Fındıkkale Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
21 Haziran Cum
Nereden?
Nereye?

Fındıkkale Turizm

Fındıkkale Turizm firması, seyahat kalitesini yükseltmek, tüm ulaşım hizmetlerini gelişen teknolojiler ile kaliteli sunabilmek için çalışmalar yapmaktadır. Evinizdeki konfor koltuk kalitesine sahip otobüslerinde, internet, tv, film, müzik, özel ikram servisleri müşterilerinin güvenli yolculuk yapmalarını sağlıyor.

Otobüs bileti satın almak isteyenler, firmanın, mobil uygulamasını, cep telefonlarına indirerek, tüm bilet işlemlerini daha hızlı ve güvenli olarak yapabiliyorlar. Firmanın merkezi, İstanbul Bayrampaşa otogarında bulunmakta ve sefer düzenlediği illerdeki şubelerinden, online sitesi üzerinden bilet satış işlemleri yaparak, müşterilerinin seyahat etmesini sağlıyor. Seferleri, Giresun merkezli olup, İstanbul, Ankara, İzmir, Uşak yönlerinde günlük olarak belirlenen saatlerde düzenli olarak yapılmaktadır.

Fındıkkale Turizm İletişim

Fındıkkale Turizm otobüs firması, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya çalışmakta ve tüm iletişim seçenekleri ile müşterilerinin kendilerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Otobüs bileti işlemlerini online olarak internet sitesi üzerinden sunduğu için müşterileri, iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarını arayarak ya da iletişim formunu doldurarak, taleplerini iletebiliyorlar. Müşterilerinin kendilerine ulaşabilmesi ve 7/24 iletişim kurabilmesi için Türkiye’nin her yerinden ücretiz aranabilen müşteri hizmetleri numarasını ve sosyal medya hesap bilgilerini paylaşıyor.

Fındıkkale Turizm Müşteri Hizmetleri

Otobüs yolculuğuna çıkmadan ve bilet satın almadan önce insanlar, gidecekleri yöne seferleri olan firmaları karşılaştırmaktadır. Fındıkkale Turizm firması, tüm hizmetleri ile güvenilir ve müşteri hizmetlerine önem veren bir firma olarak, en iyi hizmetleri vermektedir.

Otobüs bileti işlemleri ve diğer hizmetler için firma ile iletişim kurmak isteyenler, sitede gösterilen 0850 811 55 28 numaralı telefonu Türkiye’nin her yerinden arayabiliyorlar. Sektörün ihtiyaçlarına göre altyapı sistemlerini oluşturan firma, en iyi hizmetleri ile yolcu ve yolcu yakınlarının memnuniyetlerini kazanabileceği tüm seçenekleri deneyimli personeli ile sunuyor.

Fındıkkale Turizm Bilet Sorgulama

Fındıkkale Turizm şirketinin, internet sitesi üzerinden üyelik oluşturanlar, tüm hizmetlerden daha kolay ve en iyi şekilde faydalanabiliyorlar. Online otobüs bileti satın alma işlemi yapanların, belirtmiş oldukları cep telefonlarına ya da e-posta adreslerine PNR numarası gönderilmektedir. Bilet sorgulaması işlemleri, pnr, müşteri kart numarası ve koltuk numarası, varış yeri, yolcu adı soyadı, yolcu T.C kimlik numarası gibi farklı bilgilerle online olarak site üzerinden yapılabiliyor.

Fındıkkale Turizm Bilet İptal İade

Fındıkkale Turizm firması, deneyimli personelleri ile müşteri memnuniyetinde mükemmelliği yakalayabilmek için tüm hizmetlerinde büyük hassasiyetler göstermektedir. Otobüs bileti işlemlerini online olarak yapanlar, istedikleri zaman satın alınan ve rezervasyon yapılan biletleri ile ilgili iptal işlemlerini yapabiliyorlar.

İptal işlemlerini yapmak isteyenler, pnr numarası ile bilet sorgulaması yapar ve bilete ait bilgileri gördükten sonra iptal işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Online olarak yapılan bilet iptal işlemlerinde, yolcuya ücret iadesi işlemleri, hizmet sözleşmesinde belirtilen süre içerisinde yapılmaktadır. Online bilet satın alma işlemlerinde ödeme hangi kredi kartı ile yapılmışsa, iptal sonrası ücret iadesi yine o kredi kartı hesabına yapılacaktır.

Fındıkkale Turizm hakkında yapılan yorumlar
Fındıkkale Turizm İçin Görüş Bildirin