Siirt Baykan Jet Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
05 Aralık Sal
Nereden?
Nereye?

Siirt Baykan Jet Turizm

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Siirt, köklü olan şehirlerden 1 tanesidir. Bu şehir üzerinden direk olarak hizmet veren Siirt Baykan Jet Turizm Türkiye’nin 4 bir yanına seferler düzenlemektedir. Bin dokuz yüz yetmiş iki yılında yolcu taşımacılığı sektörüne ilk adım adan Siirt Baykan Jet Turizm Siirt ilk başta olmak üzere Türkiye’nin birden çok noktasına sefer düzenliyor. Şuan günümüz koşullarına uygun bir şekilde tasarlanan otobüs filosu ile birlikte yüz elliye yakın bilet satış noktasıyla üstün olan kaliteli 1 ulaşım ağı sunuyor. Siirt Baykan Jet turizm tüm yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabileceği farklı ve değişik dinlenme tesisleri üzerinden seyahat eden misafirlerine hizmet vermektedir. Siirt halkının en çok tercih ettiği firmalardan birisi olan Siirt Baykan Jet Turizm bütün faaliyetlerine kesintisiz şekilde devam ediyor.

Siirt Baykan Jet Turizm İletişim

Siirt Baykan Jet Turizm firmasının yenilenen web sitesinden, rahat ve kolay bir şekilde online bilet alabilir, bütün sefer saatlerini ve ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ise rezervasyonlarınızı kontrol edebilir ve gitmek istediğiniz şehirle ilgili seferler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Siirt Baykan Jet Turizm şirketine ait olan Siirt şube sayısı üç adettir. Şubelerin adı, telefon numarası, adresi ve açılış - kapanış saati ile ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Baykan: 0 (484) 561 20 32 07:00 - 22:00
  • Siirt Otogar: 0 (212) 658 27 56 (Çağrı Merkezi)
  • Ziyaret: 0 (533) 468 48 94 08:00 - 13:00

Siirt Baykan Jet Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Siirt Baykan Jet Turizm firmasında otobüs bileti sorgulamak için online olarak hizmet veren Siirt Baykan Jet Turizm sitesinden sorgulayabilir veya ilgili olan telefon numarası ile arayıp istediğiniz konuyla alakalı bütün bilgileri alabilirsiniz.

Firmaya ait olarak hizmet veren çağrı merkezine arayarak gitmek istediğiniz şehirle ilgili bilet hakkında bilgi alabilir, sefer saatleri ve varış saatleri hakkında ki tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Öz verili bir şekilde hizmet vermekte olan Siirt Baykan Jet Turizm firmasının ilk olarak önceliği müşteri memnuniyeti olup yolculuk yapacak olan tüm misafirlerine hizmet vermektir.

Siirt Baykan Jet Turizm Bilet İptal İade

Siirt Baykan Jet Turizm tarafından almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olunca gerekli olan sefer saatinden minimum en az yirmi dört saat önce biletinizi size en yakın şubeye veya terminalde bulunan yazıhaneye getirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iptal prosedürü uygulanamamaktadır.

Online şekilde almış olduğunuz biletlerinizin ise dökümü yapılmadığı müddetçe iptal işlemi yine online bir şekilde gerçekleştirilebilir. Yalnız döküm yapıldı ise yine yazıhane veya size en yakın olan şube ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Tarihi geçmiş otobüs biletleriniz için herhangi bir iade ve iptal söz konusu değildir.

Siirt Baykan Jet Turizm hakkında yapılan yorumlar
Siirt Baykan Jet Turizm İçin Görüş Bildirin