Ulusoy Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
15 Temmuz Paz
Nereden?
Nereye?

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm firmasının temelleri Hacı Mehmet Bahattin tarafından 1937 yılında atılmıştır, bu bağlamda firmanın kurucusu Trabzon – Of arasında seferlerine başlamıştır. Kısa zaman içerisinde firmanın filosu çeşitlilik göstererek, firmanın günümüzdeki halinin oluşmasına zemin hazırlamıştır. Tüm bu bilgiler ışığında firmanın hali hazırda yaklaşık 300 aracı bulunmaktadır, aynı zamanda firmanın bazı otobüs firmalarıyla ortak olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda firmanın 400 küsur aracının bulunduğunu söylemek doğru olacaktır.

Son olarak firmanın araçları günümüz standartlarına uygun oldukça kaliteli ve konforlu araçlardır, bu bağlamda araçların içerisinde televizyon, internet, müzik çalar gibi eklentiler bulunmaktadır. Hemen hemen Türkiye’nin her yerine hizmet veren Ulusoy firması ile seyahat etmek isteyen yolcular, firmanın web sitesini kullanarak otobüs bileti satın alabilir.

Ulusoy Turizm İletişim

Ulusoy Turizm firmasının oldukça geniş bir filoya sahip olması, firmanın iletişim numaralarının da çeşitlenmesine yol açmaktadır. Bu bağlamda firmanın birçok şube numarası bulunmaktadır, aynı zamanda firmanın çağrı merkezi ve WhatsApp ihbar hattı da bulunmaktadır. Tüm bu bilgiler ekseninde seyahatlerinde firmayı tercih etmek isteyen yolcular, firmanın çağrı merkezini ve web sitesini kullanarak otobüs bileti alabilir.

Ulusoy Turizm Müşteri Hizmetleri

Ulusoy Turizm firmasının çağrı merkezi adı altında müşteri hizmetleri ve çeşitli şube numaraları mevcuttur, aynı zamanda firmanın diğer iletişim bilgileri şöyledir;

 • Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 811 1 888
 • Ankara Şube Numarası: 0312 317 77 88
 • İstanbul Şube Numarası: 0212 519 81 20
 • Balıkesir Şube Numarası: 0266 396 85 75
 • Mersin Şube Numarası: 0324 273 22 83
 • Trabzon Şube Numarası: 0462 228 11 25
 • Manisa Şube Numarası: 0236 414 36 31
 • Çanakkale Şube Numarası: 0286 211 01 72
 • Karabük Şube Numarası: 0370 444 18 88
 • Antalya Şube Numarası: 0242 463 13 09
 • Adres: Ferhatpaşa Mah. 99 Sok. No.42/1 Ataşehir/İstanbul/Türkiye
 • Mail: müş[email protected]

Yukarıda belirtilen şube numaraları firmanın şehir içerisinde bulunan merkez şube numaralarıdır, bu bağlamda yukarıda belirtilen şube numaraları ile otobüs bileti alınamamaktadır. Firmadan bilet almak isteyen yolcular, çağrı merkezi ve web sitesi aracılığıyla işlemlerini halledebilir.

Ulusoy Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Ulusoy Turizm firmasından otobüs bileti alan yolcular, firmanın resmi sitesini ziyaret ederek online işlemler menüsünden bilet sorgulama işlemini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda yine online işlemler menüsünden bilet rezervasyonu yaptırabilir.

Ulusoy Turizm Bilet İptal İade

Ulusoy Turizm, otobüs bileti iptal ve iade işlemlerini çağrı merkezi aracılığıyla yapmaktadır, bu bağlamda yolcuların dikkat etmesi gereken husus iptal ve iade işlemlerinin sefer saatinden 24 saat önce gerçekleştirilmesidir, aksi halde iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır. Bu bağlamda firma bilet iade işlerimde bilet bedelini yolcularına 24 saat içerisinde ödemektedir, ancak resmi tatillerde bankaların paydos etmesi sebebiyle iade işlemleri ilk iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Ulusoy Turizm hakkında yapılan yorumlar
Mustafa devran - 3 yıl önce
Gayet ilgili bir firma 5 dakika geç kaldım 5 dakika boyunca beni beklemiş ve saatinde kalkmamış
Ayşegül değirmen - 4 yıl önce
Çok iyi bir şoför ile seyahat ettim
Ulusoy Turizm İçin Görüş Bildirin