Siirt Petrol Turizm

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
15 Nisan Paz
Nereden?
Nereye?

Siirt Petrol Turizm

Siirt Petrol Turizm, yılların tecrübesine teknolojinin yeniliklerini de ekleyerek Siirtli vatandaşlar başta olmak üzere tüm yolculuk severlere kaliteli ulaşım hizmetini sürdürüyor. Ulaştırma sektörüne 1972 yılında OTOŞARK adıyla girdikten sonra ismini Siirt Petrol Turizm olarak değiştiren firma, kurulduğu günden beri otobüs teknolojisinde yaşanan gelişmeleri dikkatle takip ederek her zaman en konforluyu yolcularına sunmayı amaçlıyor.

Ülkemizi de etkisi altına alan salgın hastalık sebebiyle, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kuralları harfiyen uygulayan firma, bilet almak için ofise gitme zorunluluğunun da yolcu sağlığını olumsuz etkileyebileceğini dikkate alıyor. Firma, internet üzerinden işlem yapılabilmesi için kendi internet sayfasında ve telefonlarda mobil uygulama ile gerekli kolaylığı müşterilerine sunuyor.

Yolcularını 50’ye yakın ile güvenle taşıyan firmanın, başta İstanbul, Ankara ve Diyarbakır olmak üzere büyük şehir merkezlerinde birden fazla şubesi bulunuyor. İnternete ulaşamayan veya klasik yöntemleri tercih eden yolculara, 30 il merkezi ile birçok ilçe merkezindeki bürolarından hizmet sürdürülüyor.

Siirt Petrol Turizm İletişim

Firma yetkilileri; müşteri memnuniyetinin önemine inanıyor ve “müşteri velinimettir” ilkesine bağlı olarak, her türlü dilek ve şikâyetleri, müşterinin haklılığını esas alarak değerlendiriyor. Siirt Petrol Turizm sitesinde veya mobil uygulamalarda bulunan iletişim bölümünden ulaştırılan dilek ve şikâyetler, öncelikli olarak yetkililer tarafından değerlendirilmekte, firma imkânları dâhilindeki tüm dilekler yerine getirilirken, sonuç mutlaka müracaat sahibine iletiliyor.

Siirt Petrol Turizm Müşteri Hizmetleri

Siirt Petrol Turizm, müşteri hizmetleri hattından telefon ile haftanın tüm günlerinde 24 saat müşterilere hizmet veriyor. 444 00 56 numaralı hattan yolculuk hakkında bilgi alınabileceği ve bilet rezervasyonu yaptırılabileceği gibi hem telefon, hem de müşteri hizmetleri sekmesinde bulunan formu kullanarak dilek ve şikâyet iletilebiliyor.

Siirt Petrol Turizm Otobüs Bileti Sorgulama

Bilet alma ve ödeme işlemlerini uygulama veya internet sayfası üzerinden yapma imkânıyla birlikte, aynı kanallardan daha önceki tüm biletleri sorgulama yapılabiliyor. Bilet sorgulaması yaparak, yapılacak yolculukla ilgili bilgiler teyit edilebildiği gibi geçmişe yönelik yapılan sorgulama ile yolculuk zamanı ve ödemeler hakkında merak edilen konular da görülebiliyor.

Siirt Petrol Turizm Bilet İptal İade

Siirt Petrol Turizm tarafından; yolculuktan hiçbir gerekçe göstermeden vazgeçme veya yolculuğu başka bir tarihe erteleme tüm yolcuların hakkı olarak değerlendiriliyor. Bu nedenle online işlem yapılan kanallardan bilet alma işleminin yanında iptal iade işlemi de yapılabiliyor.

Ancak, online kanallardan iptal, iade veya erteleme işlemlerinin hareket saatine 24 saat kalıncaya kadar yaptırılabiliyor. Hareket saatinden 24 saat öncesine kadar tüm işlemlere izin veren sistem, hareket saatine kalan süre 24 saatin altına düştüğünde otobüse binilecek şubeden veya çağrı merkezi üzerinden işlem yapılmasını gerektiriyor.

Ani gelişen olaylar sebebiyle belirsiz bir zamana yolculuğunu tehir etmek isteyenler de açık bilet işlemlerini online olarak gerçekleştirebiliyor.

Siirt Petrol Turizm hakkında yapılan yorumlar
Siirt Petrol Turizm İçin Görüş Bildirin