Tuncelililer Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
25 Kasım Cum
Nereden?
Nereye?

Tuncelililer Turizm

Turizm sektörünün bir elemanı olan Tuncelililer Turizm şirketi, yenilikçi yapısı ile sektörde kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Vermiş olduğu güvenli hizmet ve kazandığı müşteri memnuniyeti ile sektörün öncüsü olmaya çalışmaktadır. Profesyonel ekipleri ile Tunceli’den Ankara, Antalya, Adana, İstanbul, Konya, Gaziantep gibi Türkiye’nin birçok noktasına yolcu taşıyor. Müşterileri, otobüs bileti satın alma işlemlerini online olarak, sitenin online bilet al bölümünden yapabiliyorlar. Mobil uygulaması bulunduğu için müşterileri, cep telefonlarına indirdikleri mobil uygulama sayesinde işlemlerini daha kolay yapabiliyorlar.

Tuncelililer Turizm İletişim

Tuncelililer Turizm şirketi, iletişim hizmetlerini müşterilerine kesintisiz ve sınırsız vermeye çalışıyor. Firmanın iletişim bilgilerini öğrenmek isteyenler, web sitesindeki iletişim bölümünü seçebiliyor. İletişim sayfasında gösterilen bilgiler arasında, adres, telefon ve mail adresi bilgileri yer alıyor. Firma ile iletişim kurmak isteyenler, telefonlar görüşme yapabiliyor ya da iletişim formunu doldurarak, taleplerini firmaya iletebiliyor. Otobüs bileti ve seferler hakkında bilgi almak isteyenler, çağrı merkezi numarasını arayabiliyorlar.

Tuncelililer Turizm Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini artırmak ve verilen hizmetin kalitesini artırmak için müşteri hizmetlerine önem verilmektedir. Tuncelililer Turizm yolcularına müşteri hizmetlerini iletişim numarası olan 444 00 62 çağrı numarası ve iletişim bölümündeki müşteri hizmetleri iletişim formu ile vermeye çalışıyor. Otobüs bileti rezervasyonları yapmak, bilet almak, bilet iptali gibi işlemler, müşteri hizmetleri üzerinden yapılabiliyor. Müşteri hizmetlerinin güvenli sunulabilmesi için sitesinde gerekli güvenlik önlemleri alıyor. Müşterileri, iletişim formunu doldurarak, müşteri hizmetlerine taleplerini mesaj olarak iletebiliyorlar.

Tuncelililer Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Tuncelililer Turizm firması, online bilet satış hizmeti veriyor ve müşterilerinin SSL güvenlik sertifikalı sistem ile bilet ödemelerini yapmalarını sağlıyor. Otobüs bileti sorgulama işlemleri, bilet iptali ya da açığa alma işlemleri için yapılmaktadır. Bilet sorgulama işlemleri, internet sitesindeki PNR ara bölümünden yapılabiliyor. Bilet sorgulamaları, pnr arama ve detaylı rezervasyon arama bölümlerinde ayrı ayrı yapılabiliyor. Detaylı rezervasyon arama bölümünde, varış yeri, ad soyad ve koltuk numarası ile bilet sorgulaması yapılabiliyor. Yapılan sorgulama ile bulunan bilet bilgileri, talebe göre değiştirilebilmektedir.

Tuncelililer Turizm Bilet İptal İade

Tunceliler turizm firması, online sistem üzerinden bilet satın alan müşterilerine yine online sistem üzerinden bilet iptal işlemleri yapma seçenekleri sunuyor. Otobüs bileti iptal işlemleri yapılmak istenildiğinde, sefer saatine 24 saatten daha az süre kaldığında işlemler, bilet satış şubelerinden yapılabiliyor.

24 saatten daha fazla olan süre içerisinde iptal işlemleri online yapılabiliyor. Yapılan tüm iptal işlemlerinde, müşterilerin bilet satın alırken ödemiş oldukları ücret kendilerine iade edilmektedir. Bilet iptali ve ücret iadesi konusunda müşteri hizmetleri ile müşterilerine detaylı bilgi vermektedir. Online sistem üzerinden satın alınan biletlerin ücretleri kredi kartı ile ödendiği için iadeler, ödeme yapılan kredi kartına ortalama 7 gün içerisinde yapılmaktadır.

Tuncelililer Turizm hakkında yapılan yorumlar
Tuncelililer Turizm İçin Görüş Bildirin