Alaşehir Sarıkız Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
20 Haziran Per
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
2005
Çağrı Merkezi
0 (236) 653 19 47
Genel Merkez
Alaşehir / Manisa
Kurucular
Ortaklı Kurucular
Ortalama Fiyat
100 TL
Otobüs Sayısı
35

Alaşehir Sarıkız Turizm

Alaşehir Sarıkız Turizm firması, Manisa ilinin Alaşehir ilçesinde kurulmuştur, bu bağlamda firma Türkiye’nin birçok yerine seyahat hizmeti sunmaktadır.

Günümüzde firmanın yaklaşık 20 aracı bulunmaktadır, aynı zamanda firmanın araçları günümüz teknolojisine ve ihtiyaçlarına uygun modellerdir. Bu bağlamda firmanın araçları 2+1 ve 2+2 olmak üzere sınıflandırılmıştır, bu sayede tek başına yolculuk etmek isteyen kişiler firmanın 2+1 modellerini tercih edebilir.

Firma yolculuk esnasında yolcularına sınırsız yiyecek-içecek ikramı sunmaktadır, bunun yanı sıra araç içerisinde Wi-Fi, televizyon ve tuvalet gibi yolcuları rahat ettirmek için tasarlanan eklentilerde mevcuttur. Tüm bu bilgiler göz önünde bulundurulduğunda firma ile seyahat etmek isteyen yolcular firmanın çağrı merkezi ve web sitesinden otobüs bileti satın alabilir.

Alaşehir Sarıkız Turizm İletişim

Alaşehir Sarıkız Turizm firmasının birçok iletişim numarası bulunmaktadır, bu bağlamda firmanın 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri numarası ve mesai saatleri içerisinde hizmet veren şube numaraları mevcuttur. Son olarak firmanın mail adresi kullanılarak da yolcular şikâyet ve önerilerini firmaya iletebildiği gibi otobüs bileti satın alma işlemlerini de gerçekleştirebilir.

Alaşehir Sarıkız Turizm Müşteri Hizmetleri

Alaşehir Sarıkız Turizm firmasının müşteri hizmetleri numarası, şube numaraları ve diğer iletişim bilgileri firmanın web sitesinde yer alan bilgiler ışığında şöyledir;

  • Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 236 653 19 47
  • Afyon Merkez Şube Numarası: 0 533 926 98 55
  • Ankara Merkez Şube Numarası: 0 312 224 14 65
  • Balıkesir Merkez Şube Numarası: 0 533 926 98 32
  • Çanakkale Merkez Şube Numarası: 0 533 926 98 11
  • Denizli Merkez Şube Numarası: 0 533 926 98 09
  • İstanbul Merkez Şube Numarası: 0 212 510 51 06
  • İzmir Merkez Şube Numarası: 0 533 926 98 85
  • Adres Bilgileri: Alaşehir Belediye Otogarı No:5 Alaşehir/Manisa/Türkiye
  • E-Posta: [email protected]

Firmadan otobüs bileti almak isteyen yolcular, firmanın yukarıda belirtilen müşteri hizmetleri numarasını kullanarak bilet alma işlemlerini gerçekleştirebilir.

Alaşehir Sarıkız Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Alaşehir Sarıkız Turizm firması, otobüs bileti sorgulama işlemleri web sitesini yolcularının kullanımına sunmuştur, bu bağlamda firmanın web sitesinde yer alan bilet işlemleri menüsünden bilet sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak firmanın müşteri hizmetleri kullanılarak da bilet sorgulama işleminin gerçekleştirilebilmesi mümkündür.

Alaşehir Sarıkız Turizm Bilet İptal İade

Alaşehir Sarıkız Turizm, otobüs bileti iptal ve iade işlemlerinde Karayolu Taşıma Kanunu gereğince iptal ve iade işlemlerinde sefer saatini göz önünde bulundurarak, işlemlerin sefer saatinden 24 saat öncesine kadar yapılabilmesine izin vermektedir. Bu bağlamda yolcular özellikle bilet iptal işlemlerinde sefer saatini baz alarak işlemlerini gerçekleştirmelidir. Tüm bu bilgilere ek olarak bilet iade işlemlerinde, bilet bedeli yolcuya aynı gün içerisinde iade edilmektedir, ancak resmi tatil ve Cumartesi, Pazar günleri içerisinde iade işlemi, ilk iş gününde yapılmak üzere işleme alınmaktadır.

Alaşehir Sarıkız Turizm hakkında yapılan yorumlar
Alaşehir Sarıkız Turizm İçin Görüş Bildirin