Anasayfa Otobüs Bileti Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm

37 Model Opel marka otobüslerle Of- Trabzon hattında yolcuların taşınması amacı ile başlayan Ulusoy Turizm bu şekilde ilk şirketini kurar. Her şey zamanında ilkesi ile yola çıkan firma, ikinci dünya savaşının sıkıntılı dönemlerinde araç filosuna yeni kamyonlar katarak yük taşımacılığı da yapar. Aile şirketi olarak giderek büyüyen firma, mobil ve Scana Vabis otobüsleri ile Karadeniz bölgesinin genelinde acentelikler kurmaya başlarlar. Bu aşamadan sonra firma Erzurum, Samsun, Ankara, İstanbul arasında tarifeli seferlere başlar.

Aile bireylerinden bazıları İstanbul’a yerleşir ve bu durum firma için yeni atılımların başlangıcı olur. Ulusoy Seyahat ülkemizin uluslararası ilişkilerde yeni atılımlar gerçekleştirerek TIR taşımacılığına da girer. Atılımlar ve yenilikler hızla devam eder ve günümüzde dünyanın sayılı firmaları arasında Ulusoy Seyahat yerini alır. Yaklaşık 320 adeti bulan otobüs sayısı ve yıllık ortalama olarak 3,5 milyona ulaşan yolcu taşıma kapasitesi ile ülkemizin en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.

Ulusoy, neredeyse Cumhuriyet ile yaşıt tarihi ile Türkiye'nin en köklü otobüs firmalarından biri. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörünün öncüsü olan Ulusoy, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörün rol model olan markaları arasında başı çekiyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında ilk beşte yer alan yurt içi rotaların yanı sıra yurt dışı seyahatler için de tercih edilen bir firma olarak öne çıkıyor. Ulusoy, taşımacılığın en özel referanslarından biri olan SuperBrands Ödülü ile sektörün öncüsü olduğunu kanıtlamış durumda. Ulusoy Holding'in ulaşımın pek çok sektöründe sağladığı üstün başarılar, yolcu taşımacılığı sektöründe on yıllardır yakalanan müşteri memnuniyeti ile birleşiyor ve Ulusoy önemli bir marka değeri yaratıyor.

Ulusoy Turizm Yaygın ulaşım ağı, yüksek memnuniyet

"Her şey zamanında..." sloganını kullanan Ulusoy Turizm seferleri üstün donanımlı 300'ü aşkın otobüs ile gerçekleştiriliyor. Yayın ulaşım ağına sahip olan firma, her yıl 3,5 milyon yolcuyu güvenle misafir ediyor. Ulusoy markasının en önemli özelliklerinden biri olan müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet yaklaşımı ile sağlanıyor.

Ulusoy Turizm seferleri başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya gibi büyük kentler olmak üzere tüm Türkiye'ye ulaşıyor. Yurt dışı güzergâhlarda ise Almanya, Yunanistan, Macaristan, Avusturya gibi ülkeler öne çıkıyor.

Ulusoy Turizm pek çok kentte kendi terminallerine sahip, ayrıca otogarlarda özel peronları bulunuyor. Yaygın acente ağı ile geniş bir hizmet alanı yaratan firma, yolculuk öncesi ve sonrası servis hizmetlerinde de kalite düzeyinden ödün vermiyor. Yaygın servis ağı ile yolcuların seyahatlerin tüm aşamalarında güven içinde olması sağlanıyor.

Ulusoy Seyahat Özel Terminalleri

 • Sunulan imkanlarla saniyeler içerisinde online ortamlarda bilet satın almak mümkün olmaktadır. Trabzon merkez şube (Adres: Şehirlerarası otobüs terminali no:14-15) (Tel: 0462 325 6274)
 • İstanbul Esenler Şube (Adres: Esenle Otogarı no:127-128) (Tel: 0212 658 3005)
 • Ankara Ankamall şubesi (Adres: Konya Devlet Yolu Kat:2 Akköprü) (Tel: 0312 541 1550)
 • Bursa Merkez şube (Adres: Yeni Yalova yolu şehirlerarası otobüs terminali no:23) (Tel: 0224 261 6200)
 • İzmir Merkez şube (Adres: Işıkkent İzotaş Kemalpaşa cad. No:1/179 Bornova) (Tel: 0232 671 5960)

Ulusoy Turizm Keyifli yolculuklar

Ulusoy Turizm ucuz bilet ya da farklı indirim kampanyalarından kadar, sağladığı konfor ile de anılıyor. Sağladığı hizmet kalitesi düşünüldüğünde uygun bir fiyat politikası uygulayan firma, yolculuklarda geniş koltuk aralıkları, LCD TV, kablosuz internet, uydu yayını imkanı sunuyor. İster film ister televizyon ister klip izleyerek; isterseniz müzik dinleyerek yolculuğunuzu keyifli hale getirebiliyorsunuz.

