Esadaş Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
15 Mayıs Çar
Nereden?
Nereye?

Esadaş Turizm

1983 yılından beri ülkemizde kara yolu taşımacılığında hizmet veren Esadaş turizm, sayılı işletmelerimizden sadece birisidir. Türkiye'de yaygın bir yolcu taşıma ağına ulaşan Esadaş turizm, teknolojiyi yakından takip ederek günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek taşıma kapasitesine ulaşarak kariyerinde önemli bir yere sahip olmuştur.

Yüksek donanımlara sahip, yaklaşık olarak 200 otobüse varan ekibi ile yılda ortalama 2,5 milyon yolcu taşıma olanağına sahiptir. Sahip olduğumuz misyonumuz, kaliteden ödün vermeyerek sürekli gelişmek ve yolcularımızın güvenliğini esas almaktadır.

Esadaş turizm, sadece otobüs firması olarak değil, bir sistem olarak düşünüp tasarlanmıştır. Taşımacılık hizmetinin yanında konaklama tesisleri, varış ve kalkış noktaları ile hizmette sınır tanımıyoruz.

Hizmetlerimiz

Müşteri odaklı işleyen Esadaş turizm;

  • Müşteri memnuniyetini esas alan güler yüzlü profesyonel çalışanlarımız ile konforlu ve rahat araçlarımızda yolcu taşımacılığı,
  • Yenilikçi duruşumuz ile gerçekleştirdiğimiz Esadaş Club Card ile avantajlı otobüs bileti ile yolculuk yapma fırsatı,
  • Çözüm odaklı çalışan ve anında ulaşılabilir olan, müşteri memnuniyeti ön planda olan Esadaş Çağrı Merkezi Hizmeti,
  • Online otobüs bileti alma hizmeti ile yolcularımızın konforuna ve rahatlığına önem veren Esadaş Turizm Konoklama Tesisleri ile hijyen ve kalite çerçevesinde verilen hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Bizim hizmetlerimizin asıl hedefi, müşterilerimizin memnuniyetlerini her daim üst seviyede tutmak, onların güvenliklerini sağlayarak onlara konforu yaşatmak. Kalite standartlarımızdan ödün vermeyerek müşteri ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik yenilikler yaparak sürekli olarak gelişme sağlamak.

Müşteri Hizmetlerimiz

Yolcularımıza ücretsiz hizmet veren 444 00 25 nolu Çağrı Merkezimiz müşterilerimizin sorunlarına çözüm buluyor ve onların memnuniyetini üst düzeyde tutmak için önemli bir görev üstlenerek sorumluluklarını yerine getiriyor.

Esadaş Mobil

Esadaş turizmin sahip olduğu mobil uygulama aracılığı ile otobüs bileti teminini yer ve zaman fark etmeden gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak rezervasyon yapıp bilet satın alabilir ya da bu biletleri açık bilete çevirip tekrar kullanabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız bilet işleminin iptalini ve yaptığınız rezervasyonun iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak yapılan kampanyalardan haberdar olabilir, bunlardan avantajlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Kalite Politikamız

Kalite politikamızın ilki, taşıma hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak memnuniyetlerini sağlayarak, konforlu bir yolculuk imkânı sunmak. Teknolojiyi takip ederek, sürekli olarak kendimizi yenileyerek gelişmek ve üst düzey bir hizmet sunmak kalite politikalarımızdan bir diğeridir. Prensip ve disiplinlerimizi koruyarak, haksız kazançları engelleyerek, kanunlara ve kurallara saygılı olarak ilklerin lideri olmak için hizmetlerimizi genişletmek kalite politikalarımız arasındadır.

Vizyonumuz

Yolcu taşımacılığı alanında, sektöründe lider olabilmek adına sürekli gelişim göstererek, sorumluluklarından ödün vermeyerek, disiplini elden bırakmayarak, yenilikçi çalışmalar ile müşteri memnuniyetine odaklanarak devamlılığı sağlamak.

Misyonumuz

Bizi tercih eden müşterilerimizi konforlarını üst seviyelerde tutarak, ulaşmak istedikleri yere güvenli bir şekilde götürmek.

Esadaş Turizm hakkında yapılan yorumlar
Esadaş Turizm İçin Görüş Bildirin