Lüks Erova Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
11 Nisan Per
Nereden?
Nereye?

Lüks Erova Turizm

Turizm ve seyahat alanında 1990 yılından beri hizmet veren Lüks Erova Turizm Tokat merkezli olarak çalışma hayatına başlamıştır. Çalışmaları önceleri sadece Tokat çıkışlı iken daha sonra farklı kentlere seferler düzenleyerek ulaşım ağını artırmıştır. Ulaşım konusuna bakı açıları güvenlik ve memnuniyet olarak özetlenebilir. Ali Ruhi Uslu tarafından kurulan şirketin seferleri her geçen gün daha da artış gösterir. Şirketin araç filosundaki araçlar genç ve bakımlıdır. Yolcuların seyahat kalitesini ve konforunu etkileyecek herhangi bir detaya yer verilmez. Çalışanları da aynı yardımseverlik ve nezaket ile çalışır. Eğitimli ve alanında tecrübesi olan kişilerden oluşuyor olmaları da bu noktada son derece önemlidir.

Lüks Erova Turizm İletişim

Birçok konuda müşterilerin öncelik veren Lüks Erova Turizm bilet fiyatlarının ekonomik olmasına da dikkat çeker. Firmanın olanaklarından yararlanmak için seferde bulunduğu 118 duraktan birini seçmek yeterlidir. Seyahat boyunca dilediğiniz kadar sıcak ve soğuk ikramlıklar alabilirsiniz. İnternet hizmeti de sınırsız olarak verilir. TV imkanı, film izleme ve radyo dinleme şansı da vardır. Mola yerlerine ve sürelerine uyarak yolculuk yapılmasına da dikkat edilir. Hangi konu olursa olsun iletişime geçtiğiniz firma ve çalışanlar nezaketle yardımcı olacaktır.

Lüks Erova Turizm Müşteri Hizmetleri

Konu ticaret, hizmet ve yolculuk olunca akla takılan birbirinden farklı konular olabilir. Bu konuların başında bilet ve işlemleri bulunur. Bagaj hakkındaki detaylar da aynı oranda önemlidir. Lüks Erova Turizm çalışanları çağrı merkezinde oldukça aktif şekilde yer alır. Destek almak için (0232) 218 00 29 telefonundan ulaşabilirsiniz. Konforlu ve kaliteli bir şekilde yolculuk yapmak isteyenlerin adresi olan firma uzun yıllara dayanan tecrübesini her alanda hissettirir.

Lüks Erova Turizm Bilet Sorgulama

Biletinizin nereye olduğu ve ne zaman gideceğiniz oldukça önemlidir. Aynı zamanda varış noktasına da dikkat edilmelidir. Peron bilgisi ve diğer detaylar da kontrol gerektirecek kadar gereklidir. Bunun için bileti nereden aldığınız sorusuna bakılır. Merkez veya şubelerden almış olmanız halinde Lüks Erova Turizm sitesinden ve çağrı merkezinden bilet sorgulama yapılır. Aracı bir siteden alanlar için de işlem bu site üzerinden yapılacaktır. Firmanın bileti görüntüleme imkanı olmaz. Bunun için mutlaka bileti aldığınız yerden görüntüleme ve bilet numarası istemelisiniz.

Lüks Erova Turizm Bilet İptal İade

Biletinizin açığa alınması veya iptali bilet üzerinde işlem yapılması anlamına gelir. Bileti aldığınız yer bu noktada da önem arz eder. Lüks Erova Turizm aracılığı ile aldığınız biletin işlemlerini web sitesi veya merkez telefonu üzerinden yapabilirsiniz. Aracı kullanmanız halinde aldığınız siteye başvurmalısınız. Sefere ne kadar zaman kaldığı en önemli detay olacaktır. Bunun için olabildiğince kısa süre içinde iptal ettirmelisiniz. Biletin iptali ortalama 15 gün kadar sürebilir. İşlemler bankadan kaynaklı olabileceğinden dolayı biraz uzamasına mümkün gözle bakılmalıdır.

Lüks Erova Turizm hakkında yapılan yorumlar
Lüks Erova Turizm İçin Görüş Bildirin