Usb paneli, şarj için priz, bol gazete ve dergi de müşterilere sunulan imkanlar arasında. Keyifli bir yolculuk için bilinen standartları aşan bir konfor da cabası. Ulusoy Turizm Travel Dergi zengin içeriği ile otobüslerde okunmayı bekliyor. Yolcuların uzun ya da kısa tüm yolculukları mümkün olan en keyifli, en konforlu ve en güvenli biçimde tamamlaması için tüm önlemler alınıyor.

Ulusoy Turizm Kalitesiyle ünlü Ulusoy ikramları

Ulusoy, kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz, yorucu olmayan aksine dinlendiren seyahatler vaat ediyor. Teknik imkanların yanında, ikram kalitesi ile de öne çıkan bir firma Ulusoy. Ulusoy Turizm seferleri en saygın gıda firmalarının ürettiği atıştırmalıklar ve sıcak-soğuk içecek çeşitleri ile keyifli hale geliyor. Royal Class otobüsleri ise Türk Kahvesi ikramı ile ayrı bir keyif sunuyor. Bu otobüslerde yastık, battaniye, sabah kahvaltısı imkanları ile Ramazan ayında iftar menüsü de bulunuyor.

Ulusoy Turizm Özenli dilenme tesisleri

Ulusoy Turizm seferleri uzman sürüş personeli ve güler yüzlü hizmet elemanları ile güven içinde geçerken, mola yerleri de kaliteden şaşmayacak biçimde özenle belirleniyor. Afyon Kolaylı, Hendek Parkshop, Terme Ulusoy, Osmancık Asya, Sungurlu Dağ, Susurluk Varan, Ilgaz Akbak, Bolu Köroğlu, Seydişehir Günaydın, Bozüyük Genç Ömür, Denizli Kaptan, Dörtdivan Ganita, Tekirdağ Üner, Şereflikoçhisar Başkent gibi tesisler bilinen Ulusoy kalitesini tamamlıyor. Müşterilerin her türlü ihtiyacını karşılamasına imkan verecek biçimde tasarlanan tesislerde hem yiyecek içecek hem de alışveriş açısından tüm seçenekler bulunuyor.

Kolay ulaşım ve bilet iptal prosedürü

Ulusoy Turizm rezervasyon aşamasından başlayarak son ana kadar ihtiyaç halinde bilet iptali, bilet tarihi değiştirme veya bilet açığa alma gibi talepleri makul koşullar çerçevesinde mümkün kılıyor.

Ulusoy Turizm Özellikli Hizmet ve Programlar

 1. Yolcu taşımacılığının öncü firmalarından olan Ulusoy Turizm, yolculuğun tamamını bir bütün olarak planlamaktadır.
 2. Konaklama tesisleri, kalkış ve varış noktaları, seyir hizmetleri ve satış hizmetleri olmak üzere tüm adımlarda yolcunun kaliteli hizmetler alması mümkündür. Özellikle Ulusoy seyahati tercih etmek için beş önemli neden sıralanabilir.
 3. Kaliteli hizmetler vermek amacı ile yüksek standartlarda ve titizlikle seyahat planlamaları yapılmaktadır.
 4. Müşterilerin haklarına ve zamanına saygılı olunmakta ve çalışanların moral değerleri yükseltilerek yolcularında konforlu ve rahat yolculuk yapması sağlanmaktadır.
 5. Sürdürülebilir yenilikçi anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yolcuların güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaştırılması sağlanmaktadır.
 6. Dünya standartları dikkate alınarak müşterilerin beklentileri bu ölçülerde tamamlanmaktadır.
 7. Tüm ilişkilerde dürüş, açık görüşlü, adaletli ve içten bir yapı olarak hizmetler sunan Ulusoy Seyahat, kalitesi ile her zaman bir adım öne çıkmaktadır.
Ulusoy Turizm hakkında yapılan yorumlar
Mustafa devran - 1 hafta önce
Gayet ilgili bir firma 5 dakika geç kaldım 5 dakika boyunca beni beklemiş ve saatinde kalkmamış
Ayşegül değirmen - 2 ay önce
Çok iyi bir şoför ile seyahat ettim
Ulusoy Turizm İçin Görüş Bildirin