Çorum Kargı Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
19 Temmuz Cum
Nereden?
Nereye?
Kuruluş Yılı
1960
Çağrı Merkezi
0 (364) 651 22 39
Genel Merkez
Çorum
Kurucular
İsmet Darçın
Ortalama Fiyat
150 TL
Otobüs Sayısı
15

Çorum Kargı Turizm

Otobüsle yolcu taşımacılığında 60 yıllık bir deneyime sahip olan Çorum Kargı Turizm Ali Çağlar tarafından Kargı Birlik ismiyle kurulmuştur. Firma ilk kurulduğu dönemlerde ayrıca Kargı Ses ve Kargı Ekspres gibi isimleri kullanarak günümüzde kullanılan ismini almıştır. Yarım asırdan uzun süredir yolcuların güvenli taşınmasını sağlayan firmanın merkezi Çorum Kargı’dadır.

Çorum Kargı Turizm İletişim

Konforlu yolculuk yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği çorum kargı turizm firması müşterilerine iletişim yönünden büyük kolaylıklar sağlar. Firmanın sunduğu iletişim yolları sayesinde çeşitli nedenlerle firmaya ulaşmak isteyenler 24 saat boyunca ulaşma imkanı bulabilirler.

Firma 24 saat ulaşım imkanını müşteri hizmetleri hattı, web sitesi, mobil uygulaması, sosyal medya hesapları ve şube telefon numaraları aracılığıyla verir. Firmayla iletişim kurmayı düşünenler sosyal medya hesaplarını, web sitesini ve mobil uygulamayı 24 saat kullanabiliyorlar. Bu kullanımlarla firmaya otobüs bileti şikayetlerini, iade taleplerini, sefer isteklerini veya yolculuk anında yaşadıkları şikayetleri iletebilirler.

Çorum Kargı Turizm Müşteri Hizmetleri

Çorum, Ankara, Bolu, Sakarya ve İzmit seferleri düzenleyen firma 0364 651 22 39, 0364 651 26 08 ve 0364 651 3107 numaralarını kullanılır. Firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak ve yaşadıkları seyahat, otobüs bileti, servis ve otobüs sorunlarını bu numaraları kullanarak firmaya anlatabilirler.

Çorum Kargı Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Ankara, Bolu veya Sakarya gibi illere seyahat etmek, bu seyahatte Çorum Kargı Turizm firmasından yararlanmak isteyenler bilet sorgulamasıyla yolculuğu hangi saatte yapabileceklerini öğrenebilirler. Yaptıkları sorgulamada gitmek istedikleri şehri işaretleyip yolculuk zamanı belirterek arama yaptıklarında karşılarına tanımlanmış seferler çıkar. Böylelikle listede yer alan sefer saatlerinden en uygun olanı seçerek o sefer için biletlerini alabilirler.

Yolculukları için otobüs bileti sorgulamasını online yapmak istemeyen kişilerin firma şubelerinden yararlanma imkanı da vardır. Şubelere giderek görevlilere firma araçlarıyla gitmek istedikleri şehri ve seyahat tarihini vererek bilet sorgulaması yaptırabilirler. Böylelikle görevliler tarafından kendilerine sunulan seferden bir bilet vermelerini isteyebilirler ve koltuk numarası seçimini yapabilirler.

Şubeler ve web sitesi dışında ise otobüs bileti sorgulaması firmanın müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu mobil uygulama üzerinden de kolay bir şekilde yapılabilir. Web sitesinde olduğu gibi gidilecek şehrin ve tarihin seçimiyle uygun otobüs seferi bulunur ve ardından koltuk seçimi yapılarak bilet alma işlemi gerçekleştirilir.

Çorum Kargı Turizm Bilet İptal İade

Bilet satın alımlarında yolculara biletin kullanılamayacağı durumlarda iade edilmesi hakkı verilir ve bu hakkı veren firmalar arasında Çorum Kargı Turizm firması da bulunur. Bilet iade hakkından yararlanmak isteyen kişiler biletlerini yapacakları yolculuğu 24 saat kalana kadar şubelere götürerek iade edebilirler ve paralarını alabilirler.

Yolculuğa 24 saatten daha az süre kalması durumunda ise biletlerini şubeler, mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden açığa alabilirler. Otobüs bileti görevliler ya da online olarak açığa alınmış olan kişilerinse o biletleri 6 ayda kullanmaları gerekir.

Çorum Kargı Turizm hakkında yapılan yorumlar
Çorum Kargı Turizm İçin Görüş Bildirin