Ali Osman Ulusoy Seyahat

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
14 Mayıs Sal
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
1949
Çağrı Merkezi
---
Genel Merkez
Trabzon
Kurucular
Ali Osman Ulusoy
Ortalama Fiyat
90 TL
Otobüs Sayısı
13

Ali Osman Ulusoy Seyahat

Geçmişi Türkiye’nin ünlü Ulusoy Turizm firmasına dayanan Ali Osman Ulusoy Seyahat 2008 yılında Trabzon’da kurulan, Karadeniz’in ve Türkiye'nin pek çok şehrinin yolcu taşımacılığını yapan firmadır. İnsanların kaliteli bir yolculuk yapması için yola çıkan firma bu kaliteyi sağlamak için modern otobüsleriyle hizmet vermektedir.

Karadeniz ve çevresinde otobüs bileti satın almak isteyenlerin tercih ettiği firma yolculuklar sırasında yaptığı ikramlar ve otobüslerinde bulunan tv izleme imkanlarıyla keyifli yolculukların adresi olur. Firmanın Karadeniz ve diğer illere seyahat etmek isteyen yolcularını taşımak için kullandığı araçları Travego ve Turismo gibi son model araçlardır.

Firmayı tercih eden kişiler yaptıkları yolculuk boyunca kendilerine sunulan sınırsız internet imkanından yararlanarak internette dolaşıp yolculuklarına dair paylaşımlar yapabilirler. Ayrıca Ali Osman Ulusoy seyahat bilet satışlarında belirttiği saatte düzenlenen güzergaha ulaşarak kişilerin gitmek istedikleri yerlere zamanında ulaşmalarını sağlar. Bunlara ek olarak firma yolcularının otogara ulaşmakta zorluk yaşamamaları adına ücretsiz servisleriyle hizmet vererek yolcularının otogara vaktinde giderek otobüslerine yetişmelerini sağlamaktadır.

Ali Osman Ulusoy Seyahat İletişim

Firmanın online iletişim adresi www.aliosmanulusoy.com adresidir ve bu adres üzerinden e-bilet sorgulama, bilet alma, bilet iptal etme veya firmayla iletişime geçme gibi işlemler yapılabilir. Ayrıca firmaya soru sormak ya da şikayet etmek isteyen kişiler web sitesinin şikayet, öneri ve iletişim bölümlerini kullanarak diledikleri soruları kendi bilgilerini girerek gönderebilirler. Böylelikle gönderilen sorular firma tarafından olabilecek en kısa sürede mail yoluyla cevaplandırılır ya da kişilerin verdiği telefon numaraları üzerinden kişilere ulaşılır. Ali Osman Ulusoy Seyahat firmasına tek ulaşım yolu internet sitesi değildir ayrıca şube telefon numaraları, müşteri hizmetleri numarası veya uygulama üzerinden de iletişim sağlamak mümkündür.

Ali Osman Ulusoy Seyahat Müşteri Hizmetleri

Karadeniz’in gözde otobüs firması Ali Osman Ulusoy seyahat müşteri hizmetleri 24 saat kesintisiz hizmet verir ve kişiler müşteri hizmetlerine ulaşarak her an istedikleri işlemleri halledebilirler. Firmanın yolculuk yapacak müşterilerinin ulaşımı için kullandığı müşteri hizmetleri numarası 0 850 532 88 88 numarasıdır. Ayrıca haftanın 7 gününde 24 saat kesintisiz hizmet şubelere ait telefon numaralarından yararlanılarak da alınabilir.

Firmanın merkezi olan Trabzon şubesine 0(462) 321 12 81 numaralı telefon numarası kullanılarak 24 saat ulaşılabilir ve otobüs bileti almak için gerekli olan işlemler yapılabilir.

Ali Osman Ulusoy Seyahat Otobüs Bileti Sorgulama

Trabzon merkezli seyahat firmasına ait otobüs bileti işlemleri firmanın bilet satış acentelerinden, web sitesi üzerinden ve iletişim hatlarından gerçekleştirilebilir. Online olarak gerçekleştirilen bilet işlemlerini tercih eden kişiler bilet rezervasyonu yaptıklarında ya da bilet satın aldıklarında biletlerini otogarlarda yer alan şubelerden teslim alabilirler.

Satın aldıkları otobüs bileti kontrollerini yapmak isteyen kişiler firmanın sitesi üzerinden e-bilet sorgulama yapabilirler ancak bunun için bilete ait kendilerine verilen pnr kodundan yararlanmaları gerekir. Bilet sorgulama işlemi satın alınan biletlerin yanı sıra satın almaya uygun biletin olup olmadığını öğrenmek amacıyla da yapılabilir. Bunun için kişiler online işlemler bölümünden güzergah belirleyerek bilet sorgulaması yapabilir ve bu sorgulamayı tek yönlü ya da gidiş şeklinde yapabilirler.

Otobüs bileti sorgulama işlemini online olarak yapmak isteyenler Apple Store yada Google store üzerinden firmanın uygulamasını indirerek de uygulama üzerinden işlem yapabilirler. Firmanın uygulaması üzerinden de web sitesi ve şubeler üzerinden yapılabilen her türlü işlemin yapılması mümkündür.

Ali Osman Ulusoy Seyahat Bilet İptal İade

Modern araçlarıyla yolcu taşımacılığının öncüsü olmayı hedefleyen Ali Osman Ulusoy seyahat otobüs biletlerinin iptal işlemlerinin yapılacak sefere 6 saat kalana kadar süresi vardır. Bu sürenin geçmesiyle biletlerle ilgili iade ya da iptal gibi işlemler yapılamaz ancak sürenin geçmemesi durumunda internet ya da şubeler üzerinden iptal etmek mümkündür.

Ali Osman Ulusoy Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Ali Osman Ulusoy Seyahat İçin Görüş Bildirin