Kanberoğlu Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
16 Haziran Paz
Nereden?
Nereye?

Kanberoğlu Turizm

Karadeniz Bölgesinde var olan turizm ve diğer neden kaynaklı hareketlilik için gerekli olan kaliteli hizmeti sağlayan Kanberoğlu Turizm 1969 yılında kurulmuştur. Merkezi Trabzon olan firmanın kurucusu da Yaşar Temel Kanber'dir. Uzun zamana yayılan hizmet anlayışı ve her zaman olumlu değerlendirmeler alan kalitesi sonucunda sürekli yeni destinasyonlara yönelik sefer çalışmaları yapar. İlk seferini Trabzon'dan Ankara, İzmir ve İstanbul'a yapan firmanın zamanla ağı genişlemeye devam etmiştir. Türkiye içinde birbirinden önemli ve talep alan yerlere ilk günkü hizmet kalitesi ile yolcu taşımaya devam eder.

Kanberoğlu Turizm İletişim

Hizmetleri ve sunduğu imkanlar dolayısıyla oldukça iyi bir iletişim örneği sunan Kanberoğlu Turizm genişleyen seferlerini aynı oranda genişleyen çalışan sayısı ile de dengelemiştir. Güleryüz ve memnuniyet ilkelerine bağlı olarak gelişim sergiler. Çalışanlarını müşteri memnuniyeti doğrultusunda eğiterek sahaya çıkarır. Çay, kahve, gazlı içecek türleri başta olmak üzere kek, poğaça tarzı yiyeceklerden de ikram eder. İnternet erişimi konusunda da araçta sınırsız hizmet verilir. Koltukları rahat ve kalitelidir. Radyo ve müzik yayınları yapılır. Her koltuk için özel izleme ekranı ve kulaklık da sağlanır.

Kanberoğlu Turizm Müşteri Hizmetleri

Birbirinden farklı kentlere sefer yapan Kanberoğlu Turizm Adana, Ordu, Hatay, Osmaniye, Niğde, Samsun, Trabzon başta olmak üzere birçok yere sefer düzenler. Seferlerle alakalı bilgi almak, soru sormak veya bilet işlemleri yaptırmak için 0462 325 22 83 merkez numaralarını aramak gereklidir. Diğer şubelerle alakalı bir işlem için ana merkezden gereken yönlendirme yapılır. Ayrıca web siteleri üzerinden de iletişim formunu doldurarak gereken konuda bilgi isteme imkanınız olur.

Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Bilet almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Sefer ağının fazla olmasından dolayı Türkiye içinde birçok aracı firma ile de çalışan firmadan bu yolla bilet alma imkanı da bulunur. Bunun için de ilgili siteden yine gereken işlemleri yapmalısınız. Biletinizle alakalı sefer değişikliği yapmak, bilgileri kontrol etmek veya başka bir konuda onay almak için düzenlediğiniz biletin e-bilet numarasını girmelisiniz. Ardından hemen ekrana biletiniz çıkar. Buradan da gereken değişim ve işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm Bilet İptal İade

Almış olduğunuz Kanberoğlu Turizm bileti konusunda iade veya iptal işlemi talep edebilirsiniz. İlgili telefon numarasından konuyla alakalı bilgi vermeniz istenir. Web sitesi üzerinden de işlem yapılması mümkündür. İptal işlemi için sefer saatinden en az 24 saat önce firma ile iletişime geçmek gereklidir. Şube veya uygulama konusunda değişiklik olması halinde farklılık olabilir. Ama iadeler en geç 15 gün içinde yapılır. Nakit ödeme olması halinde daha da kısa sürecektir. Müşteri hizmetleri konuyla alakalı olarak tüm detayları bilet sahibi ile paylaşabilir. Bunun için direkt aramak en doğrusu olacaktır.

Kanberoğlu Turizm hakkında yapılan yorumlar
Kanberoğlu Turizm İçin Görüş Bildirin