Mardin Seyahat

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
27 Kasım Paz
Nereden?
Nereye?

Mardin Seyahat

Mutluysanız mutluyuz sloganını benimseyerek yola çıkmış olan Mardin Seyahat şirketi 2000 yılında sektöre giriş yapmıştır. Firmanın kuruluş amacı ise insanların Mardin’den farklı şehirlere yolculuk yapmalarına yardımcı olmaktır ve bunun içinde Türkiye’nin birçok şehrine insanların otobüslerle gitmesini sağlamaktadır. Seyahat isteği olan kişilerin kendisini tercih etmesini isteyen firma bu amaçla teknolojik imkanlara sahip olan araçlarıyla güvenli hizmet vermeye çalışır.

Firmanın sektörde müşteri memnuniyetini kazanarak var olma isteği seyahat firmasını tercih eden kişilerin mutlu ve huzurlu bir yolculuk yapmalarına yardımcı olur. İnsanların mutlu bir yolculuk yapmaları otobüslerde uydu yayını, internet, rahat koltuk, tuvalet, digitürk, müzik yayını ve ikramların bulunması sayesinde olur.

Mardin Seyahat İletişim

Bulundukları şehirden farklı bir şehre seyahat etmek isteyen kişiler Mardin Seyahat şirketini tercih ettiklerinde firmayla gerektiğinde iletişim kurmayı isterler. Bunun içinde firmayla nasıl iletişim kuracaklarının araştırmasını yapmaya başlar çünkü firmayı seçerek herhangi bir konuda mağduriyet yaşamak istemezler.

Firmayla iletişime geçmek isteyen kişiler çağrı merkezi numarası, mardinseyahat.com.tr internet sitesi ve firmanın acente numaralarını kullanabilirler. Böylelikle gerekli olduğunda firmaya ulaşarak isteklerinin firmanın yetkilileri, şoförleri veya diğer personelleri tarafından karşılanmasını sağlayabilirler.

Ayrıca firmayı tercih eden kişilerin yolculuk yapacakları otobüsün telefon numarasını öğrenme ve gerektiğinde bu numarayı kullanarak şoförlere ulaşma şansı vardır. Böylelikle otobüsün kalkmasına az bir süre kaldığında birkaç dakika içerisinde otobüse yetişileceğine dair bilgi vererek otobüsü kaçırmalarını önleyebilirler.

Mardin Seyahat Müşteri Hizmetleri

Müşterilerinin mutlu bir yolculuk yapmalarını sağlamak isteyen firma 0850 304 47 47 müşteri hizmetleri numarasıyla hizmet vererek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar. Bu ihtiyaçlar yaşanan sefer sorunlarının çözülmesi, biletin açık bilet olarak değerlendirilmesi, rezervasyon iptali veya otobüs servisi gibi ihtiyaçlar olabilir. Mardin seyahat müşteri hizmetleri hattı kişilerin bu konulardaki merak ettikleri soruları cevaplandırırken aynı zamanda bu konularla ilgili yaşanan problemlerinde ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Mardin Seyahat Otobüs Bileti Sorgulama

Otobüs biletine ihtiyaç duyan kişiler Mardin seyahat firmasından otobüs bileti sorgulayabilirler ve uygun fiyatlarla satış yapılan biletlerden satın alarak istedikleri yere gidebilirler. Ancak yapılan bilet sorgulamasında güzergah belirlerken dikkatli davranmaları ve gitmek istedikleri şehre uygun güzergahı seçerek satın alma işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekir. Satın alma işleminde kişilerin koltuk seçimi yaparken cinsiyet tercihini doğru belirlemeleri gerekir çünkü aksi takdirde istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.

Mardin ve Türkiye’nin diğer illeri için hizmet veren firmanın yolcuları otobüs bileti sorgulama dışında satın aldıkları biletin iptali ve açığa alınması gibi işlemleri de gerçekleştirebilirler. Ancak bu işlemleri yapabilmeleri için firmanın iptal veya iade için belirlemiş oldukları şartları sağlamaları gerekir.

Mardin Seyahat Bilet İptal İade

Mardin-Ankara ya da firmanın hizmet verdiği diğer güzergahlar için otobüs bileti satın alan kişiler biletlerini çeşitli sebeplerden dolayı iptal etmek istediklerinde firma şartlarını taşımaları gerekir. Mardin Seyahat firması tarafından belirlenen şartlar biletlerin iadesi ve iptali için belirlenmiş olan sefer saatine uzaklık şartlarıdır.

Buna göre kişiler biletlerini iptal ederek paralarını geri almak istediklerinde iptal için seferin 24 veya daha fazla saat öncesinde başvuru yapmaları gerekir. Sefer için daha az zamanının kalması durumunda ise sefere 12 saat kalana kadar yapılan başvurularda biletin ancak açık bilete çevrilmesi mümkün olmaktadır.

Mardin Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Mardin Seyahat İçin Görüş Bildirin