Metro Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
15 Temmuz Paz
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
1992
Çağrı Merkezi
0 (850) 222 34 55
Genel Merkez
İstanbul
Kurucular
Galip Öztürk
Ortalama Fiyat
100 TL
Otobüs Sayısı
130

Metro Turizm

Türkiye’nin şehirlerarası ulaşım sektöründe önemli bir konuma sahip olan Metro Turizm hem taşıdığı yolcu sayısı hem de ciro büyüklüğü açısından lider firmalar arasındadır. Genç araç filosu toplam 1221 otobüsten oluşuyor. Üstelik araçların yaş ortalaması 3'ü geçmiyor. Metro Holding’e bağlı firmanın yurt genelinde binden fazla acentesi bulunuyor. Bir günde ortalama bin 400 sefer yaparak yılda 19 milyondan fazla yolcu taşıyorlar.

Metro Turizm İletişim

Güçlü kadrosu ve hizmet anlayışıyla kaliteden ödün vermeyen Metro Turizm iletişim konusunda da misafirlerine farklı seçenekler sunuyor. Online iletişim formu ile yolcuların firma hakkındaki düşünce ve eleştirilerini alıyorlar. Sosyal medya kullanıcıları için farklı platformlarda fikir ve talepleri değerlendiriyorlar. 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veren iletişim kanallarından biri de müşteri hizmetleri numarasıdır. Bunun yanında acentelere doğrudan bağlanıp iletişim kurabilme imkanı da sağlıyorlar. Böylece yolcular firma ile rahatlıkla iletişim kurabiliyor. İletişim sırasında yapılan görüş ve önerileri inceleyerek en kısa sürede dönüş yapıyorlar.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin neredeyse tüm illerine ulaşım imkanı sağlamakla birlilkte, yurtdışına da seferler düzenliyor. Geniş hizmet ağı firmanın iletişim kanallarını zaman zaman sekteye uğratabiliyor. Doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyenler için çağrı merkez numarası bulunuyor. Tam donanımlı müşteri hizmetleri yetkilileri istek, öneri ve şikayetleri değerlendirerek çözüm üretiyor. 1992'de Galip Öztürk'ün kurduğu otobüs firması, o günden bu güne kadar sürekli revize olarak müşteri memnuniyetini temel alıyor. Bilet alma, ödeme, sefer saati gibi konularda bilgi edinmek istiyorsanız firmamın 0850 222 34 55 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca şoför ya da muavin konusunda yaşadığınız şikayetleri de yine bu numaralardan iletebilirsiniz.

Metro Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Metro Turizm otobüs bileti sorgulama, ayırma ya da satın alma işlemi için farklı alternatifler bulunuyor. Firmanın resmi internet sitesinden veya web sitemizden  bilet almak mümkün. Online bilet sorgularken hareket yeri, gidilecek yer, yolcu sayısı ve tarih bilgileri yazılmalıdır. Otomatik motorlar girilen kriterlere uygun otobüs biletini tarayarak karşınıza getirir. Otobüs bileti sorgulamak için tercih edilecek bir diğer yol da acenteleri aramaktır. Hareket yerine en yakın yerde hizmet veren acenteyi iletişim numarasından arayarak bilet sorgulamak mümkün.

Metro Turizm Bilet İptal İade

Şehirlerarası yolcu taşımacılığında Metro Class ve Metro Suit olmak üzere iki farklı sınıfta hizmet veren Metro Turizm konforlu bir yolculuk sunuyor. Class otobüslerde 2+2, Suit modellerde ise 2+1 koltuk dizilimi bulunuyor. Koltuk arkasında yer alan eğlence sistemleri kişiseldir. TV, film ve müzik için dizayn edilmiş sistem keyifli bir yolculuk yapmayı sağlıyor. Wi-fi ve ikram seçenekleri de yine yolculara sunulan ayrıcalıklardan bazılarıdır. Ayrıca firma yolcularına koşulsuz şartsız bilet iade ve iptal hakkı da tanıyor. Online kanallardan alınan biletler için hareket zamanına 1 saat kalaya kadar iptal ve iade yapılabiliyor. Acenteden alınan biletler içinse firmayı arayıp bilgi almak ya da satış ofisine gitmek gerekiyor.

Metro Turizm hakkında yapılan yorumlar
Behçet Özer - 4 yıl önce
biraz ilgisiz ancak yolculuk süresinde hiç bir sıkıntı yaşamadım
Metro Turizm İçin Görüş Bildirin