Iğdırlı Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
26 Mayıs Per
Nereden?
Nereye?

Iğdırlı Turizm

Iğdırlı Turizm 1989 yılında merkezi Iğdır olarak kurulmuştur ve o yıldan beri Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Bu süre zarfında firma ilkelerinden vazgeçmeyerek hizmetlerini yapmaya devam etmektedir ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Ayrıca firmanın belirlemiş olduğu bazı hedefleri bulunmaktadır ve belirlenmiş olan bu hedefler doğrultusunda ise şunlar vardır:

 • Daima müşterilerle saygı ve dürüstlük çerçevesinde iletişime geçerek problemleri çözmek ve istekleri bu şekilde yerine getirmek,
 • Toplumsal odaklı olan olaylara karşı, çevreye karşı ve doğaya karşı olan görevlerini gerekli şekilde yapmaya çalışmak,
 • Firmanın genç bir şekilde varlığını sürdürebilmesi için sürekli olarak genç firmalara karşı yatırımlar yapmak ve firmayı genç tutmak,
 • Bulunulan çağ bilgi çağı olduğundan dolayı bu çağdaki bilgiyi kullanarak fırsatları gerekli şekilde değerlendirmeye çalışmak,
 • Müşterilerin memnun olması için istenilmiş olan hizmetleri firmanın el vermiş olduğu imkanlar doğrultusunda sağlamaya çalışmak

Yukarıda saymış olduklarımız firmanın hedefleri arasındadır ve firma her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak iyi ve kaliteli hizmet vermeye çalışmaktadır. Firmanın araç filosu ise yeni ve konforludur ve bu araç filosuyla beraber firma gerekli olan tüm olanakları sağlamaya çalışmaktadır.

Iğdırlı Turizm İletişim

Iğdırlı Turizm ile iletişimi sağlamak için ise gerek merkez otogar gerekse merkezden ulaşım olsun iletişim sağlanabilir. Ayrıca Iğdırlı Turizm ile iletişim kurmak isteyen kişiler sitede bulunan illere göre dağılım gösterilmiş şubelerden, telefon numaralarından ve de verilmiş olan adreslerden iletişim kurabilirler.

Iğdırlı Turizm Müşteri Hizmetleri

Iğdırlı Turizm müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyen kişiler ise şu numaralar ile iletişime geçme imkanına sahiptirler:

 • Iğdır merkezden müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak isteyen kişiler +904762278420 numaralı telefonu arayarak gerekli olan bilgileri alabilirler.
 • Iğdır otogardan müşteri hizmetleri iletişim kurmak isteyen kişiler ise +904762286901 numaralı telefonu arayarak gerekli bilgileri alabilirler.
 • Iğdır Doğuş 2 Merkezde bulunan ve Iğdırlı Turizm ile iletişim kurmak isteyen kişiler +904762278420 numaralı telefonu arayarak gerekli bilgileri alabilirler.

Yukarıda verilmiş olan telefon numaralarıyla gerek otobüs bileti için ya da farklı bir durum için bilgi edinmek isteyen kişiler bu telefon numaralarını arayabilirler.

Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti Sorgulama Otobüs bileti sorgulamak için yapılması gereken işlemler vardır ve bu yapılması gereken işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk başta yapılması gereken alınmış olan bilet hangi otobüs firmasına ait ise o otobüs firmasının adının girilmesi gerekmektedir.
 • Otobüs bileti alındıktan sonra yaptırılmak istenen bir sorgulama bulunmaktaysa önceden girilmiş olan telefon numarasına gelen PNR kodunun girilmesi gerekmektedir
 • Son olarak ise yapılması gerekli olan işlem kişinin isteği doğrultusunda cep telefonunu ya da e-postasını girmesidir

Yukarıda sayılan bu işlemler yapıldığı taktirde otobüs bileti sorgulanabilir ve kişiler almış oldukları biletler hakkında öğrenmek istedikleri bilgileri öğrenebilirler.

Iğdırlı Turizm Bilet İptal İade

Alınmış olan otobüs bileti iptali için yapılması gereken bazı kurallar bulunmaktadır ve bu kurallar şu şekildedir:

 • Biletin iptal edilmesi firmalardan firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir bundan dolayı biletin iptali için sitede bulunan linkten biletler iptal edilebilir.
 • Gerekli olan linkten bilet iptal edildikten sonra hiçbir kesinti olmamaktadır ve kesilmiş olan bilet iadesi bankaya iade edilmektedir. Bu iptal edilmiş biletin durumu 1 ila 7 iş günü içerisinde kişilerin banka hesaplarına yansıyabilmektedir.
 • Eğer kişilerde geçmiş tarihli olarak bulunan biletler varsa seferler tamamlanmış olarak gözüktüğünden dolayı iptal işlemi olamamaktadır.
 • Biletlerin çıktıları firma tarafından alınmaktadır ve bundan dolayı iptal ya da iade işlerini sadece ilgili olan firma yapma yetkisine sahiptir.

Biletlerin iptali ya da iadesi için gerekli olan kurallar yukarıda yazılmış olduğu gibidir ve bundan ötürü iptal, iade işleri bu kurallara göre yapılmalıdır.

Iğdırlı Turizm hakkında yapılan yorumlar
Iğdırlı Turizm İçin Görüş Bildirin