Lüks Erzincan Seyahat

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
17 Mayıs Cum
Nereden?
Nereye?

Lüks Erzincan Seyahat

Erzincan merkez alınarak kurulan acentenin 1992 yılından beri aktif şekilde yolcu taşımacılığı yaptığı biliniyor. Firma olarak Lüks Erzincan Seyahat adıyla şehrin bilinen isimlerinden birisi haline geldikleri için her geçen gün daha fazla yolcunun taşınmasına yardım ediliyor. Sefer düzenledikleri yerin sayısının artması ve filonun genç olması için ayrıca dikkatli olan kurucusu Ünal Yılmaz da alanında uzun süre tecrübe edinmiştir. Bu nedenle de sürekli gelişim ve müşterilerden memnuniyet almaları mümkün hale gelmiştir. Firmanın çalışanları eğitimli ve bu alanda daha önce çalışmış kişiler olduklarından dolayı iletişim kurma noktasında da sorun yaşanmaz.

Lüks Erzincan Seyahat İletişim

Uzun zamandır Lüks Erzincan Seyahat adıyla hizmet veren firma koltuk ve konfor konusunda son derece titiz davranır. Uzun yolculuklar yapılacağı da göz önüne alınarak sürekli gelişim içinde olunur. Seyahat sırasında da ikramlar yapılır. Soğuk ve sıcak ikramların yanında su ve kolonya da sunulur. Elemanlar, yedek personel ve diğer çalışanlar uyum içinde olduklarından dolayı sorulan sorular ve alınan hizmet açısından iletişim kopukluğu yaşanmaz. Otogardan sonra yolcuların bazı önemli merkez veya çarşıya gitmesi için küçük araçlarla transfer hizmetleri de yapılır.

Lüks Erzincan Seyahat Müşteri Hizmetleri

Konu ne olursa olsun bilgi almak veya bilet işlemlerinde bulunmak için Lüks Erzincan Seyahat merkez telefon numarasına ulaşmalısınız. Firmanın çalışanları konuyla alakalı eğitim almış ve her zaman bilgi vermek amacıyla aktif çalışan kişilerden oluşur. Numarası (0446) 214 78 78 olan firma diğer şubeleriyle ilgili konularda yardım için de aramanızı cevaplayacaktır. Bagaj, sefer veya kalkışla ilgili konularda da esneklik sağlama şansları bulunur.

Lüks Erzincan Seyahat Bilet Sorgulama

Aldığınız Lüks Erzincan Seyahat bileti ile yolculuk yapmadan önce biletinizi sorgulamanız gerekli olabilir. Gidiş tarihi, yeri ve varacağı nokta seyahatin en önemli kısmını oluşturur. Yanlışlık olduğunu fark etmeniz biletin görüntülenmesinden hemen sonra daha kolay şekilde çözülür. Bunun için aldığınız merkez veya şubeden bilet numarasıyla görüntüleme yaptırmanız önerilir. Aracı kurum olması halinde ise bu web sitesi veya iletişim numarası aracılığıyla görüntüleme almalısınız.

Lüks Erzincan Seyahat Bilet İptal İade

İşlemler arasında en sık yaşanan iade veya iptaldir.  Lüks Erzincan Seyahat biletinizin kullanılmasına yani seferin başlamasına ne kadar süre kaldığına bağlı olarak çağrı merkezi üzerinden işlemlerinizi yapar. Biletin iptal kuralları gereği açığa almanız da farklı bir fikir olacaktır. O zaman daha sonraki bir tarihte biletinizi aynı şekilde kullanma imkanı elde edersiniz. Biletin iptali için 24 saatten daha az süre kalması seferin seyrini değiştirecek grupla alakalı işlemler de aynı çağrı merkezinden yapılır. Biletinizin numarasını vermeniz ve konuyu aktarmanız sonucunda gerekenler elemanlar tarafından yapılır. Geç kalmamak bu noktada en önemli durum olacağından erken davranılması önerilir. Firma yardımcı olacaktır.

Lüks Erzincan Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Lüks Erzincan Seyahat İçin Görüş Bildirin