Lüks Artvin Seyahat

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
03 Temmuz Paz
Nereden?
Nereye?

Lüks Artvin Seyahat

Lüks Artvin Seyahat deneyimli kadrosu, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektöründe ön plana çıkan, Artvin merkezli bir seyahat firmasıdır. 1997 yılında kurulan firma geniş araç filosu ve teknolojik altyapısı ile değerli müşterilerine kaliteli bir yolculuk hizmeti vermektedir.

Firma, "Bir Araya Gelmek bir başlangıçtır. Bir arada kalmak bir ilerlemedir. Bir arada çalışmak başarının kendisidir" vizyonu ile kurum içi iletişim ve eğitime önem vererek kendisini sürekli geliştirmektedir. Geniş bir araç filosu ile birçok noktaya otobüs seferi düzenleyen firma Mercedes-Benz Travego otobüsleriyle yolcularına konforu uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini amaçlayan firma, çalışanlarının da mutluluğu ve motivasyonuna özen göstermektedir. Her zaman yeniliklere açık olan firma sektörünün ciddi, kurumsal bir üyesidir.

Lüks Artvin Seyahat Müşteri Hizmetleri

Lüks Artvin Seyahat, 13 terminali, yüzü aşkın çalışanı ve otogarlardan şehir merkezlerine seyahat imkanı sunan servis araçlarıyla müşteri memnuniyetini on plana çıkarmaktadır. İletişim Numaralarından ulaştığınızda bilet rezervasyonu yapabilir, satın aldığınız biletleri koşulsuz iptal edebilir, planladığınız seyahatler için sefer tarihi, hareket saati, bilet ücretleri gibi bilgileri güler yüzlü ve samimi müşteri hizmetleri personelinden alabilirsiniz.

İletişim Numaraları:

  • (0466) 212 82 03 - (0466) 212 45 00
  • (0466) 212 82 04 - (0466) 212 23 52

Lüks Artvin Seyahat İletişim

"Her Şey Zamanında" ilkesiyle kusursuz bir hizmet sunan Lüks Artvin Seyahat otobüs ve seyahat firması hizmet kalitesini her geçen gün müşterilerinin talepleri doğrultusunda geliştirmektedir. İstek ve önerilerinizi yetkili personellere iletmek, size sunulan hizmetlerin daha da gelişmesini sağlamak için müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir, her türlü sorununuzun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Adres: Beştepe Mahallesi, Sakıp Sabancı Bulvarı AŞTİ, 06510, Yenimahalle/Ankara

Lüks Artvin Seyahat Bilet Sorgulama

Lüks Artvin Seyahat geniş bilet satış ofisleri ile otobüs biletlerinizi satın almanızı kolaylaştırır. Başta Artvin merkez ve ilçelerinde olmak üzere, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, İzmit, Sakarya, Trabzon, Samsun gibi büyük şehirlerde; Karadeniz'de birçok noktada bilet satış ofisleri bulunmaktadır.

Satış ofislerinin yanı sıra İnternet sitesi üzerinden bulunduğunuz mekanın konforunda bilet sorgulamanızı yapabilir, bilet satın alabilir, yolcunuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Online İşlemler sekmesinin altında sisteme üye olduğunuzda hesabınızdaki bütün işlemleri rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Lüks Artvin Seyahat Bilet İptal Etme

Lüks Artvin Seyahat müşterilerinin memnuniyetini kalite politikası olarak belirlemiştir. Bu nedenle seyahat planlarınızda çıkabilecek sorunlar ve aksilikler sonucu, satın aldığınız biletleri iptal etmeniz gerektiğinde bilet satış noktaları ve İnternet sitesi üzerinden online işlemler aracılığıyla kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hareket saatinden 24 saat önce yapılan müracaatlarda bilet ücretinin tamamı iade edilir, otobüs hareket saatinden 12 saat önce yapılan müracaatlarda 6 ay geçerli açık bilet düzenlenir. Çocuk ve Engelli indirimlerinden yararlanabilmek için sadece satış ofislerinde kimlik ibraz etmeniz gerekmektedir.

Lüks Artvin Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Lüks Artvin Seyahat İçin Görüş Bildirin