otobüs bileti satın almak isteyen kişiler veya diğer işlemler için firmanın iletişim numaraları müşteri hizmetleri, şube numaraları ve mail adresi olmak üzere çeşitlendirilmiştir. Bu bağlamda firma ile irtibata geçmek isteyen kişiler kendilerine en uygun iletişim yolunu seçebilmektedir. Tüm bu bilgiler doğrultusunda firmanın müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir, şube numaraları ise mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Son olarak yolcular görüş ve önerilerini veya şikâyetlerini mail yoluyla firmaya iletebilir, firmanın iletişim bilgileri web sitesinde yer almaktadır.

Cesur Bingöl Seyahat Müşteri Hizmetleri

Cesur Bingöl Seyahat firmasının Türkiye’nin her yerinden yolcularına 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Bu bağlamda otobüs bileti satın almak isteyen kişiler firmanın müşteri hizmetleri numarası olan (0426) 214 24 44’ü arayarak bilet dahil her türlü işlemini gerçekleştirebilmektedir. Tüm bu bilgilere ek olarak müşteri hizmetlerine yoğunluk sebebiyle ulaşamayan kişiler firmanın web sitesinde yer alan şube numaralarını arayarak da işlemlerini halledebilir.

Cesur Bingöl Seyahat Otobüs Bileti Sorgulama

Firma ile yolculuk etmek isteyen kişilerin firmanın web sitesinde yer alan bilet işlemleri menüsünü tercih etmesi tavsiye edilmektedir, bu bağlamda otobüs bileti satın almak isteyen kişiler için en sağlıklı ve doğru bilgi Cesur Bingöl Seyahat firmasının web sitesinde yer almaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında firmanın web sitesine girerek bilet sorgulama işlemi yapılabilmektedir, bazı durumlarda müşteri hizmetleri de bilet sorgulama işlemi için kullanılabilir.

Cesur Bingöl Seyahat Bilet İptal İade

Otobüs bileti iptal ve iade işlemlerinde Cesur Bingöl Seyahat firması web sitesini ve müşteri hizmetlerini yolcularının kullanımına sunmuştur. Bu bağlamda söz konusu yollar kullanılarak bilet iptal ve iade işlemi yapılabilmektedir, burada dikkat edilmesi gereken husus iptal ve iade işlemlerinin sefer saatinden 24 saat öncesine kadar yapılabildiğidir.

Cesur Bingol Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Cesur Bingol Seyahat İçin Görüş Bildirin