Anasayfa Otobüs Bileti Villa Seyahat

Villa Seyahat

Yılların tecrübesine sahip olan ve ulaşım sektöründe profesyonel çözüm seçeneklerini tercih eden Villa Seyahat, ulaşımda marka haline geldi. Her geçen gün büyüyen hizmet seçenekleriyle, potansiyelini güncellemeye devam eden villa seyahat Villa Seyahat, deneyimli eleman kadrosu ile çözüm üretmeye devam ediyor.

Villa Seyahat Hizmet Kalitesi Her Geçen Gün Gelişiyor

Türkiye genelinde hizmet kalitesini artıran Villa Seyahat, bölgesel kategoriden genel kategoriye geçerek, sektöründe marka haline geldi. Güncellenen ve her zaman yenilenen filosuyla, ülkemizin medarı iftiharı haline gelen Villa Seyahat, güler yüzlü hizmet veriyor. Yolcu kapasitesini güncellemeye devam eden Villa Seyahat, filosuna yeni araçlar dahil ediyor. Konforlu ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, rahat ve huzurlu bir yolculuk geçirmeniz için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Taşıma hizmetlerinde yeni nesil çözüm seçeneklerini tercih eden şirketimiz, zamanla yarışarak yolcularını tam zamanında istediği şehre bırakıyor. Sürekli yollarda olan araçlarımız, konusunda deneyimli şoförlere emanet edilmektedir. Yolcu güvenliği ve araç güvenliği konusunda gerekli bütün önlemleri almaktayız. Şoförlerimiz dinlenerek hareket etmektedir. Yolcu güvenliği için gerekli bütün önlemler yolculuk öncesinde alınmaktadır.

Villa Seyahat Otobüslerin İç Tasarımı Mükemmel

Yeni nesil otobüslerden meydana gelen filomuz, lüks özellikleriyle rahat bir yolculuk için özel üretilmiştir. İki artı iki koltuk seçenekleriyle tasarlanan otobüslerimiz, yol yorgunluğunu hissettirmemektedir. Koltuk arkası televizyon seçenekleri, kulaklık sistemi ile sunulmaktadır. Yolculuk boyunca televizyon seyrederek yolculuğun stresini atabilirsiniz. Bu televizyonlara USB takılabilir. Telefon, tablet, laptop gibi cihazları şarj edebilirsiniz. Huzurlu bir yolculuk için bütün imkanlar seferber edilmiştir.

Villa Seyahat ile Serinlemek ve Isınmak Problem Değil

Lüks otobüslerimiz, iç tasarım kategorisinde birinci sınıftır. Yaz aylarının sıcak günlerinde serinlemeniz için özel tasarlanan klimalar, aradığınız kaliteli seçenekleri bir araya getiriyor. Kış aylarında özel kalorifer sistemi, üşümenizi engelliyor. Havalandırma sistemi sayesinde içeride azalan oksijen tekrar istenilen noktaya getirilebilir. Havalandırma sistemi sayesinde içeride oluşan kötü koku dışarı çıkıyor.

İkramımız ve Mola Seçeneklerimiz Sizler İçin

Müşteri memnuniyetini her zaman için çalışma prensibi haline getiren Villa Seyahat, bu kategoride etkili çözüm seçenekleri sunuyor. Güler yüzlü personellerle yolculuk boyunca istediğiniz konforu kısa sürede yakalayabilirsiniz. Yolculuk boyunca çay, kahve ve kola ikramımız bulunuyor.

Molalarımız en iyi tesislerde gerçekleşiyor. Birinci sınıf tesislerde gerçekleşen molalarla, yolculuğun yorgunluğu kısa sürede atılıyor. Namaz molası, yemek molası ve tuvalet molası kategorisinde her zaman müşteri memnuniyetini tercih ediyoruz. Yolculuk boyunca huzur içerisinde olmanız için zaruri ihtiyaçlarınız için gerekli yerlerde mola veriyoruz.

Acenta Ağımız Oldukça Yaygındır

Ülke genelinde profesyonel hizmet kalitesini tercih eden şirketimiz, yaygın acente ağı ile kısa zamanda evinize ulaşmanızı sağlıyor. Hizmet kalitesini artıran ve bu konuda çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, kış şartlarında gerekli önlemleri alıyor. Buzlanma gibi durumlarda profesyonel şoförlerimiz güvenli sürüş tekniklerini uygulamaktadır. Yolcuların güvenliği, hizmet kalitesini artıran şirketimizin ilk önemli adımıdır.

Her Zaman Bizi Arayabilirsiniz

Online rezervasyon seçenekleriyle Türkiye’nin her yerinden bilet ayırabilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz şehir için bilet alma imkanına sahiptir. Pratik ve etkili bilet seçeneklerimizle cepten bilet almak şimdi çok daha kolay. Sitemizi ziyaret etmeden bilet almakta acele etmeyin. En ucuz bilet seçeneklerinin yanı sıra profesyonel hizmet kalitesini sunan Villa Seyahat, her zaman yolcunun yanındadır. Deneyimli eleman kadrosu ile çözüm üreten turizm Villa Seyahat, zaman zaman değil, her zaman indirim parolasıyla yola çıkmaktadır. Bilet iptali veya bilet tarihini değiştirme gibi konular için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bilet saati gelmeden önce bileti iptal ettirebilirsiniz. İstediğiniz zaman yeniden online kategoride bilet rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Villa Seyahat Otobüs Özellikleri

İnternet

 • Koltuk Ekranı (Uydu)
 • TV (Genel)
 • Kulaklık
 • Müzik Yayını (Koltuk)
 • Koltuk Ekranı (10 inç)
 • USB Giriş
 • Rahat Koltuk
 • Müzik Yayını (Genel)
 • Cep Telefonu (Serbest)
 • Koltuk Ekranı (MIT)
 • Namaz Vakitlerinde Durur
 • Okuma Lambası
 • Radyo (Kişisel)
 • 220 Volt Priz
 • Koltuk Ekranı (13 inç)
 • WC
 • Kahvaltı
 • Digiturk
 • Lig Tv
Villa Seyahat hakkında yapılan yorumlar
Villa Seyahat İçin Görüş Bildirin