Süha Turizm Bilet Al

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
21 Haziran Cum
Nereden?
Nereye?

Süha Turizm

Süha Turizm şehirlerarası otobüs işletmeciliği 2007 yılında Kayseri merkezli olarak kurulduktan sonra son model otobüsleri ile Türkiye’nin her yerine yolcu taşımaya başlamıştır. Firma, günümüzün şartlarına göre 2+1 otobüsleri ile pandemi sürecinde getirilen kurallara göre yolcu taşımacılığını güvenli bir şekilde yapmaktadır

Otobüs bileti satın alma işlemleri, bilet satış noktalarında ve online olarak firmanın web sitesi üzerinden HES kodu kullanılarak yapılabilmektedir. Mobil uygulamasını geliştirdiği için tüm müşterileri, kullanmış oldukları akıllı cep telefonu üzerinden tüm bilet işlemlerini daha kolay yapabiliyor.

Süha Turizm İletişim

Süha Turizm firmasının, modern otobüsleri ile Kayseri’ye ya da Kayseri’den diğer şehirlere gitmek isteyenler, firmanın hizmetlerini, internet sitesini inceleyerek görebiliyorlar. Otobüs bileti için online işlem yapmak isteyenler, iletişim bölümünü incelediklerinde, firmanın adres, müşteri ilişkileri, çağrı merkezi numaralarını görebiliyorlar. Ayrıca, firmaya istek ve önerilerini bildirmek isteyenler, iletişim bölümünde yer alan iletişim formunu, online olarak doldurarak, hemen gönderebiliyor ve firma yetkilerinin kendilerine dönüş yapmalarını sağlayabiliyorlar.

Süha Turizm Müşteri Hizmetleri

Süha Turizm firması, müşterilerine daha iyi hizmetler verebilmek için online bilet satın alma, yolcu bagaj hakları, seferler ve diğer hizmetler hakkında müşteri hizmetleri aracılığı ile bilgi veriyor. Otobüs bileti öncesinde firma ile iletişim kurmak isteyenler, çağrı merkezi 0850 250 38 38 telefon numarasını Türkiye’nin her yerinden kullandıkları cep telefonu ile arayabiliyorlar.

Seyahatlerde yolcu güvenliğinin sağlanabilmesi için her yolcu için en fazla 30 kg’a kadar bagaj hakkı vermektedir. Yolcular, bagaj hakları, kayıp bagaj durumları ve ödemeler gibi tüm işlemler hakkında bilgiyi, müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak öğrenebiliyor.

Süha Turizm Bilet Sorgulama

Süha Turizm otobüsleri ile seyahat etmek için bilet alan her yolcu verilen tüm hizmetlerden faydalanabiliyor, online olarak bilet sorgulama işlemlerini yapabiliyorlar. Otobüs bileti sorgulamaları, online işlemler bölümünde yer alan bilet arama bölümüne, pnr no ve yolcu adı soyadı bilgileri yazılarak yapılabiliyor. Önceden bilet satın alanlar, sefer gününü ve saatini, koltuk numarasını, bilet bilgilerinin doğrulanması için istediği zaman online olarak sorgulama işlemlerini yapabiliyor.

Süha Turizm Bilet İptal İade

Süha Turizm internet sitesinde yer alan online işlemler başlığı altındaki rezervasyon iptali bölümünü seçenler önce bilet sorgulaması yapıyor daha sonra iptal işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Otobüs bileti iptal işlemleri, Karayolları Taşıma Kanuna göre düzenlenmiş ve her yolcu bu düzenlemeye şartlarına ve otobüsün hareket saatine göre işlemlerini yapabiliyorlar.

Bilet iptal işlemlerini, otobüsün hareket saatinden en az 24 saat önce yapanlar, iptal işlemlerini yapabiliyor ve bilet ücreti iadesini kesintisiz olarak, ödeme yapılan kredi kartına alabiliyorlar. Otobüs hareket saatine 24 saatten daha az süre kaldığında ise iptal işlemleri bileti açığa alma şeklinde yapılarak, biletin 6 ay içerisinde istenildiği zaman kullanılmasını sağlıyor.

Süha Turizm hakkında yapılan yorumlar
muhammet - 3 yıl önce
gerçekten ikramı olan bir firma
Süha Turizm İçin Görüş Bildirin