Adıyaman Ünal Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
20 Temmuz Cum
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
1966
Çağrı Merkezi
0 (416) 216 11 12
Genel Merkez
Adıyaman
Kurucular
Ünsal Sönmüş
Ortalama Fiyat
40 TL
Otobüs Sayısı
32

Adıyaman Ünal Turizm

Ünsal Sönmüş tarafından kurulan Adıyaman Ünal Turizm gerçekleştirdiği kaliteli ve güvenli otobüs yolculukları sayesinde 51 yıldır hizmet veriyor. Kuruluş yeri Adıyaman olan firma ilk yıllarında Adıyaman merkezli olarak hizmet verirken günümüzde Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan büyük veya küçük pek çok şehrine yolcu taşıyor.

Deneyimli olarak verdiği hizmetleri sayesinde insanların güvenini kazanan firma şehirler arasındaki yolcu taşımacılığını 28 otobüsüyle gerçekleştiriyor. Firma otobüslerinde uydu yayını, kablosuz internet, mp3 müzik sistemi, rahat koltuklar, gazete ve dergi imkanlar bulunuyor. Sigortalı yolcu taşımacılığı hizmeti veren firma otobüs bileti satın alan müşterileri için şehir içinde ücretsiz servis hizmeti veriyor.

Adıyaman Ünal Turizm İletişim

Otobüs bileti işlemleri için firmayla iletişim ihtiyacı firmanın kullanmış olduğu şube veya ofis telefon numaralarıyla gideriliyor. Ayrıca bilet işlemleri için web sitesi de iletişim aracı olarak kullanılabiliyor ve online bilet site üzerinden sorunsuz bir şekilde alınabiliyor.

Web sitesi ve telefon numaralarından farklı olarak da Adıyaman Ünal Turizm için hazırlanmış olan telefon uygulaması iletişim kurmak için tercih edilebiliyor. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde bilet alma, rezervasyon, bilet iptal etme, açık bilet ve açık biletin sefere bağlanması gibi işlemler saniyeler içinde gerçekleştirilebiliyor.

Adıyaman Ünal Turizm Müşteri Hizmetleri

Adıyaman’ın ilk otobüs firmalarından bir tanesi olan Adıyaman Ünal Turizm işlemlerin kısa sürede gerçekleşmesi ve yolcuların firmaya ulaşabilmesi için müşteri hizmetleri hattı kullanıyor. 0416 216 11 12 numaralı olan bu hat her gün ve her saat yapılan aramalara cevap veriyor.

Adıyaman Ünal Turizm 0416 216 11 12 nolu müşteri hizmetleri numarası yanı sıra şubelerine ait olan telefon numaraları da yolcular için yoğun bir şekilde çalışıyor. Yapılan aramalar cevap veren bu şube numaraları sefer bilgisi, otobüs bilgisi veya bilet bilgisi için aranılabiliyor.

Adıyaman Ünal Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Adıyaman’ın çevre illerine veya ülkedeki diğer şehirlere gitmek isteyenler yaptıkları otobüs bileti sorgulaması sayesinde yolculuk tarihlerine uygun sefer ve bilet bulabiliyorlar. Bilet sorgulama sonrasında hemen bileti satın almak istemedikleri durumda rezervasyon yaptırarak ileriki bir tarihte bilet ücretini ödeyebiliyorlar.

Yolculuk için otobüs bileti sorgulamasını kişiler ücret ödemeden indirdikleri mobil uygulama sayesinde online bir şekilde yapabiliyorlar. Mobil uygulamayla sorgulama dışında rezervasyon ya da bilet satın alma gibi işlemleri de kısa sürede yapabiliyorlar. Aynı şekilde turizm firmasının internet sitesi de online bilet alımları veya bilet rezervasyonları için kullanılabiliyor.

Adıyaman Ünal Turizm Bilet İptal İade

Satın alınan otobüs bileti için iptal işlemleri mobil uygulama, internet sitesi veya firmanın şubeleri üzerinden yapılabiliyor. Online olarak satın alınan biletlerde biletin basım işlemi gerçekleşmemişse binilecek otobüsün hareketinden 1 saat öncesinde kadar online olarak bilet iptali gerçekleştirilebiliyor. Bu iptali gerçekleştiren kişiler aldıkları bileti açık bilete çevirerek diğer günlerden birinde kullanabiliyorlar ancak açık biletin kullanımı için 6 ay süre bulunuyor.

Basılmış olan Adıyaman Ünal Turizm biletlerinde otobüsün hareket etmesine 24 saat ya da daha fazla süre olması durumda paranın tamamının iadesi yapılır. Ancak otobüsün hareket etmesine 12 saat ya da daha fazla süre olması durumunda ise basılan bilet açık bilet şeklinde tekrar hazırlanarak yolcuya teslim edilir. Bu biletin kullanılması için verilen süre ise aynı şekilde online açık bilette olduğu gibi 6 aydır.

Adıyaman Ünal Turizm hakkında yapılan yorumlar
Adıyaman Ünal Turizm İçin Görüş Bildirin