Nilüfer Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
15 Temmuz Paz
Nereden?
Nereye?

Nilüfer Turizm

Güvenli otobüs yolculuğu yapmak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri otobüs firmaları arasında Nilüfer Turizm firması bulunuyor. Firma 2005 yılından beri insanların şehir dışına yapacakları seyahatlere dair seferler düzenliyor ve insanların sorunsuz bir şekilde gidecekleri şehre ulaşmalarını sağlıyor.

Türkiye’nin her şehrine sefer düzenleyen firmanın hemen hemen tüm şehirlerde ve büyük şehirlerin bazı ilçelerinde şubeleri bulunuyor. Böylelikle şehir dışına yapacakları seyahati firmanın araçlarıyla yapmak isteyen kişiler şubeler aracılığıyla istedikleri şehir için otobüs bileti satın alabiliyorlar. Firmanın Türkiye’de bulunan şehirler dışında Bulgaristan’a da düzenlediği seferler bulunuyor ve Bulgaristan’a çeşitli sebeplerle gidecek olanlar firmayı tercih edebiliyor.

Nilüfer Turizm İletişim

Nilüfer Turizm ile 24 saat iletişime geçilebiliyor ve iletişim için firmayı tercih edecek kişilerin kullanabilecekleri birden fazla iletişim aracı bulunuyor. Bu iletişim araçları arasında ilk sırayı firmanın müşteri hizmetleri numarası alıyor ve bu numara dışında firmanın Türkiye’nin farklı illerinde bulunan şubelerine ait numaralar da kullanılabiliyor.

İletişim aracı olarak telefonu kullanmak istemeyen kişiler ise Nilüfer Turizm tarafından kullanılan web sitesi üzerinde iletişim formu gönderebiliyorlar. Bu forma firmaya iletmek istedikleri mesajı yazdıktan sonra kişisel bilgilerini ve telefon numaralarını yazarak gönderdiklerinde firma soruları cevaplandırıyor.

Nilüfer Turizm Müşteri Hizmetleri

Firma 0850 222 00 99 müşteri hizmetleri numarasını arayan kişilerin sorularını cevaplandırıyor ve yaşanan sorunlarının çözüm yollarını kişilere anlatıyor. Böylelikle otobüs bileti arayanlar, firmanın seferlerini merak edenler, biletlerini iptal ettirmek isteyenler ve firma şubelerine dair bilgi almak isteyenler bu numaraya ulaştıklarında istedikleri bilgileri alabiliyorlar.

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Otobüsle bulundukları şehirden farklı bir şehre yolculuk yapmak isteyen kişiler firmadan otobüs bileti sorgulama işlemini kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Bunun için firmaya ait olan web sayfasından yararlanabiliyorlar ve sayfadan anasayfa veya online işlemler aracılığıyla sorgulamayı kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

Otobüs bileti sorgulama için ilk aşamada kalkış ve varış noktasıyla yolculuk tarihinin seçilmesi sefer sorgulamasının yapılması gerekiyor. Böylelikle firmanın belirlenen rotaya düzenlediği seferler listeleniyor ve bu liste içerisinden uygun saat seçilerek bilet alım aşamasına geçiliyor. Bu aşamada ise ilk önce koltuk seçimi sonrasında da koltuğu kullanacak kişiye ait kimlik numarası, isim, soy isim ve iletişim bilgileri giriliyor. Bu işlemlerin ardından da son işlem olarak kullanılan kredi kartına dair bilgilere girilerek bilet alma işlemi eksiksiz bir şekilde tamamlanabiliyorlar.

Nilüfer Turizm Bilet İptal İade

Bursa’nın güvenilir otobüs firması Nilüfer Turizm yolcularının satın aldıkları biletleri iptal etmek zorunda kaldıkları durumlarda onların mağdur olmayacakları şekilde işlemler yapıyor. Bunu sağlamak için firma şartların uyması durumunda bilet değişikliği ve biletin açık bilet olarak değerlendirilmesi gibi iki yol sunuyor. Böylelikle yolculuk yapacak olan kişiler ellerinde bulunan bilet için belirlenen şartlar doğrultusunda iki farklı yoldan birisini seçebiliyorlar.

Nilüfer Turizm tarafından bilet değişikliği işlemleri düzenlenmiş olan biletin farklı bir tarihte kullanılması için düzenlenebiliyor. Basılmış olan bilet üzerindeki değişiklik firmaya ait ofislerden yolculuğa 12 saatten fazla süre kaldığı durumlarda yapılıyor. Online alımlarda bilet teslim alınmamış ise değişiklik web sitesinden veya müşteri hizmetlerinden yolculuğa 2 saat süre kalana kadar yapılabiliyor.

Firmanın otobüs bileti iptal ettirmek isteyenler için sunduğu ikinci yol ise eldeki biletin ilerleyen bir tarihte kullanılmak üzere açık bilete çevrilmesi oluyor. Bu işlemde yine 12 saatten fazla süre olduğunda şubelerden yararlanılarak yapılabiliyor veya online şekilde açık bilete çevrilme sağlanabiliyor.

Nilüfer Turizm hakkında yapılan yorumlar
Melek Yörük - 4 yıl önce
Seyahat süresince hiç bir ikramı olmadı tekrar seyahat edeceğimi düşünmüyorum
hasan uslu - 4 yıl önce
Gayet güzel ve keyifli bir yolculuk geçirdim teşekkür ederim
Nilüfer Turizm İçin Görüş Bildirin