Anadolu Ulaşım Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
16 Nisan Sal
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
2003
Çağrı Merkezi
0 (850) 333 35 64
Genel Merkez
Uşak
Kurucular
Orhan Erdoğmuş
Ortalama Fiyat
60 TL
Otobüs Sayısı
83

Anadolu Ulaşım

Hizmet söz konusu olduğunda koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ilkesi kurumumuz için son derece önemlidir. Anadolu Ulaşım ile yolculuğun keyfini yaşayarak seyahatinizi güzelleştirmeyi ve sevdiklerinize kavuşmanın keyfini sürerken kolay ulaşımı hedefliyoruz. Konfor ve rahatlığınıza özen gösterirken ulaşımın doğru zamanda ve en güvenilir şekilde sağlanması için çaba harcıyoruz.

Otobüs bileti alım işlemleriniz için birbirinden kolay ve avantajlı seçenekleri sizlere sunarak seyahatlerinizde her türlü kolaylığı sağlamayı hedefliyoruz. Anadolu ulaşım olarak zamanın ötesinde bir hizmet anlayışı ile yola çıkıyor ve ulaşımın kalitedeki öncüsü olamaya devam ediyoruz.

Anadolu Ulaşım İletişim

Anadolu ulaşım ile otobüs bileti almak için dilediğiniz seçeneği kullanarak size en uygun yolu tercih edebilirsiniz. İletişim seçeneklerimizden ilki telefon ile bilet almanızı sağlayacak olan çağrı merkezlerimizdir. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşme ile seyahat edeceğiniz yere en uygun bileti alabilmeniz sağlanır. Bunun için gerekli olan tek şey gideceğiniz yeri ve gitmek istediğiniz gün ve saati müşteri temsilcisine belirtmenizdir.

Sizin için en uygun seçenekleri sunacak olan çağrı merkezi çalışanımızdan biletinizi alabilirsiniz. İletişim için diğer bir yöntem ise internet sitemizi ziyaret etmek ve buradan tüm seferleri görüntüleyerek size en uygun seçeneğe ulaşmanızdır. İnternet üzerinden online alışveriş ile biletinizi alabileceğiniz gibi direkt olarak şubelerimize de başvurabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde banka yolu ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Anadolu Ulaşım Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerimiz sizler için en iyi hizmeti sağlamak adına her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Anadolu ulaşım ile otobüs bileti almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir, kolay ve güvenilir bir şekilde biletinizi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize 0850 333 35 64 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti Sorgulama

Gideceğiniz yere otobüs biletini sorgulama için site üzerinden giriş yaparak Anadolu ulaşım ile otobüs bileti alabilirsiniz. Gerekli alanlara kalkış yeri ve varış yeri bilgilerini girdikten sonra karşınıza çıkacak olan sefer bilgilerinde en uygun saati seçebilirsiniz. Ayrıca buradan koltuk seçiminiz istediğiniz şekilde belirleyerek bilet alırken koltuk numaranızı da isteyebilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama ekranından tüm sefer bilgilerine son derece kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Anadolu Ulaşım Bilet İade

Anadolu ulaşım ile bilet alışverişlerinizde güvenliğiniz için tüm gerekli detaylar ince ayrıntıları ile düşünülmüş durumdadır. Dilerseniz aldığınız otobüs bileti hizmetini hiçbir gerekçe göstermeden müşteri hizmetlerini arayarak veya şubeye giderek iade edebilirsiniz. Bilet iade işleminizin gerçekleşmesi için seyahat saatine son 24 saat kala mutlaka bilgi vermelisiniz.

Bu durumda iade yapılabilmekle birlikte son 12 saat içerisindeki iade taleplerinizde biletiniz istediğiniz bir zamanda kullanmanız adına açığa alınacaktır. Ayrıca seferi kaçırmanız durumunda 1 saat içerisinde müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verdiğiniz taktirde bir sonraki uygun olan sefere biletiniz düzenlenecektir.

Anadolu Ulaşım hakkında yapılan yorumlar
Anadolu Ulaşım İçin Görüş Bildirin