Star Diyarbakır

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
21 Haziran Cum
Nereden?
Nereye?

Star Diyarbakır

İnsanların güvenli bir otobüs yolculuğu yapmaları amacıyla hizmet veren Star Diyarbakır firmasının kuruluş tarihi 2001 yılıdır. Firma Diyarbakır merkezli olarak hizmet veren ve Diyarbakır dışında Türkiye’nin farklı şehirlerine de yolcu taşıyan bir firmadır. Kurulduğu dönemde taşımacılık için 2001 model Mercedes araçlardan yararlanan firma zaman içerisinde otobüslerini yenilerek insanların konforlu yolculuk yapmasını sağlamıştır. Günümüzde firma Mercedes, Mega, Setra ve Travego model 44 araçla şehirler arası yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Firmanın yapılan seferleri için bilet satışları şubelerinden, web sitesinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapılabilir. Yolculuk için Diyarbakır merkezli olan firmayı tercih eden kişiler kablosuz internet kullanım hakkından yolculukları boyunca yararlanabilirler.

Star Diyarbakır İletişim

Şehir dışına yolcu otobüsleriyle gitmek isteyen kişiler Star Diyarbakır firmasını tercih etmeyi düşündüklerinde firmanın iletişim için belirlenmiş numara ve adreslerinden yararlanabilirler. Seferler, bilet satın alma, açık bilet ve açık bileti sefere bağlama gibi işlemler firmanın yolcularına online olarak ulaştığı web sitesi üzerinden yapılabilir.

Firmaya iletişim için web sitesini kullanmak istemeyenler firma için hazırlanmış mobil uygulamayı telefonlarına indirerek kullanabilirler. Bunun dışında ise firmanın şubelerine ait iletişim numaraları ve müşteri hizmetleri numarasından yararlanılarak firmaya ulaşılabilir.

Star Diyarbakır Müşteri Hizmetleri

Star Diyarbakır firmasının bakımlı ve konforlu araçlarıyla yolculuk yapmak isteyenler hizmet almak adına firmanın müşteri hizmetlerine bağlanabilirler. 444 21 21 numaralı müşteri hizmetleri numarası yolcular için rezervasyon iptali, bilet sorgulama, bilet iptal ve iadesi, sefer saatleri gibi konularda bilgiler verir.

Müşteri hizmetlerine telefon hattı üzerinden ulaşamayan kişiler firmanın internet sitesinde bulunan iletişim ve müşteri hizmetleri bölümlerinden yararlanarak form doldurup firmaya ulaşabilirler. Firmanın müşteri hizmetlerine online olarak ulaşmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri web sitesinin adresi ise www.stardiyarbakir.com.tr adresidir.

Star Diyarbakır Otobüs Bileti Sorgulama

Diyarbakır’dan Türkiye’nin farklı bölgelerindeki şehirlere yolculuk yapmak istenildiğinde tercih edilebilecek en kaliteli firmalardan birisi Star Diyarbakır firmasıdır. Firma otobüs bileti satın almak isteyen kişilerin web sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden sorgulama yapmasına imkan tanır. Böylelikle kişiler otobüsle yolculuk yapmak istedikleri güzergah için firmanın seferinin olup olmadığını ve seferin olması durumunda da bilet işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Firma üyelik kartı hizmeti de verir ve bu hizmet sayesinde yolculuk için firmayı tercih eden kişiler ellerinde bulunan kart sayesinde bilet işlemlerinde avantajlar elde ederler. Online otobüs bileti sorgulama işlemleri kişilerin üye olmaları durumunda üye bilgilerinin girilmesiyle daha kısa süre içerisinde tamamlanabilir. Ayrıca bilet sorgulama işleminde uygun seferin bulunması durumunda rezervasyon yapılarak sefere yakın bir tarihte bilet satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.

Star Diyarbakır Bilet İptal İade

Star Diyarbakır isimli otobüs firması tarafından satışa sunulan otobüs biletlerinde uygulanan iptal prosedürü hakkındaki bilgiler şöyledir. Firmadan satın alınan biletler otobüsün kalkış saatine en geç bir gün (24 saat) kalana kadar iade edilebilir ve bilet için ödenen ücret geri alınabilir. Ancak otobüsün kalkış saatine 24 saatten az ve en geç 12 saatin olması durumunda biletin açığa alınması işlemi gerçekleştirilebilir.

Biletin açığa alındığı durumlarda biletin kullanılması için verilen süre 6 aydır ve yolcuların açık bileti bu süre içerisinde bir sefere bağlayarak kullanmaları gerekir. Açık biletin bir otobüs seferine bağlanması işlemi müşteri hizmetlerinden veya web sitesi üzerinden online olarak yapılabilir.

Star Diyarbakır hakkında yapılan yorumlar
Star Diyarbakır İçin Görüş Bildirin