Özgül Bafra Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
16 Nisan Sal
Nereden?
Nereye?

Özgül Bafra Turizm

Ulaşım bir ülkenin gelişmişliğini belirleyen en önemli faktörlerden biridir çünkü ulaşımın kolay olması her yere erişebilirliği olduğunu gösterir. Ülkenin her bir noktasına erişmek ise fırsat eşitliğinin kanıtı niteliğinde bir durumdur. Özellikle son yıllarda Türkiye dağlık bir bölge olmasına rağmen kara ulaşımı gelişmiştir ve 81 ilin hepsine turizm firmaları yardımı ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Bu ulaşım firmalarından biri de 1999 yılında kurulan Özgül Bafra Turizm olmaktadır, İlk adı Özlem Bafra olan firma sonrasında adını güncellemiştir. 21 yıldır aktif olarak ulaşım hizmeti veren firma Ankara, Düzce, Eskişehir, Bolu, Ordu, Bursa, Trabzon, Giresun, Samsun, Sakarya, Rize gibi illere ve bu illerin ilçelerine ulaşımı sağlıyor. Filosunu geliştirdikten sonra daha sık sefer yapan firma aynı zamanda güvenilir firmalar arasında yer alıyor.

Çeşitli konularda sertifikalarını ve belgelerini almıştır, düzenli olarak da denetimlerden geçmektedir. Ayrıca firma içerisinde çalışan şoförlerin de takipleri, eğitimleri, sağlık takipleri düzenli olarak yapılmaktadır. Seferler esnasında çay, kahve, meşrubat, bisküvi, çikolata, kek ikramları yapmakta, birçok tesise sahip olduğu için yol boyunca da güvenilir bölgelerde mola vermektedir.

Özgül Bafra Turizm İletişim

Turizm firmalarıyla iletişim halinde olabilmek müşteriler açısında oldukça önemli bir durumdur. Çünkü sorulacak sorular olabilir, bilet iade iptal işlemleri olabilir, bilet almak veya rezervasyon yaptırma durumları olabilir. Böyle zamanlarda Özgül Bafra Turizm ile iletişim kurmak oldukça kolay olmaktadır. Mail adresi, telefon numarası, firmanın şubelerinin adresleri iletişim açısından tercih edilebilir. En önemlisi ise firmanın kendi özel sitesidir, site içerisinde birçok imkandan faydalanılabilir. Turizm firmasının mail adresi [email protected]'dir, firmanın asıl ulaşım adresi Şehirler Arası Otobüs Terminali Bafra'dır. Firmanın şubelerinin bulunduğu il ve ilçelerde de ofisleri yer alıyor, bu şekilde de ulaşım sağlamak mümkün olabilir.

Özgül Bafra Turizm Müşteri Hizmetleri

Kurumsal bir firmanın en önemli özelliği müşteri hizmetleri gibi firmayla direkt iletişim kurulabilecek organlarının olmasıdır. Yaşanabilecek ya da yaşanan sorunları bildirmek, problemlere çözüm bulmak, bilet sorgulamak, iptal ya da iade etmek için müşteri hizmetleri çok uygun bir kurumsal organdır. Özgül Bafra Turizm firmasının müşteri hizmetlerine ulaşım sağlamak için 0362 544 10 26 - 27 - 28 numarası aranabilir.

Özgül Bafra Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Otobüs bileti sorgulamak genelde turizm firmalarından bilet alan kişilerin yapmış olduğu bir işlemdir, genelde de yapılması gerekir. Özgül Bafra Turizm firmasının internet adresine gidilerek otobüs bileti sorgulama butonu yardımı ile bilet sorgulanabilir. Sorgulama esnasında PNR kodu, kişinin adı soyadı ve telefon numarası talep edilmektedir.

Özgül Bafra Turizm Bilet İptal İade

Birtakım nedenlerden dolayı Özgül Bafra Turizm firmasından alınan biletler iptal edilmek istenebilir, ücreti iade almak istenebilir. Bunun için telefonla aramak yeterli olabilir, iptal edildikten sonra bileti almak için kullanılan ödeme yöntemi ile ücret iade alınabilir.

Özgül Bafra Turizm hakkında yapılan yorumlar
Özgül Bafra Turizm İçin Görüş Bildirin