Kaptanoğlu Seyahat

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
31 Mayıs Cum
Nereden?
Nereye?

Kaptanoğlu Seyahat

Seyahat ederken kaliteli hizmet ve anlayış için gereken tüm detayları düşünen Kaptanoğlu turizm uzun zamandır bu alanda hizmet vermeye devam ediyor. 1965 yılında kurulan ve Salih Kaptanoğlu tarafından faaliyete geçirilen firma sahibinin vefatından sonra aile tarafından yönetilmeye devam etmiştir. Firma ile seyahat edenlerin fazlasıyla memnun kaldığı ve en iyi hizmeti sunmak adına sürekli gelişim halinde olduğu bir yer olması da uzun zaman boyunca faaliyette olmasına neden olmuştur. Otobüslerin yeni ve bakımlı olmasına ise ayrı bir önem verilir. Bünyesinde çalıştırdığı elemanlar da firma kalitesine uygundur.

Kaptanoğlu Seyahat İletişim

Tercih edenlerin memnun kaldığı Kaptanoğlu Seyahat Giresun merkezli olarak kurulmuştur. İletişim için de merkez ile haberleşmek en doğrusu olur. Firmanın yolculuk boyunca yolculara soğuk ve sıcak ikramı yanında poğaça veya atıştırmalık vermesi de oldukça beğenilir. Bunların yanında varacağınız yere ulaştıktan sonra da ilçe veya merkezlere ulaşım için de araçlara sahiptir. Şoför, yedek elemanlar ve müşteri hizmetleri çalışanları tamamen birbirine entegre bir şekilde çalışır. Eleman sayısı firmanın sefer ve yolcu sayısına bağlı olarak artırılır. Bunun için de fazlasıyla yeterlidir. İletişim için uzun süre telefonda beklemeniz gerekmeden işlemleriniz yapılır.

Kaptanoğlu Seyahat Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri hattından aklınıza takılan her konuyla alakalı olarak yararlanma imkanınız olur. Müşterilerinin geri dönüşlerine ve memnuniyetine oldukça önem verir. Bunun için de çağrı merkezi her zaman hizmet verecek şekilde oluşturulmuştur. Aramalar için merkezin numarası 0 (454) 611 41 80 hattını kullanmanız yeterli olur. Bilet, bagaj, değişim, sorularınız, seferler veya hizmet gibi birçok detayla alakalı bilgi alabilirsiniz. Konforlu ve kaliteli koltukları, hizmeti ile memnun kalmanız adına firmanın sayısız özelliği olduğunu bilmelisiniz.

Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Bileti Sorgulama

Biletinizi sorgulamanız gereken bir neden ortaya çıktığında bunun için bileti nasıl aldığınız göz önüne alınır. Bundan dolayı web sitesinden aldığınız bir biletin e-bilet numarasını kullanarak çağrı merkezinden veya web sitesinden işlem yapma şansınız olur. Aynı zamanda birçok aracı kurum ile çalışan firmanın bu kanallar ile bilet satma olanağı da vardır. Böyle bir durumda ise aracı firmanın sitesinden veya iletişim numarasından yararlanmak en kısa yol olacaktır.

Kaptanoğlu Seyahat Bilet İptal İade

İptal, değişim veya iade ile ilgili bir olay olduğunda yine firmanın iletişim numarasını aramalısınız. Bazı seferleri için Kaptanoğlu Seyahat 1 saat kalana kadar iptal hakkı tanır. Bilete, şubeye ve sefere ne kadar kaldığına göre değişen şekilde işlemler yapılabilir. İade yerine açığa alma imkanınız da olur. İade için ödeme ortalama 15 gün süre alabileceğinden kullanma ihtimaliniz olduğunda açığa almak daha makul bir seçenektir. Kaliteli ve memnun kalacağınız yolculuklar için firmanın biletinizi kullanmalısınız.

Kaptanoğlu Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Kaptanoğlu Seyahat İçin Görüş Bildirin