Kale Seyahat

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
28 Mayıs Sal
Nereden?
Nereye?

Kale Seyahat

Gelişen yol hatları ile birlikte seyahat etmek eskisine göre daha iyi durumdadır. Çeşitli yollarla seyahat edebildiğimiz bu günlerde Kale Seyahat güvenli, konforlu ve ekonomik bir yolculuk deneyimi yaşamak mümkündür. Oldukça fazla sayıda şehre seyahat imkanı sunan firma müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir.

Kale Seyahat Otobüs Bileti Sorgulama

Kale seyahat firmasının otobüs biletini firmanın kendi internet sitesinden veya internet tarayıcınız üzerinden bilet satışı yapan sitelerden ya da internetten almak istemiyorsanız bilet satış yazıhanelerinden bilet alınabiliyor. Aldığınız biletleri sitelerden veyahut Kale Seyahat mobil uygulamasından sorgulama yapılabiliyor.

Kale Seyahat İle Ulaşım Avantajları

Öncelikle firmanın personeli müşterilerine karşı daima güler yüzlüdür ve uzman bir ekip ile hizmet vermektedir. Otobüsler 2+1 olarak en konforlu şekilde dizayn edilerek hizmete sunulmuştur. Teknolojinin hayatımızda çok önemli bir yer kapladığı günümüzde otobüslerimizin internet sağlayıcısı ile deneyiminizi kesintisiz olarak deneyimlenebiliyor.

Otobüs İçi Medya Sistemi

Yolcuların daha iyi bir yolculuk geçirebilmesi adına otobüslerde Tv'nin yanında kişiye özel koltuk arkası ekranlar ile iyi bir yolculuk deneyimi sunuluyor. Bu ekrana Usb bağlantısı ile kendi istediğiniz verileri cihazınızdan aktararak oynatma imkanı da sunulmaktadır. Bunların yanı sıra ekranlarda bulunan çeşitli müzikler ile yolculuğunuza bir neşe katmaya çalışılıyor.

Kale Seyahat İletişim

Aldığınız bir bileti sorgulama, bilet alma, bilgi alma, güzergah sorgulama gibi birçok sorunun cevabını Kale Seyahat iletişim numaralarından ulaşarak bildirebilirsiniz. Müşteri memnuniyet hattı ile müşterilerden gelen geri dönüşler ile her daim daha da iyiye doğru bir hizmet standartlarında ilerliyor. Yolculuklarınızda beğenmediğiniz ya da daha iyi olsa dediğiniz her türlü fikir için bu hattımızdan destek sağlıyoruz.

Kale Seyahat Müşteri Hizmetleri

Firmamız ile ilgili her hangi bir sorunda veya bilgi almak istediğini bir konuda 0 (212) 658 01 58 ya da 0 (212) 658 01 59 numaralı hatları kullanarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu numaralar ile sorununuzu çözemediyseniz ya da arama durumunda değilseniz Whatsapp hattımızdan yazılı olarak da iletişime geçebilirsiniz. Whattsapp hattı: 0 (533) 911 59 59 numaramız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kale Seyahat Bilet İptal İade

Firmamız üzerinden alınan biletler otobüsün hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapılabilecek müracaatlar ile bilet ücretinin tamamını iade etmek ya da otobüs hareket saatinin 12 saat öncesine kadar yapılacak müracaatlarla ise 6 ay geçerli açık bilet düzenleme yapmak zorundadır. Bu işlemleri firmamızın internet sitesinden, mobil uygulamasından ya da bilet satış noktalarından yapabilirsiniz.

Kale Kart Nedir?

Kale kart firmamızın çıkarttığı müşterilerin seyahatleri ile bazı avantajlardan yararlanabildiği bir karttır. Kale kartı bilet satış noktalarımızdan gerekli formu eksiksiz olarak doldurarak alabilirsiniz. Kale Kart ile yaptığınız seyahatler ile kartınızda puan birikir. Bu biriken puanları para yerine yolculuklarınızda bilet alırken kullanabilirsiniz.

Kale Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Kale Seyahat İçin Görüş Bildirin