Martur Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
16 Nisan Sal
Nereden?
Nereye?

Martur Turizm

Şehirlerarası yolcu taşımacılığını 35 araçla gerçekleştiren firma 1996 yılında Mardin Artuklu’da kurulur. Yolcu taşımacılığında 24 yıllık geçmişi olan firmanın 20 il için seferi vardır ve bu seferler sayesinde bulunduğu bölgenin en büyük firmaları arasında yer alır. Yıllık 120 binden fazla yolcunun şehirlerarası yolculuk yapmasını sağlayan firma 100 farklı satış noktasından otobüs bileti satışı yapar. Martur Turizm ile yolculuk yapmak isteyen kişiler bu satış noktalarını kullanarak ya da online olarak bilet satın alabilirler.

Martur Turizm İletişim

Otobüs firmasıyla sorun yaşanması ya da seferlere dair bilgi alınmak istendiğinde Martur Turizm iletişim numaralarından yararlanılabilir. Özellikle müşteri hizmetleri için belirlenmiş numara 24 saat hizmet verir ve merak edilen sorular firmaya iletilebilir.

Telefonla iletişim kurulamadığı durumlarda firmanın internet sitesi kullanılabilir. İnternet sitesinin iletişim bölümünden gerekli bilgilerin ye iletişim kurma sebebinin yer aldığı bir form doldurularak firmaya gönderilir. Böylelikle firma forma uygun cevabı verir. Ayrıca iletişim için firmanı [email protected] eposta adresinden de yararlanılabilir.

Martur Turizm Müşteri Hizmetleri

Martur Turizm müşteri hizmetleri otobüs bileti satın alan ya da satın alacak olan kişilerin sorularını cevaplandırmak için hizmet verir. Firmanın müşteri hizmetleri numarası 0482 212 61 45’tir. Ayrıca firmanın 0533 304 74 77 - 0534 592 86 01 telefon numaraları da iletişim için kullanılabilir.

Müşteri hizmetlerinden biletler hakkında bilgi almak, rezervasyon iptali, bileti açığa alma ve sefer saatleri gibi konularda bilgi alınabilir. Ayrıca verilen hizmetlere dair detaylarda müşteri hizmetleri görevlilerinden öğrenilebilir.

Martur Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Otobüs yolculuğu Martur Turizm otobüsleri kullanılarak yapılmak istenildiğinde online olarak otobüs bileti sorgulaması yapılabilir. Bilet sorgulama işlemi marturturizm.com adresinden online işlemler/bilet satın al bölümünden veya ana sayfada yer alan bilet satış/rezervasyon bölümünden yapılabilir. Her iki sorgulama türünde de öncelikli olarak yolculuk yapılacak tarih, nereden ve nereye bölümleri doldurulur ardından da devam et butonuna basılır.

Sorgulanan tarihteki turizm şirketine ait otobüs seferleri listelenir ve bu liste üzerinden uygun sefer belirlenir. Sefer belirleme işleminin ardından ise koltuk seçimi yapılarak ödeme sayfasına ulaşılır. Bilet sorgulama sonrasında satın alma işlemi gerçekleştirilirse eğer satın alınan bilet kurye ile teslim alınabilir. Ayrıca bilet firmanın şubelerinden ve sefer görevlilerinden alınabilir.

Martur Turizm Bilet İptal İade

Bilet satın alınan firmanın otobüs seferine katılamama durumu ortaya çıktığında biletin iptal ya da iade işlemleri gerçekleştirilebilir. Bilet iptal işlemi belirlenmiş sefere ait olan biletin açık bilete çevrilmesi şeklinde olabilir. Firmanın para iade hizmeti yoktur. Eldeki bilet ve paranın yanmaması için bilet açık bilete çevrilerek sonraki tarihte kullanılabilir. Açığa alma işlemi firma web sitesi üzerinden bileti açığa alma bölümünden pnr kodu yardımıyla yapılabilir. Aynı şekilde bilet satın almadan rezervasyon işlemi yapılmışsa pnr kodu ile rezervasyon iptali de gerçekleştirilebilir.

Online bileti açığa alma işleminin yapılabilmesi için otobüs seferine 24 saatten daha fazla zaman kalmış olması gerekir. Aksi takdirde Martur Turizm firmasına ait şubelerle iletişime geçilmesi gerekir.

Martur Turizm hakkında yapılan yorumlar
Martur Turizm İçin Görüş Bildirin