Siirt Has Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
21 Haziran Cum
Nereden?
Nereye?

Siirt Has Turizm

Yolcu taşımacılığı sektörünün belirleyici firması olma isteğini taşıyan Siirt Has Turizm şirketinin kuruluş tarihi 2006 yılıdır. Siirt’in Türkiye’nin diğer şehirlerine açılmasını amaçlayan şirket ilk olarak Siirt için seferler düzenlerken günümüzde farklı rotalar içinde yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Seferleri Batman, Adana, Bolu, Düzce, İstanbul ve Şanlıurfa gibi şehirlere düzenleyen firma bu seferler için yolcuların kaliteli yolculuk yapabilmesi için hazırlanmış olan 10 otobüsler hizmet verir. Bu otobüslerin sürücüleri yolcu taşımacılığında deneyimli olan kişiler olur ve firmanın araçları bakımları zamandan yapılan araçlar olarak kişilerin güvenli bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlar.

Uzun süreli seferler düzenleyen firma yolcularının ihtiyaçlarını düşünerek belirli yerlerde mola ve bu mola sayesinde kişiler tuvalet, yemek veya alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Firmanın mola yerleri sefer düzenlenen güzergaha bağlı olarak değişir ve mola süreleri ise bir sonraki mola yerinin mesafesine bağlı olarak belirlenir.

Siirt Has Turizm İletişim

Siirt’in kaliteli otobüs firmasının 2020 model olan otobüsleriyle yolculuk yapmayı düşünen kişiler firma için belirlenmiş olan iletişim yollarından yararlanarak bilet satın alabilirler. Firmaya ulaşmak için kullanılabilecek iletişim yolları müşteri hizmetleri numarası, şube numaraları ve siirhasbagtasturizm.com adresidir. Siirt has turizm iletişim yollarının kullanılmasıyla firmaya dair bilgiler, bilet rezervasyonu, bilet iptali ve sefer sorgulama gibi pek çok işlem yapılabilir veya bu konularda bilgi alınabilir.

Siirt Has Turizm Müşteri Hizmetleri

Siirt has turizm tarafından kullanılan müşteri hizmetleri numarası 0212 658 06 10 numaralı hattır ve bu hat üzerinden yolculuk yapmayı amaçlayan kişiler müşteri hizmetleri aracılığıyla bilgi alabilirler. Bu numara dışında firmadan bilet almak için kullanılan 0530 877 87 73 numaralı bir hat daha vardır.

Siirt Has Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Siirt ve sefer düzenlenen diğer iller için firmadan otobüs bileti almayı düşünen kişiler Siirt has turizm web sitesini kullanabilirler. Bu site üzerinden bilet sorgulaması yapılabilir ayrıca sefer araştırması ve uygun seferin düzenleniyor olması durumunda da bilet alımı yapılabilir.

Firmaya ait olan site üzerinden otobüs bileti sorgulamasının yapılmak istenmesi durumunda online bilet al bölümünden veya online işlemler/bilet al bölümünden yararlanılabilir. Her iki bölümde de tarih, nereden ve nereye bölümleri uygun şekilde seçilerek sorgulama işlemi yapılabilir. Ayrıca bu bölümlerde önceden alınan biletin durumunun kontrolünü de yapmak mümkündür ancak bu işlem için bilete ait pnr numarası gereklidir.

Siirt Has Turizm Bilet İptal İade

Satın alınmış ya da rezervasyonu yapılmış olan biletlerin iptal edilmesinin gerekli gördüğü durumlarda firmanın müşteri hizmetleri ve web sitesine başvurulabilir. Aldıkları biletleri iptal ederek para iadesi almak isteyen kişiler biletlerinin hazırlandığı seferin saatine en geç 24 saat kala biletlerini iade ederlerse paralarını alma şansları olur.

Ancak söz konusu olan sefere 24 saatten az ancak 12 saatten fazla zaman kalması durumunda biletlerini açık bilete çevirerek firma tarafından belirlenmiş 6 aylık sürede kullanmaları gerekir. Rezervasyon iptali yapmak isteyen kişiler ise rezervasyon sırasında kendilerine verilen pnr kodunu kullanarak Siirt has turizm bilet rezervasyonunu sorunsuz bir şekilde iptal edebilirler.

Siirt Has Turizm hakkında yapılan yorumlar
Siirt Has Turizm İçin Görüş Bildirin