Anasayfa Otobüs Bileti Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm Hüseyin Kayaplı tarafından kurulmuştur. Kuruluş tarihi 2000’dir. Bursa Merkezli olan Nilüfer Turizm kısa süre içinde farklı şubeler de açarak, Türkiye’nin çok sayıda şehrinde yer almıştır. Yolculuk yaptığı şehirleri arttırarak, sefer sayılarını çoğaltmıştır.2000 yılında Bursa'da kurulan Nilüfer turizm otobüs firması kurumsal ilkelerine bağlı ve sektör içerisinde en çok tercih edilen bir konumda yer almaktadır.

Alanında uzman kadrosu ile yenilikçi hizmeti müşterilerine sunmakta olup müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalarını yürütmektedir. Güvenli sürüş ilkesi ile gitmek istediğiniz yere konforlu bir şekilde sizi ulaştıran firma ekonomik fiyat politikası ile de ön planda yer alıyor. Tüm otobüsleri temiz ve bakımlı olmakla beraber konfor açısından da üst düzey olarak tasarlanmıştır.

Nilüfer Turizm Özellikler, hizmetler, programlar

  • Güvenilir sürüş imkanı ile gitmek istediğiniz noktaya konforlu bir şekilde ulaşım imkanı
  • Müşteri memnuniyet ilkesine bağlı olarak otobüs içi ikramlar
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde sorunları kurumsal olarak çözme
  • Tüm otobüslerini temiz ve bakımlı bir şekilde müşterilerine sunulması
  • Uzman personeli ile yasal çerçeve içerisinde hizmet vermesi

Otobüs Özellikleri: Yolculuğunuz sırasında otobüste TV ekranları sizinle olacak. Her yolcuya özel şekilde oluşturulmuş olan bu ekranlar sayesinde müzik dinleme, video izleme gibi seçenekleriniz olacak. Değerlendirmenizi yaparak, otobüsün bu özelliğini kullanabilirsiniz. Ekranlarda yer alan USB sayesinde, araçta cihaz şarj etme de mümkün olacak. Sizin için araçlarda priz de bulunduruluyor. Kullanarak istediğiniz şekilde araçlarda yerinizi alabilirsiniz.,

İkramlar: Aynı zamanda otobüs yolculuklarında değerlendirebileceğiniz ikramlar var. Otobüs yolculuğunuzun süresine göre muavinler düzenli olarak ikram servisi yapıyor. İkramlar arasında sıcak soğuk içecekler var. Meşrubat, su gibi içecekleri içebilirsiniz. Beraberinde tatlı ve tuzlu yiyeceklerin de servis edildiğini göreceksiniz. Tamamen kendi tercihinize göre, düzenli şekilde servis edilen yiyecek ve içeceklerden alabilirsiniz.

Nilüfer Kart: Otobüs yolculuklarınız için puan biriktirebilirsiniz. Nilüfer Turizm hizmeti kapsamında, oluşturulan kart üzerinden puanlarınızın toplanması mümkündür. Yapılan yolculuklar kapsamında, belli puanlar aktarılır. Bu puanları bilet satış noktasından ya da kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda siz de görebilirsiniz. Bilet almak istemeniz durumunda, puanınızın olması halinde direkt olarak kullanma şansınız olacak.

Nilüfer Turizm Özel Terminalleri

Firmanın kendine ait bir otobüs terminali bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs terminalleri içerisinde yer alan kendi bölümünde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Nilüfer Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

2009 yılında otobüs filosunu güçlendiren firma 25 yeni Neoplan otobüsü kadrosuna katmıştır. Tüm otobüslerinde konfor ön planda yer alır. Nilüfer otobüs bileti aldıktan sonra misafirlerinin rahat etmesi için her ayrıntıya önem veren firma otobüs içi ikramları ile de misafirlerini memnun etmektedir. Otobüs filosunda Mercedes Benz, Travego otobüs modelleri de yer alıyor. Tüm koltuklarında emniyet kemeri uygulaması da mevcuttur.

Ayrıca kitap okuma lambası da otobüs içlerinde yer alıyor. Diğer yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanan bu özellik ile yolculuk boyunca kitap okuyabilirsiniz. Ücretsiz olarak televizyon, film ve müzik dinlemeniz için koltuk arkalarında geniş bir ekran uygulaması bulunmaktadır. Geniş film seçeneği sayesinde yolculuktan keyif alabilirsiniz.

Nilüfer Turizm Bilet İptal Prosedürü

Araç hareket saatinden 12 saat önce bilet ile ilgili değişiklikler yapılabilmektedir. İlgili yazıhanelerden bilet değişikliği yapabileceğiniz gibi çağrı merkezi üzerinden de bilet değişikliği veya iptali konusunda profesyonel destek alabilirsiniz. Hareket saatinden sonra değişiklik yapılmamakta olup herhangi bir iptal işlemi de uygulanmamaktadır.

Nilüfer Turizm hakkında yapılan yorumlar
Melek Yörük - 2 ay önce
Seyahat süresince hiç bir ikramı olmadı tekrar seyahat edeceğimi düşünmüyorum
hasan uslu - 8 ay önce
Gayet güzel ve keyifli bir yolculuk geçirdim teşekkür ederim
Nilüfer Turizm İçin Görüş Bildirin