Kontur Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
31 Mayıs Cum
Nereden?
Nereye?

Kontur Turizm

Kontur Turizm firması, Konya’nın en iyi otobüs firmalarından birisidir ve Türkiye’nin birçok bölgesine günlük tarifelerle yolcu taşımaktadır. Her şey zamanında sloganı ile yolcularına hatasız hizmet verme, tüm yolculukların rahat ve konforlu yapılmasını sağlama, müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiştir.

Otobüs bileti satın almak işlemleri, internet sitesi üzerinden online olarak hem bilgisayar hem de mobil cihazlardan günün her saatinde rahatlıkla yapılabiliyor. Mobil uygulama üzerinden, HES kodunu kullanarak mobil uygulama üzerinden, bilet satın alanlar %5 indirimli olarak istedikleri yöne bilet satın alabiliyorlar.

Kontur Turizm İletişim

Kontur Turizm müşterilerinin tüm istek ve şikayetlerine önem vermekte, iletişim bölümünde oluşturmuş olduğu iletişim formu ile müşterilerinin kendilerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Otobüs bileti işlemlerini yapmak isteyenler, Konya otogarı yazıhanesinden ya da diğer illerdeki şubelerinden veya internet sitesinden online olarak yapabiliyorlar.

Güçlü altyapı sistemi oluşturarak, sektörde kesintisiz hizmetler vermeye çalışan firma, müşterilerinin kendileri ile iletişimlerini de 7/24 kurabilmeleri için her türle seçeneği kullanmaktadır. Firma ile iletişim kurarak, her türlü talep ya da şikayetlerini bildirmek isteyenler, telefon ya da mail adresi seçeneklerini kullanabiliyorlar.

Kontur Turizm Müşteri Hizmetleri

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında, rakip firmalar ile yarışabilmek için yeni araçları ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Kontur Turizm firması, müşteri hizmetlerine önem verdiği için kendilerini tercih eden tüm müşterilerinin iletişim kurabilmelerini 444 40 42 numaralı çağrı merkezi numarası bilgisini sitesinde ve araçları üzerinde paylaşıyor. Otobüs bileti satın alacağınız zaman, seyahatiniz boyunca nasıl bir hizmet ile karşılaşacağınızı, kolay bilet alma işlemlerini nasıl yapabileceğini müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak öğrenebiliyorsunuz.

Kontur Turizm Bilet Sorgulama

Kontur Turizm internet sitesi üzerinden, tüm bilet işlemlerini online olarak yapabiliyor, istediğiniz zaman bilet sorgulaması yaparak, değişiklik işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Otobüs bileti sorgulama işlemlerinin güvenli olabilmesi için bilet satın alındığında verilen PNR numarası ve yolcu bilgileri ile sorgulama yapılmasını sağlıyor. Firma sitesine üyelik oluşturanlar, bilet işlemleri ile ilgili her türlü sorgulama, bilet satın alma, bilet iptali, değiştirme gibi işlemleri rahatlıkla yapabiliyorlar.

Kontur Turizm Bilet İptal İade

Kontur Turizm firması, yolcularına, bilet iptali ya da değişikliği işlemlerini Karayolları Taşıma Kanununa ve otobüsün hareket saatine göre yaptırıyor. Otobüs bileti iptal işlemlerini yapmak isteyenler, otobüs hareket saatinden 24 saat önce işlemlerini online ya da şubelerden yaptıklarında bilet ücretinin tamamını iade alabiliyorlar. Karayolları Taşıma Kanuna göre otobüs saatine 12 kala bilet iptal işlemleri yapıldığında, bileti açığa alarak, 6 ay içerisinde geçerli duruma getirmektedir.

Tüm yolcular, bilet iptali ve değişiklik işlemlerini online site üzerinden ya da bilet satış noktalarından bilet bilgilerini kullanarak yapabiliyorlar. Firma, seferleri ile ilgili değişiklikleri, yol şartları, arıza, güvenlik sorunları gibi durumlarda zorunlu kalındığı zaman yapmakta bu durumlarda isteyenler biletlerini iptal ettirebilmektedir.

Kontur Turizm hakkında yapılan yorumlar
Kontur Turizm İçin Görüş Bildirin