Ağrı Ses Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
18 Nisan Per
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
2019
Çağrı Merkezi
0 (538) 044 29 12
Genel Merkez
Doğubayazıt / Ağrı
Kurucular
-----------
Ortalama Fiyat
90 TL
Otobüs Sayısı
34

Ağrı Ses Turizm

Ağrı’nın en yeni otobüs firması Ağrı Ses Turizm firmasıdır ve firma 2019 yılında Ağrı’dan farklı şehirlere yolcu taşımak için kurulmuştur. Kuruluşunun yeni olmasına rağmen firma yeni otobüslerini yolculuk için kullanması ve yolcularına konforlu yolculuk imkanı sağlaması sebebiyle kısa sürede benimsenmiştir.

16 araçlık filosuyla hizmet sunun Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt ve Ağrı terminallerini kullanarak insanların yolculuk yapmalarını sağlar. Firmanın yeni ve bakımlı olan otobüslerinde insanlar film izleyerek, kablosuz internet kullanarak ve müzik dinleyerek yolculuklarını tamamlayabilirler.

Ağrı Ses Turizm İletişim

Firma yaklaşık olarak bir yıldır hizmet vermesine rağmen Ağrı dışında bulunan 40 üzerinde şehir ve ilçede şubesiyle hizmet verir. Böylelikle kişilerin bulundukları şehirde güler yüzlü hizmet sunan Ağrı Ses Turizm firmasını tercih ederek yolculuk yapabilmelerini sağlar. Çok sayıda şubesi bulanan firmanın müşterilerinin iletişim kurabilmeleri için oluşturulmuş telefon hatları ve web sitesi vardır.

Web sitesi otobüs bileti ve sefer arama işlemleri için kullanılırken telefon numaraları sayesinde sorular, öneriler veya şikayetler firmaya iletilebilir. Web sitesi ayrıca şubelere ait telefon numaralarının alınması, otobüs plaka bilgilerine ulaşılması ve firmaya ait bilgilerin öğrenilmesi gibi sebeplerden de kullanılabilir. Sıkıntılarını telefon ile anlatamayan web sitesinden form doldurarak yazılı bir şekilde dertlerini anlatıp sorunlarının çözülmesini isteyebilirler.

Ağrı Ses Turizm Müşteri Hizmetleri

Ağrı Ses Turizm Ağrı ve Doğubeyazıt gibi şubelerine ait telefon numaraları müşteri hizmetleri numarası yerine kullanılan numaralardır. Ağrı numarası 0538 044 29 12 ve Doğubeyazıt şubesine ait telefon numarası ise 0536 265 59 54 numarasıdır.

Numaralar üzerinden firmanın yetkili kişilerine ulaşılarak iletilmek istenen mesajlar iletilebilir veya yapılması gereken işlemler yaptırılabilir. Bunun için telefon numaraları her gün ve gece aranabilir, böylelikle yaşanan sorunlar geç olmadan ortadan kaldırılır. Müşteri hizmetlerine ayrıca [email protected] adresine mail atılarak yetkililerin otobüs bileti veya diğer konulardaki sıkıntıları ortadan kaldırmaları istenilebilir.

Ağrı Ses Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Ağrı’dan otobüs bileti satın almak isteyen kişiler şubeleri kullanarak istedikleri sefere ait kendilerine tahsis edilen bileti satın alabilirler. Ancak şubelerin kullanılmak istenmediği ve online olarak kredi kartıyla bilet alınmak istendiği durumlarda ise firmanın sitesi kullanılabilir.

Web sitesinin online bilet sorgulanmasını sağlayan bölümünde gerekli filtrelere kullanılarak öncelikle uygun biletin olup olmadığının sorgulaması yapılır ve uygun biletin bulununca da satın alınır.

Yapılacak yolculuk sırasında kullanılacak otobüs bileti online olarak satın alındığında veya rezervasyon yapıldığında biletin iptal edilmesi gibi işlemler online olarak yapılabilir. Ayrıca biletin iptal edilmesi durumunda var olan bilet web sitesi üzerinden açık bilete çevrilir ve belirlenen 6 ay içinde sefere bağlanarak kullanılabilir.

Ağrı Ses Turizm Bilet İptal İade

Ellerinde İstanbul, Bursa veya Ağrı çevresinde yapılacak yolculuk için otobüs bileti bulunan kişiler bilette yazan tarihte otobüse binemeyecek olduklarında biletleri için birtakım işlemler yapabilirler. Bu işlemler biletin firmaya iade edilmesi ve biletin açığa alınması işlemleridir, ancak bu işlemler için firmanın sunduğu şartları taşıyor olmaları gerekir.

Kişiler iade veya açık bilet işlemlerini Ağrı Ses Turizm sitesi üzerinden üyelik girişi yaparak kendileri gerçekleştirebilirler. Ancak bu iki işlemi de yapabilmeleri için firma tarafından belirlenmiş olan 12 saat ve 24 saat şartlarını taşımaları gerekir. Bu şartlar biletin iadesinde otobüsün kalkmasına 24 saat üzerinde süre olması ve açık bilet içinde 12 saat üzerinde süre olmasıdır.

24 saat öncesinde biletlerini iade etmek isteyen kişiler şubelere başvurduklarında ödemiş oldukları paranın hepsini alabilirler. Online olarak yapılan bilet iade işlemlerinde para iadesinin alınması için ise firmayla iletişim kurmak gerekir.

Ağrı Ses Turizm hakkında yapılan yorumlar
Ağrı Ses Turizm İçin Görüş Bildirin