Niğde Aydoğanlar Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
20 Temmuz Cum
Nereden?
Nereye?

Niğde Aydoğanlar Turizm

Ülkemizde, şehirlerarası ulaşım farkı otobüs firmaları tarafından sağlanmakta olup her firmanın sefer düzenlediği iller ve güzergahlar farlı olmaktadır. Niğde Aydoğanlar Turizm firması, Niğde merkezli olarak 2004 yılında kurulmuş, günümüzde birçok İl ve ilçeye seferler düzenlemektedir. Firma kurulduğunda, “hizmette öncü zamana saygı” sloganı ile yola çıkmış ve modern, son model otobüsleri ile yolcu taşımaya başlamıştır. Günümüzde, sefer düzenlediği iller arasında, Adana, Bursa, Antalya, Ankara, İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Konya yer alıyor.

Niğde Aydoğanlar Turizm İletişim

Firmanın otobüslerini tercih ederek seyahat etmek isteyenler, online bilet satın alma işlemlerini sitenin online bilet bölümünden istedikleri zaman yapabiliyorlar. Niğde Aydoğanlar Turizm firması, mobil uygulamasını geliştirmiş, cep telefonuna mobil uygulamayı indiren müşterilerine daha hızlı hizmet seçenekleri sunuyor. Firmanın iletişim numaralarını kullananlar, gitmek istedikleri şehre yapılacak olan seferler hakkında bilgi alabiliyor, bilet rezervasyonlarını yaptırabiliyorlar. Müşterileri ile iletişime önem veriyorlar ve müşterilerinden gelen tüm talep ve şikayetleri hemen değerlendirmeye alıyorlar.

Niğde Aydoğanlar Turizm Müşteri Hizmetleri

Niğde merkezli seferlerini günlük olarak birden fazla planlayarak, müşterilerinin, günün farklı saatleri için bilet satın almasını sağlıyor. Niğde Aydoğanlar Turizm firmamı, müşteri hizmetlerine önem vermekte ve tüm müşterilerinin istedikleri zaman iletişim kurabilmesi için 444 51 00 numaralı iletişim numarasını sitesinde paylaşıyor. Müşteri hizmetleri bölümünden işlem yapmak isteyenler, rezervasyonlu biletlerini satın almak, rezervasyon iptali, bileti açığa alma, bilet sorgulama gibi işlemleri yapabiliyorlar. Müşteri hizmetleri sayfasında yer alan formu doldurmak isteyenler, her türlü istek ve şikayetlerini mail olarak firmaya ulaştırabiliyorlar.

Niğde Aydoğanlar Turizm Bilet Sorgulama

Niğde Aydoğanlar Turizm otobüsleri ile seyahat etmek için bilet satın alanlar, sitenin online işlemler bölümünden bilet sorgulama işlemlerini yapabiliyorlar. Bilet sorgulama işlemleri, online işlemler, biletlerim bölümünden, PNR numarası, ad soyadı ya da telefon numarası yazılarak yapılabiliyor. Bilet sorgulama yapılabilmesi için müşteriler satın almış oldukları bilet üzerinde yazan pnr numarasını kullanmaları gerekiyor. Yapılan bilet sorgulama işlemlerinin güvenli olabilmesi için pnr numarası ile birlikte yolcu adını ya da cep telefonunun da beraber girilmesini istiyorlar. Online bilet satış işlemlerinde de müşterinin cep telefonu numarasına ya da mail adresine bilet için belirlenmiş olan özel pnr numarasını mesaj olarak gönderiyorlar.

Niğde Aydoğanlar Turizm Bilet İptal İade

Firma, güvenli işlem seçenekleri sunarak, müşterilerinin, satın almış oldukları biletlerle ilgili tüm işlemleri online ya da müşteri hizmetleri üzerinden yapmalarını sağlıyor. İleri tarihli seyahatler için bilet satın alanlar, son dakika gelişmeleri ile seyahatlerini iptal etmek zorunda kaldıklarında, satın aldıkları biletleri iptal edebiliyorlar. Niğde Aydoğanlar Turizm şirketi, müşterilerinin sefer saatinden önce yapmış olduğu bilet iptal işlemlerinde, bilet ücretini herhangi bir kesinti olmadan müşteriye geri ödüyorlar. Bilet iptal işlemlerinin online yapılabilmesi için sefer saatinden 24 saat önce işlemlerin yapılması, daha az süre kalan seferlerle ilgili işlemlerin ise otobüse binilecek şubelerden yapılmasını istiyorlar.

Niğde Aydoğanlar Turizm hakkında yapılan yorumlar
Niğde Aydoğanlar Turizm İçin Görüş Bildirin