Sahil Seyahat

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
03 Temmuz Paz
Nereden?
Nereye?

Sahil Seyahat

Otobüsle şehirlerarası yolcu taşımacılığında 30 yıllık deneyimle hizmet vermeye devam eden Sahil Seyahat insanların konforlu bir şekilde yolculuk yapmasını amaçlar. Yolcuların firmanın hizmet verdiği güzergahlara uygun olarak yapacakları seyahatlerde sıkılmaması amacıyla da otobüslerinde çeşitli imkanları sunar.

Firmanın yolcu taşımacılığında deneyimli olan otobüs şoförlerinden yararlanması seyahat firmasını tercih edenlerin güvenli bir yolculuk yapmasını sağlar. Müşteri memnuniyeti için sektörün yeniliklerini takip eden ve araçlarını bu yeniliklerine bağlı olarak düzenleyen firma İstanbul, Denizli, Ankara, Bursa ve Çanakkale gibi şehirlere seferler yapar.

Sahil Seyahat İletişim

Otobüsle yolcu taşımacılığı sektöründe deneyimi en fazla olan firmalar arasında bulunan Sahil Seyahat firmasına 24 saat ulaşmak mümkündür. Firmaya soru sormak, şikayet iletmek veya rezervasyon gibi bilet işlemleri yaptırmak isteyen kişiler firmaya ait olan telefon numarasını kullanarak firmaya ulaşabilirler. Ayrıca firmanın online hizmetler için hazırlamış olduğu sahilseyahat.com adresi de iletişim için kullanılabilir çünkü bu site üzerinde iletişim bölümü vardır.

Sahil Seyahat müşterileri için üyelik imkanı sunar ve bu imkan sayesinde müşterilerinin kendilerine daha hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlar. Üye olan kişiler üyelik bilgileriyle site üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapabilir, avantajlı bilet alabilir veya firmaya daha kolay ulaşabilirler.

Sahil Seyahat Müşteri Hizmetleri

Sahil Seyahat isimli firmaya ait olan müşteri hizmetleri telefonu numarası 0850 888 00 53 nolu numaradır. Haftanın 7 gününde 24 saat olarak hizmet veren firma müşterilerinin her türlü sorularını cevaplama anlayışıyla numara üzerinden hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri numarası müşterilerin yoğun talepleri durumunda aramalara cevap vermeyebilir, bu durumla karşılaşan kişilerin firma için hizmet veren şube numaralarını aramaları gerekir.

Böylelikle firmaya ait müşteri hizmetleri çalışanlarının yapacakları tüm işlemler firmanın şube görevlileri tarafından zaman kaybetmeden yapılabilir. Firmanın şubelerine ait olan telefon numaraları ise firmanın sahilseyahat.com adresi üzerinden şubelerimiz menüsü kullanılarak öğrenilebilir.

Sahil Seyahat Otobüs Bileti Sorgulama

Sahil Seyahat araçlarıyla yolculuk yapmak amacıyla bilet satın almak isteyen kişilerin öncelikle otobüs bileti sorgulama işlemini yapmaları gerekir. Yaptıkları sorgulama sayesinde firmanın istedikleri güzergaha yolcu taşıyıp taşımadığını öğrenmiş olurlar ve yolcu taşınması durumunda otobüs biletini alabilirler.

Bilet satın almak istemeyen kişiler katılacakları sefer için otobüs biletinin kalmayacağını göz önünde bulundurarak bilet rezervasyonu yapabilirler. Bu sayede firma tarafından belirlenmiş olan tarihte biletin onaylanmasını ve bilet ücretinin ödenmesini sağlayarak yolculuk için ayırttıkları bileti kullanabilirler.

Sahil Seyahat Bilet İptal İade

Kara yolu ulaşımı için otobüs bileti satışı yapan Sahil Seyahat firması satışını yaptığı biletlerin iptal ve iade edilmesi gibi işlemlerde önceden belirlemiş olduğu prosedürü uygular. Seyahat firmasının biletleri için uyguladığı prosedüre bağlı olarak satın alınan biletin otobüslerin hareket saatine 24 ya da daha fazla süre kalması durumunda iadesi mümkündür. Bu şarta uygun olarak bilet iade işlemini şubeler aracılığıyla gerçekleştiren kişiler iade ettikleri bileti satın alırken firmaya ödemiş oldukları ücretin tamamını geri alabilirler.

Otobüsün kalkmasına 12 saat veya daha fazla zaman kalkmışken biletin iptal edilmesinin talep edilmesi durumunda ise para iadesi yerine bilet değişikliği yapılır. Önceden alınan bilet sefer tarihi belirlenmeksizin 6 aylık süre içerisinde yolculukta kullanılmak üzere açık bilete çevrilir. Açık bilete çevrilen biletlerin yolculuk için kullanılacağı durumlarda kişilerin online ya da müşteri hizmetleri üzerinden bileti tercih ettikleri sefere bağlamaları gerekir.

Sahil Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Sahil Seyahat İçin Görüş Bildirin