Tokat Seyahat

Kalkış Yeri
İstanbul / İstanbul Otogarı
Varış Yeri
Ankara / Ankara Otogarı
Gidiş Tarihi
15 Mayıs Çar
Nereden?
Nereye?

Tokat Seyahat

Tokat Seyahat, Tokat'tan Türkiye'nin birçok şehrine otobüs ile ulaşım sağlayan Tokat'ın yerli halkı tarafından kurulan bir otobüs firmasıdır. Özellikle Ankara'ya, İstanbul'a, Bursa'ya ve Ordu'ya seferler düzenleyen Tokat Seyahat Tokat'ın birçok ilçesinden bayilikler kurmuştur. Hizmet kalitesiyle Tokatlıların güvenini kazanan Tokat Seyahat uzun yıllar boyu vatandaşlara hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Tokat Seyahat Ankara'dan Ordu'dan, İstanbul'dan, Ordu'dan kaldırdığı otobüslerle Tokat Merkeze ve Tokat'ın ilçelerine ulaşım imkanı tanımakta ve müşterilerine kaliteli bir yolculuk sunmaktadır. Tokat Seyahat'ın anlayışlı ve uzun yola dayanıklı şoförleri tecrübeli insanlardan oluşmuş olup, muavinleri ise yolcuların her türlü istekleri karşılamak için hazırda beklemektedirler.

Tokat Seyahat'ın sahip oldukları otobüsler günümüz teknolojisinin son eserleri arasındadır ve yolculara her türlü konforu sunmaktadır. Kişiye özel televizyon ekranları sayesinde yolcular ne isterse izleyebilir ve bir yandan da televizyonda ki USB girişi ile telefonlarınızı tabletlerinizi şarj edebilirsiniz.

Tokat Seyahat İletişim

Tokat Seyahat ile yolculuk yapmak için iletişime geçmek istiyorsanız, bunun birçok yolunu bulabilirsiniz! Tokat Seyahat’in biletleri internet üzerinden satın alabileceğiniz gibi telefon ile Tokat Seyahat çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Tokat Seyahat'in internet üzerinden 5 güncel telefon numarası mevcut olup, 7/24 açık bir şekilde hat açık halde beklemektedir. Telefon numaraları güncelliğini yitirmemiş olup, herhangi bir problemde değiştirilerek yerine yenisi getirilir ya da eldeki telefon numaralarındaki aksaklıklar giderilir.

  • Tokat Merkez Telefon Numarası: (0356 212 70 02) (0356 214 15 22) (0356 213 35 05)
  • Tokat Otogar Telefon Numarası: (0356 213 35 00) (0356 213 35 01) (0356 213 35 02)
  • Turhal Merkez Telefon Numarası: (0356 276 58 61)
  • Turhal Otogar Telefon Numarası: (0356 275 75 75) (0356 276 85 55) (0356 276 11 10)
  • Turhal Yenişehir Telefon Numarası: (0456 275 23 84)

Tokat Seyahat Müşteri Hizmetleri

Tokat Seyahat'in müşteri hizmetleri 7/24 müşterileri ile iletişim de olabilmek için açık halde durur ve müşterilerine yardımcı olmaya çalışırlar. Tokat Seyahat hakkında şikayetlerinizi telefon numaraları aracılığıyla Tokat Seyahat müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz! Sadece şikayet değil aynı zamanda Tokat Seyahat için isteklerinizi de aktarabilir, memnuniyet bildirebilir, şoförler ve muavinler hakkında konuşabilirsiniz.

Tokat Seyahat Otobüs Bileti Sorgulama

Tokat Seyahat ile yolculuk etmek istiyor ve bilet sorgulamak istiyorsanız bunun en basit yolu internet üzerinden araştırma yapmaktır. İnternet tarayıcılarına Tokat Seyahat Bilet yazıldığı zaman sıralanan internet sitelerinden birine girerek bilet alabilir, aldığınız bileti sorgulayabilirsiniz. İnternetiniz yoksa Tokat Seyahat telefon numaralarını kullanarak çalışanlara ulaşabilir, bilet alabilir ya da sorgulayabiliriz.

Tokat Seyahat Bilet İptal İade

Tokat Seyahat ile aldığınız bileti iptal etmek ister ya da gün değiştirmek isterseniz, otobüs kalkmadan 1 saat önce gerekli yerler aranmalı ve otobüs bileti iptali gerçekleştirilmelidir.

Tokat Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Tokat Seyahat İçin Görüş Bildirin