Star Batman

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
13 Nisan Cum
Nereden?
Nereye?

Star Batman

Batman'ı merkezine alarak çalışmalarına başlayan ve 2002 yılından beri aralıksız şekilde yolcu taşımacılığında bulunan Star Batman olanaklarına her geçen gün daha da fazlasını ekleyerek çalışmalarını sürdürüyor. Firmanın ilk zamanlarda Batman dışında farklı illere seferi bulunmazken zaman için 27'den fazla araçla Türkiye'nin neredeyse tüm iklimlerine yolcu taşımacılığı yapar duruma gelmiştir.

Yolcuların güvenle gitmek istedikleri yere ulaşmasını ve memnun kalmalarını önceliği haline getiren firma kurucusu Mehmet Selim Karataş'ın önderliğinde tecrübeyi iş alanlarına yansıtıyor. Yolculara saygılı ve hoşgörülü bir şekilde yaklaşan firmanın çalışanları modern araçlarda seyahat eden yolcuların tüm hizmetlerine cevap vermeyi amaçlayarak seferi tamamlamaya çabalıyor.

Star Batman İletişim

Sadece bir yerden başka bir yere gitmek olarak değerlendirilmesinin oldukça yanlış olduğu seyahat için aynı yaklaşımla her gün daha da kaliteli ve konforlu hizmetler veriyorlar. Bu alanda Star Batman olarak farklılıklarını, kurumsal ve yerel arasındaki bağlantının hala yansıtıldığını ve yolcuların düşüncelerine önem verildiğini göstermek için eleman seçimlerinden başlayarak tüm süreçler ustalıkla yönetiliyor.

Batman sınırlarında başlayan yolculuk tecrübeleri devamında Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Gaziantep, Kayseri, Mersin, Adana gibi önemli şehirler üzerinden yolcularını alarak katlanmıştır. Koltukların uzun seferler için yeterli donanıma ve ihtiyaçlara cevap veriyor olması ve iletişim konusunda elemanların ellerinden geldiğince yardım odaklı yaklaşımlar sergilemeleri daha çok tercih edilmelerine neden oluyor.

Star Batman Müşteri Hizmetleri

İletişim gereksinimi duyulan noktalarda, memnuniyet veya şikayetlerde bile Star Batman her zaman yolcularına telefonla bile konuşma imkanı tanıyor. Eleştirilerin gelmesi halinde bunları avantaja çevirmek için gereken düzenlemeleri yaparak yolcularının olumsuz bir durum yaşadığını öğrendiğinde telafi etmek adına çalışmalar içine giriyor.

Merkeze ait olan 0 (488) 444 72 72 numaralı telefondan bilgi almak, işlem yaptırmak, gerekli görüş ve önerilerde bulunmak mümkün olacaktır. Batman'da bilinen ve sürekli tercih edilen Star Batman bu tercihlerde ön planda olmasının tesadüf olmadığını ortaya koyacak şekilde hareket etmeye ve prensiplerine bağlı kalmayı sürdürüyor.

Star Batman Otobüs Bileti Sorgulama

Biletlerde yaşanan bazı durumlar veya üzerinden uzun zaman geçen biletlerin işlemlerinde görüntüleme ve sorgulama yapılması en sık yapılan işlemler arasında yer alır. Bu konu başta olmak üzere Star Batman bilet işlemlerinizde, rezervasyon, satın alma ve sorgulama noktasında sadece kendi şubeleri üzerinden hizmet vermez. Aynı zamanda web sitesi imkanları da açık olan firmanın hem kendi web sitesi hem de aracı kurumların web siteleri üzerinden biletleme işlemlerinin yapılmasına onay verir.

Star Batman Bilet İptal İade

Her yolcunun başına gelebilecek bir olay da Star Batman biletinizin istenmeyen nedenlerden dolayı iptal edilmek zorunda kalması veya açığa alınması gibi seçeneklerdir. Bunlar için oldukça yardımsever olan firmanın sefer sağlığını ve devamlılığını da koruyacak şekilde hareket etmesi söz konusu olacağından dolayı olabilecek en erken sürede aramalısınız.

Star Batman hakkında yapılan yorumlar
Star Batman İçin Görüş Bildirin