Özlem Diyarbakır

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
15 Nisan Paz
Nereden?
Nereye?

Özlem Diyarbakır

Özlem Diyarbakır otobüs firması 2004 yılında kurulan ve yolcu taşımacılığına Man Mega otobüsleriyle başlamış olan bir firmadır. Ancak firma günümüzde otobüslerini yenilemiş olup yolcularını Mercedes benz. Neoplan Starliner ve Tourliner modellerindeki otobüslerle taşımaktadır. Diyarbakır ve Türkiye’nin öncü otobüs firmalarından olmayı amaçlayan firmanın Diyarbakır’a yakın olan şehirlerde Türkiye’nin her yerine hizmet veren acenteleri vardır. Bu acenteler firma aracılığıyla seyahat etmek isteyen kişilerin uygun fiyatlarla bilet satın alarak güvenli, eğlenceli ve kaliteli yolculuk yapmalarını sağlamaktadır.

Özlem Diyarbakır İletişim

Özlem Diyarbakır isimli otobüs firmasının iletişim adresi Peyas Mah. Urfa Bulvarı No: 218-220 Yeni Otogar-Diyarbakır’dır. Diyarbakır’dan diğer şehirlere yolculuk yapmak isteyen kişiler otogara giderek firmanın ana şubesinden bilet alıp yolculuk yapabilirler.

Diyarbakır’da bulunmayan kişiler firmanın diğer şubelerine ulaşabilecekleri gibi evlerinden çıkmadan da bilet satın alma veya iptal etme gibi işlemleri yapabilirler. Bunun için firmanın yolcuları online olarak seferleri inceleyip istedikleri sefer için bilet satın alabilirler. Ayrıca firmaya sorularını veya şikayetlerini iletmek istediklerinde sitede bulunan iletişim menüsünü kullanarak firmaya mesajlarını iletebilirler.

Şubeler ve web sitesini tercih etmeyen kişiler firma için belirlenmiş olan müşteri hizmetleri numarasını arayarak hızlı bir şekilde yetkililerle görüşebilirler.

Özlem Diyarbakır Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin her yerinden ulaşım sağlayan müşteri hizmetleri numarası 444 44 21 olan özlem diyarbakır firması bu numara aracılığıyla müşterileriyle irtibata geçer. Firmanın otobüsleriyle sorun yaşayanlar, firma seferlerini merak edenler, otobüse yetişemeyecek olanlar ve biletlerini iptal etmek isteyenler 444 44 21 numarasını kullanarak bu işlemlerin tamamını yapabilirler.

Numaranın en büyük avantajı 24 saat aralıksız olarak ulaşım imkanı vermesidir, böylelikle firma yolcuları istedikleri her an firmaya ulaşarak isteklerini iletebilirler.

Özlem Diyarbakır Otobüs Bileti Sorgulama

16 yıldır yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren Özlem Diyarbakır ile kaliteli yolculuk yapmak isteyenler bilet satın alarak bu isteklerine kavuşabilirler. Firmadan bilet satın almak için öncelikle gidilmek istenilen güzergahta firmanın sefer yapıp yapmadığının öğrenilmesi gerekir. Bu işlemde ancak otobüs bileti sorgulama işlemi sayesinde yapılabilir, bilet sorgulama işlemini kişiler kendileri firmanın web sitesinden yararlanarak yapabilirler.

Web sitesinden otobüs biletinin sorgulanması için yapılması gereken tek şey yapılacak yolculuğun güzergahlarını ve tarihi seçmektir. Böylelikle sefer sorgulaması yapılarak firmanın belirlenen güzergahta hangi saatler arasında taşımacılık yaptığı öğrenilebilir ve sefer saatlerinin uygun olması durumunda da kredi kartıyla bilet alınabilir.

Özlem Diyarbakır Bilet İptal İade

Özlem Diyarbakır aracılığıyla otobüs bileti satın alan kişiler biletlerini satın alırken imzaladıkları hizmet sözleşmesinde aldıkları bilet için hazırlanmış şartları kabul etmiş olurlar. Buna göre firma satın alınmış olan biletlerin iptali söz konusu olduğunda seferden tam 24 saat öncesine kadar para iadesi yaptığını sözleşmesinde belirtir. Ancak bu sürenin aşılması durumunda biletler için para iadesi yapmadığını ve biletlerin açık bilete çevrileceğini vurgular. Diğer durumlarda ise bilet iptali ya da iade işlemleri kesinlikle yapılamaz ve sefer zamanında kullanılmamış olan biletler geçersiz sayılmaktadır.

Özlem Diyarbakır hakkında yapılan yorumlar
Özlem Diyarbakır İçin Görüş Bildirin