Seç Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
19 Nisan Cum
Nereden?
Nereye?

Seç Turizm

Yolcu taşımacılığının öncüsü olan firmalar arasında bulunan Seç Turizm 1972 yılında Gaziantep merkezli olarak kurulmuştur ve firmanın kurucusu Saip Konukoğlu’dur. Firma kurulduğu tarihten itibaren de yolcuların güvenli bir şekilde yolculuk yapabilmesi için gerekli önlemleri alarak sefer düzenlemektedir. Firmanın verdiği hizmetin kaliteli olması 48 yıldır yolcular tarafından şehirlerarası yolculuklar için firmanın tercih edilmesini sağlar.

Firma yolcu taşımacılığı için Gaziantep plakasına sahip 50’ye yakın otobüsü vardır ve bu otobüsler firmayı tercih eden yolcuların rahat bir yolculuk geçirmesi için imkanlarla donatılmıştır. Firmanın Gaziantep dışında farklı illerde şubeleri vardır ve bu şubeler aracılığıyla farklı şehirler için yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Firmanın şubelerinin bulunduğu iller arasında Adana, Mersin, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, İzmir, Denizli, İstanbul, Eskişehir, Uşak ve Yalova bulunur.

Seç Turizm İletişim

Seç Turizm firmasına iletişim için kullanılabilecek farklı iletişim yolları bulunur ve bu iletişim yolları şunlardır; müşteri hizmetlerini aramak, internet sitesi üzerinden online işlem yapmak, merkez ve şubelerine giderek bizzat iletişim kurmaktır. Bu iletişim yollarından yararlanılarak firmanın düzenlediği seferler için bilet ayırttırma, bilgi alma veya satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.

Online olarak bilgi almak veya bilet almak isteyenler firmanın resmi internet sitesi olan www.sec.com.tr adresini kullanabilirler. Site üzerinden online işlemler, bilgi alma veya iletişim bölümlerinden yararlanılarak firma ve yaptıkları seferler, otobüs biletleri gibi konular hakkında bilgi alınabilir. Bunlar dışında iletişim için firma tarafından geliştirilmiş olan mobil uygulamada kullanılabilir ve telefon ya da internet sitesi üzerinden yapılabilen pek çok işlem yapılabilir.

Seç Turizm Müşteri Hizmetleri

Seç Turizm şirketine ait olan 444 44 27 şeklindeki müşteri hizmetleri numarası yolculuk için firmayı tercih etmeyi düşünenlerin merak ettikleri soruları cevaplandıran bir hattır. Bu hattan yararlanılarak firmaya ait yapılan seferler, şube adres ve telefon numaraları ve otobüs bileti iptal vs gibi konularda bilgi alınabilir. Müşteri hizmetleri hattı olan bu numara gelen çağrılara her an cevap veren personellerin kontrolündedir ve çağrı merkezine gelen çağrılara doğru cevapları vermektedir.

Seç Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Rezervasyon ve otobüs bileti sorgulama işlemleri firmanın web sitesi üzerinden ve yolcular için geliştirilmiş olan mobil uygulamadan yapılabilmektedir. Seç turizm web sitesi üzerinden otobüs bileti sorgulamak isteyenler site ana sayfasından ya da online işlemler bölümünden yararlanabilirler. Online bilet sorgulama için kişilerin sorgulama sayfasında Nereden, Nereden ve Tarih bilgilerini girerek sorgulama yapabilirler. Sorgulamanın ardından uygun seferlerin listesi ekranda açılır ve bu ekrandan sefer seçilerek bilet satın alınır. Ayrıca yapılacak yolculuk tarihinin değişme ihtimalinin olması gibi durumlar için bilet satın alma yerine rezervasyon işlemleri de bilet satın alma sayfasından aynı işlemler tekrarlanarak yapılır.

Seç Turizm Bilet İptal İade

Yolculukları için seç turizm otobüslerini tercih eden kişiler çeşitli sebeplerle yolculuk yapamayabilirler, bu durumda kalan kişiler biletin iadesini yapmak isteyebilirler. Ancak turizm şirketi bilet için para iadesi hizmeti vermez ve söz konusu bileti açık bilete çevirerek iptal eder. Aldıkları bileti açık bilete çeviren kişilerin 90 gün içerisinde düzenlenen seferlerden birisinde kullanmaları gerekir aksi takdirde kullanılmayan bilet tamamen iptal edilir.

Seç Turizm hakkında yapılan yorumlar
Seç Turizm İçin Görüş Bildirin