Lider Siirt Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
24 Eylül Cum
Nereden?
Nereye?

Lider Siirt Turizm

Bir yerden bir yere gitmek için çeşitli ulaşım seçenekleri bulunur. En çok tercih edilen ulaşım şekli ise karayolu ulaşımıdır. Gerek ucuz olması gerekse de zahmetsiz olması yönünden tercih edilir.

Hemen hemen her ilde birçok ulaşım firması bulunur. Siirt ilimizden dilediğiniz ile gitmek ve ya gelmek için en konforlu otobüs firması olan Lider Siirt Turizm tercih edilmektedir. Firma yaygın seferleri ve son model araçları ile her gün birçok yolcuyu taşımaktadır.

Son yıllarda otobüs firmaları kendilerini sürekli geliştirmektedir. Gerek müşteri hizmetleri bakımından gerekse yolcu taşımacılığı yapılan otobüsler bakımından çok ilerlemiştir. Birçok otobüs firması yolcularına çeşitli güzellikler sunmaktadır.

Firmamız otobüsleri son model olup birçok yeniliği bünyesinde bulundurur. Özellikle teknoloji anlamında otobüsler çok ileri bir düzeye ulaşmıştır. Otobüslerde kullanılan birçok yeni teknolojik gelişme ile yolculuk yapmak çok keyifli bir hal alır.

Lider Siirt İletişim

Siirt'in gururu Lider Siirt Turizm her gün birçok güzergâhta sefer düzenlemektedir. Firma ile iletişime geçmek için birçok yöntem kullanabilirsiniz. Bütün illerde ve ilçelerdeki terminallerde firma büroları bulunur. Bu bürolardan bütün işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi telefon ve internet aracılığıyla da firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Lider Siirt Turizm Müşteri Hizmetleri

Firma yetkililerine her saat telefon ve mail aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Siirt merkezi olan Lider Siirt Turizm telefon numaraları şunlardır:

  • 0484 223 33 33
  • 0484 224 33 33
  • 0484 223 44 44

Ayrıca firmanın [email protected] adında bir mail adresi de mevcuttur. Hem telefon hem de mail yoluyla bütün sorularınıza cevap alabilirsiniz. Ayrıca her ilde bulunan şubelere de telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. İletişim yöntemlerini kullanarak otobüs seferleri, otobüs saatleri ve bilet fiyatları gibi birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lider Siirt Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Doğunun en büyük otobüs firmalarından biri olan Lider Siirt Turizm internet sitesi bakımından da çok ileri düzeydedir. Almış olduğunuz otobüs biletini firmanın internet adresi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken pnr numarası ve ad soyad bilgilerinizi gitmektir. Bu yolla biletinize yönelik bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz biletinizi bu sayfa üzerinden değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Lider Siirt Turizm Bilet İptal İade

Firmadan satın aldığınız bileti iptal etmeniz gerektiğinde ödem yaptığınız yöntem ile bilet ücretiniz iade edilir. İnternet üzerinden kredi kartı ile aldığınız biletinizin ücreti yine kredi kartınıza iade edilir. Terminallerde yer alan bürolarından nakit yöntemi ile satın aldığınız biletler yine aynı yolla nakit olarak iade edilir. Bu işlem için biletinizin de yanınıza olması gerekir.

Doğunun en büyük firmalarından biri olan Lider Siirt Turizm ile otobüs yolculuğunuz tahmin edemeyeceğiniz kadar rahat bir şekilde gerçekleşir. Ayrıca 2+1 otobüsler de mevcuttur. Şoför ve çalışanlar bu işin en iyileri arasından seçilir.

Lider Siirt Turizm hakkında yapılan yorumlar
Lider Siirt Turizm İçin Görüş Bildirin