Anasayfa Otobüs Bileti Süha Turizm

Süha Turizm

Uzun yıllar ulaşım sektöründe çalışan ve büyük bir deneyim biriktiren Süleyman Hamurcu'nun 2007 yılında kurduğu Süha Turizm çok kısa sürede bir Türkiye markası haline geldi. Kayseri merkezli olarak kurulan Süha Turizm, yüksek bir gelişme ivmesi ile kısa sürede büyüdü ve hatırı sayılır otobüs firmalarından biri oldu. Son model otobüsleri, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yüksek konforlu seyahat imkânı sunan Süha Turizm marka değerini de giderek yükseltiyor.

Süha turizm ile lüks yolculuklar

Adana'nın önemli seyahat firmalarından Lider Adana, kısa sürede bir kent firması olmanın ötesine geçerek tüm Türkiye'ye hizmet veren önemli bir seyahat firması haline geldi. 2011 yılında kurulmuş olmasına rağmen büyük bir hızla büyüyen ve hizmet kalitesini daha da yükselten Lider Adana, hem filosunu, hem yolcu kapasitesini büyük bir hızla geliştiriyor.

Kısa mesafelerde de uzun süren yolculuklarda da ev konforunda seyahat imkânı sağlayan firma, tüm misafirlerine yüksek kalitede huzurlu ve rahat bir yolculuk vaat ediyor. Şehirlerarası ulaşım sektöründe belirleyici bir marka olma yolunda ilerleyen, misafirlerinin güvenliği ve konforu için her türlü önlemi alan Lider Adana, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsiyor.

Süha Turizm ile Eğlence koltuğun arkasında

Yeni model otobüslerden oluşan Süha Turizm filosu modern görüntüleri ve özellikleri yanında iç tasarımları ile de öne çıkıyor. 2+2 klasik otobüsleri de konforlu ancak, 2+1 rahat koltuk seçenekli otobüsleriyle de müşterilerinin taleplerine yanıt veriyor. Otobüslerde televizyon, koltuk arkası ekran ve kulaklık gibi cihazlar çalışır durumda bulunduruluyor. USB girişi sayesinde yolcular kendi filmlerini izleme ve kendi müziklerini dinleme şansı buluyor.

Koltuk arkasındaki ekranlar aracılığıyla canlı olarak televizyon izlemek ya da çeşitli oyun seçeneklerinden birini oynamak da mümkün oluyor. Firmanın otobüslerinde okuma lambası seçeneği ile diğer yolcuları rahatsız etmeden kitap, dergi okumak da mümkün olabiliyor. Ayrıca 220 voltluk elektrik prizleri sayesinde diz üstü bilgisayarınız, tabletiniz ya da telefonunuz sizi yarı yolda bırakmıyor, seyahatiniz boyunca şarj sorunu yaşamıyorsunuz.

Süha Turizm Havadar, ferah otobüsler

Süha Turizm seferleri boyunca otobüslerin içindeki hava düzenli aralıklarla değiştiriliyor. Hava filtreleri ile yapılan bu işlem sayesinde nefes sorunu yaşayan astım ve alerji hastaları oldukça rahat bir seyahat deneyimi yaşayabiliyor, bütün yolcular temiz havanın keyfini çıkarıyor. Bu uygulama araç içi kokusunu da ortadan kaldırıyor ve ferah bir ortam sağlıyor.

Güler yüzlü ikram, nitelikli molalar

Süha Turizm ucuz bilet politikası yanında, sektörün içinden gelen yönetim anlayışı ile güler yüzlü personeller ile çalışıyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Seyahat boyunca farklı yeme-içme ikramları ile yolcuların ihtiyaçları karşılanıyor.

Süha Turizm kendine ait dinlenme tesislerine sahip değil. Ancak en nitelikli mola yerlerini tercih ederek, misafirlerinin konforunun molalar esnasında da sürmesini sağlıyor. Süha Turizm molalarını Beyşehir Ali Bilir, Günaydın, Kaptan, Kirazlı Bahçe, Nasrettin Hoca, Parkshop, Str, Taşpınar ve Yapılcanlar gibi yolcuların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabildiği, diledikleri ürünleri satan alabildikleri dinlenme tesislerinde veriyor.

Süha Turizm Yaygın acente ağı ve servisler

Süha Turizm seferleri başta büyük şehirler ile Çukurova bölgesi olmak üzere, belli başlı tüm kentlere ulaşıyor. Kayseri, Niğde, Ankara, İstanbul, Adana, Gaziantep, Mersin, Şanlıurfa ve Konya gibi kentlerde otogarlarda özel peronları bulunan firma, şehir merkezlerinde de pek çok acenteye sahip. Firmanın Kayseri'de kendine özel bir terminali de bulunuyor. Süha Turizm seferleri esnasında, şehirler arası seyahat öncesi ve sonrası şehir içi yolculuklarda da müşterilerini yalnız bırakmıyor. Servis araçları müşterileri belirlenen güzergahlardan alıyor ve mümkün olan en hızlı biçimde araçlarına götürüyor. Varılan şehirde de şehir içi servisler ile uygun güzergahlarda hizmet veriyor.

Özel Terminalleri

Süha Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde bildirilen peronlar aracılığı ile hizmet sunmaktadır

Süha Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Süha Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip otobüslerdir. Otobüslerde TV, koltuk arkası ekran, USB girişi, kulaklık gibi donanımlar çalışır durumda bulundurularak yolcuların kullanımına sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra araç içerisindeki havanın düzenli aralıklar ile yenilenebilmesi için araçlarda bulunan hava filtreleri kullanılmaktadır. Bu sayede sağlık problemleri bulunan yolcular rahat yolculuk etme şansı elde etmekte ve yolculuğunuza kötü kokuların eşlik etmesinin önüne geçilmektedir.

Süha Turizm Bilet İptal Prosedürü

Süha Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğu durumlarda sahip olduğunuz biletleri sefer saatinden en az 24 saat önce, şube yahut terminallerde yer alan Süha Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek teslim etmeniz gerekmektedir.

Tarihi geçmiş biletleriniz için ise iptal, açığa alma yahut ücret iadesi gibi durumlar söz konusu değildir. Biletlerin online alındığı durumlarda döküm yapılmadığı sürece bilet iptali yine online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Süha Turizm hakkında yapılan yorumlar
muhammet - 2 ay önce
gerçekten ikramı olan bir firma
Süha Turizm İçin Görüş Bildirin